WordPress šablóny zadarmo – TOP 30

Vybral som pre vás najlepšie WordPress šablóny zadarmo. TOP 30 bezplatných šablón, ktoré má zaujali svojím vzhľadom, kvalitou, rýchlosťou a nápaditosťou. Bezplatných WordPress tém je mnoho a je náročné sa v nich zorientovať. Tento článok Vám v tom pomôže.

WordPress šablóny zadarmo

WordPress šablóny zadarmo sú stále populárnejšie. Dokazuje to množstvo ich stiahnutí. Je to preto, že aj bezplatné témy poskytujú používateľom mnoho možností vytvorenia plne funkčnej a dobre vyzerajúcej stránky.

Pred výberom konkrétnej šablóny odporúčam prečítať si návod ako si vybrať WordPress šablónu.

Tu je môj rebríček TOP 30 bezplatných šablón pre rok 2018:

1. Twenty Seventeen (1 000 000+ stiahnutí)

twenty seventeen

Na stránke vytvorenej WordPress šablónou Twenty Seventeen to žije. Návštevníka hneď v úvode upúta hlavička, do ktorej je možné vložiť video alebo obrázky upravené animáciou. Na hlavnej stránke nájdete všetko potrebné pre podnikanie: prehľadné menu, vyhľadávanie, prepojenie na sociálne siete, možnosť vloženia loga. Užívatelia, ktorí nemajú radi jednoduché usporiadanie iste privítajú možnosť asymetrického mriežkového rozloženia obrázkov.

Twenty Seventeen je responzívna a dá sa s ňou pracovať vo viacerých jazykoch. Využijú ju podnikatelia a menšie podniky na vytvorenie atraktívne vyzerajúcej firemnej stránky. Ak vás tento krátky súhrn jej predností nepresvedčil o jej kvalitách, možno vás presvedčí viac ako 1 milión jej stiahnutí.

Viac info a demo

2. Twenty Sixteen (600 000+ stiahnutí)

twenty sixteen

Twenty Sixteen je určená na vytvorenie blogu alebo minimalistickej webovej stránky. Má dve možnosti nastavenia menu. Prvé menu je v hornej časti a druhé — voliteľné menu naboku. Užívateľ si môže zvoliť medzi niekoľkými farebnými schémami vzhľadu. Z celkové rozloženia tejto WordPress šablóny zadarmo budete mať pocit priestoru. Návštevníci sa na stránke budú cítiť príjemne a ľahko sa na nej zorientujú.

Viac info a demo

3. Twenty Fifteen (400 000+ stiahnutí)

twenty fifteen

Šablóna Twenty Fifteen je určená hlavne pre profesionálne aj osobné blogy. Je prehľadná a optimalizovaná pre všetky typy zariadení. Užívatelia iste ocenia aj jej jednoduché nastavenie. Umiestnenie menu na boku stránky dáva dostatok priestoru pre jej obsah. Na tejto WP téme krásne vynikne text aj fotografie. K dispozícii sú rôzne možnosti uloženia obrázkov a textu, viacnásobné menu a je prispôsobená pre rôzne jazyky.

Viac info a demo

4. Sydney (200 000+ stiahnutí)

sydney

Sydney je plne responzívna WordPress šablóna pre podnikateľov, obchodné spoločnosti a freelancerov. Stránka vytvorená pomocou tejto WordPress šablóny zadarmo pôsobí naozaj profesionálne. Svojím vzhľadom vás iste odlíši od iných stránok. Sydney ponúka mnoho možností personalizácie vzhľadu, nastavenia obrázkov vrátane moderného mansory rozloženia a prístup ku všetkým google fontom.

Viac info a demo

5. OceanWP (100 000+ stiahnutí)

oceanwp

Dizajn tejto multifunkčnej WordPress šablóny pôsobí profesionálne. OceanWP je plne responzívna, SEO optimalizovaná a kompatibilná s viacerými WordPress pluginmi. Napríklad s pluginom WooCommerce, Visual Composer a Beaver Builder. Pri tvorbe stránky má užívateľ na výber z viacerých alternatív jej konečného vzhľadu. Napriek širokým možnostiam je rýchla. Dobre na nej vynikne firemná stránka, e-shop, blog alebo prezentácia portfólia.

Viac info a demo

6. Storefront (100 000+ stiahnutí)

storefront

Storefront je voľne dostupná WordPress šablóna pre eshop. Keďže sa na jej vývoji podieľali autori pluginu WooCommerce, je plne kompatibilná aj s väčšinou jeho rozšírení. Storefront premení každý eshop na moderný a prehľadný obchod. Je prispôsobená pre počítače, tablety aj mobilné telefóny a SEO optimalizovaná.

K dispozícii sú tiež viaceré rozšírenia pre Storefront, pomocou ktorých sa dá stránka prispôsobiť na predaj konkrétneho druhu produktov: módneho oblečenia, elektroniky, kníh, liekov a zdravotníckych potrieb, kancelárskych a umeleckých potrieb. V child témach pre Storefront nájdete aj riešenia pre veľké esshopy s rôznym druhom tovaru.

Viac info a demo

7. GeneratePress (100 000+ stiahnutí)

generatepress

GeneratePress je vhodná pre vytvorenie stránok s rôznym zameraním. Dobre na nej vyniknú blogy aj firemné stránky. Vďaka kompatibilite s pluginom WooCommerce sa s jej pomocou dá vytvoriť aj eshop. Okrem toho je kompatibilná s pluginmi WPML, BuddyPress, bbPress a mnohými ďalšími.

GeneratePress je SEO optimalizovaná a rýchla. Jej dizajn pekne vynikne aj na mobilných zariadeniach. Je preložená do 20 jazykov, obsahuje 9 zabudovaných widgetov, viaceré možnosti rozloženia obsahu stránky a usporiadania menu.

Viac info a demo

8. Zerif Lite (100 000+ stiahnutí)

zerit lite

Zerif Lite patrí medzi minimalistické jednostránkové WordPress šablóny zadarmo. Je vhodná na prezentáciu menších firiem, freelancerov, spoločnosti poskytujúce služby a na fotografie alebo osobné stránky. Bola vyvinutá na frameworku Bootstrap. Má jednoduchý a moderný dizajn. Je kompatibilná s pluginmi Retina a WooCommerce.

Viac info a demo

9. ColorMag (100 000+ stiahnutí)

colormag

Téma ColorMag je vhodná pre online magazíny, noviny a blogy. Výborne poslúži aj na prezentáciu tlačiarní a spoločností poskytujúcich služby. Je plne responzívna a jednoducho nastaviteľná. Ponúka viacero možností úpravy vzhľadu a kvalitné zobrazenie farieb. ColorMag je kompatibilná s pluginmi Elementor page builder, Retina a WooCommerce.

Viac info a demo

10. Customizr (100 000+ stiahnutí)

customizr

Customizr je ďalšia všestranne orientovaná šablóna. Jej vývojári mysleli hlavne na návštevníkov stránky. Customizr má pekný dizajn, je rýchla a prispôsobená pre všetky prehliadače a zariadenia. Ponúka mnoho možností a funkcií. Napriek tomu je rýchlo nastaviteľná. Je kompatibilná s viacerými WordPress pluginmi.

Je vhodná pre obchodné spoločnosti, firmy ponúkajúce rôzne služby, podnikateľov, blogy, fotografov, eshopy (kompatibilná s WooCommerce) a diskusné stránky. Je tiež preložená do viacerých jazykov.

Viac info a demo

11. Hestia (90 000+ stiahnutí)

hestia

Voľne dostupná multifunkčná WordPress šablóna Hestia je určená pre reštaurácie, svadobné a módne agentúry, freelancerov, fotografov, umelcov a začínajúcich podnikateľov. Má príjemný dizajn. Na rozšírenie jej funkcií sa dajú využiť viaceré pluginy. Hestia je kompatibilná s Flat Parallax Slider, Photo Gallery, Travel Map, Elementor Page Builder, Retina a WooCommerce. V téme si môžete nastaviť vlastné logo, hlavičku, vybrať farebné a priestorové rozloženie.

Viac info a demo

12. Vantage (90 000+ stiahnutí)

vantage

Vantage je vhodná na široké využitie. Ocenia ju freelanceri, blogeri, fotografi ale aj podnikatelia a väčšie firmy. Vďaka zabudovanému pluginu MetaSlider ponúka možnosť vytvorenia jedinečnej a SEO optimalizovanej slideshow. Okrem tohto pluginu obsahuje Vantage aj ďalšie: Page Builder, ktorý ponúka vytvorenie responzívneho rozloženia stránky a WooCommerce, ktorý je kvalitným riešením pre vytvorenie internetového obchodu.

Viac info a demo

13. Hueman (70 000+ stiahnutí)

hueman

Hueman bola vytvorená hlavne pre blogy a online magazíny. Je rýchla, prehľadná a responzívna. Cieľom jej autorov bolo zvýšiť návštevnosť stránok vytvorených pomocou tejto témy. Ich rozloženie je prehľadné a prispôsobené potrebám návštevníkov. Hueman ponúka neobmedzené možnosti farebného nastavenia, viaceré možnosti nastavenia menu, rozdelenia stránky a úpravy hlavičky. Samozrejmosťou je aj možnosť prepojenia na sociálne siete.

Viac info a demo

14. Spacious (70 000+ stiahnutí)

spacious

Spacious je multifunkčná voľne dostupná WordPress téma. Využijú ju blogeri, podnikatelia, firmy s rôznym zameraním a spoločnosti poskytujúce služby. Krásne na nej vyniknú aj fotografie. Spacious ponúka 4 rôzne možnosti usporiadania stránky, mnoho widgetov, rôzne možnosti usporiadania blogu a základné nastavenia farieb.

Viac info a demo

15. Astra (70 000+ stiahnutí)

astra

Pomocou voľne dostupnej WP šablóny Astra vytvoríte blog, osobné portfólio, podnikateľskú stránku alebo internetový obchod. Je veľmi rýchla, SEO optimalizovaná a pripravená pre viaceré pluginy. Napríklad Visual Composer, SiteOrigin, Divi builder, Elementor a WooCommerce. Astra je jednoduchá — na vytvorenie stránky pomocou nej potrebujete iba niekoľko minút.

Viac info a demo

16. OnePress (70 000+ stiahnutí)

onepress


OnePress využijú podnikatelia, spoločnosti s rôznym zameraním, digitálne agentúry a freelanceri. Kvalitný a responzívny dizajn, pripravenosť na WooCommerce a SEO optimalizácia zabezpečia profesionálnu prezentáciu. S pomocou tejto WordPress šablóny zadarmo vytvoríte webovú stránku za niekoľko minút.

Viac info a demo

17. Sparkling (60 000+ stiahnutí)

sparkling

Sparkling patrí medzi minimalistické WP šablóny. Je vhodná na vytvorenie blogu, stránky o vzdelávaní, zábave, cestovaní, pre fotografov, dizajn a umenie, či reštaurácie. Bola vytvorená použitím frameworku Bootstrap 3, vďaka ktorému jej dizajn dobre vynikne aj na mobilných zariadeniach. Sparkling ponúka možnosť prezentácie fotografií na celú obrazovku, prepojenie na sociálne siete a množstvo widgetov pre praktické nastavenie funkcií. Je kompatibilná s viacerými pluginmi.

Viac info a demo

18. Virtue (60 000+ stiahnutí)

virtue

Virtue má veľmi pekný dizajn. Možnosť roztiahnutia obrázku na celú šírku úvodnej stránky upúta každého návštevníka. Je určená pre obchodné spoločnosti, osobné webové stránky a vďaka kompatibilite s WooCommerce aj pre e-shopy. Jej vzhľad ju okrem toho predurčuje aj na vytvorenie reprezentatívnej propagácie cestovných a dizajnových agentúr a fotografov. Virtue bola vyvinutá na frameworku Bootstrap. Napriek tomu, že obsahuje množstvo rôznych možností rozloženia stránky, je ľahko nastaviteľná.

Viac info a demo

19. Total (60 000+ stiahnutí)

total

Total prináša kompletné riešenie pre vytvorenie stránky. Má jednoduchý, príjemný vzhľad. Total je SEO optimalizovaná a pripravená pre viaceré WordPress pluginy. Využijú ju podnikatelia s rôznym zameraním. Prezentácia tovaru a služieb pomocou tejto WordPress šablóny zadarmo pôsobí veľmi profesionálne.

Viac info a demo

20. Graphene (40 000+ stiahnutí)

graphene

Graphene ponúka mnoho variácií vytvorenia stránky. Vďaka nim vaša stránka iste upúta svojím jedinečným vzhľadom. Je k dispozícii až v 40 jazykoch. Nevýhodou tejto WordPress šablóny zadarmo je, že nie je responzívna. Nastavenie pre mobilné zariadenia sa však dá dokúpiť. Vďaka výberu z rôznych formátov článkov ju využijú blogeri a freelanceri. Graphene je tiež vhodná na vytvorenie príťažlivej prezentácie firiem a podnikateľov.

Viac info a demo

21. Poseidon (40 000+ stiahnutí)

poseidon

Na WordPress šablóne Poseidon na prvý pohľad zaujme jej prehľadný a pútavý dizajn. Má k dispozícii prezentáciu fotografií na celú obrazovku, vloženie vlastnej hlavičky, loga, prepojenie na sociálne siete a nastavenie menu a obrázkov. Blogeri iste uvítajú možnosť vkladania komentárov. Poseidon je vhodný pre profesionálne a osobné blogy, ale využijú ju aj menšie online magazíny.

Viac info a demo

22. MH Magazine Lite (40 000+ stiahnutí)

mh magazine lite

Ako samotný názov tejto WordPress šablóny zadarmo napovedá, je určená predovšetkým pre online magazíny. Je vhodná aj pre profesionálne blogy. Články a príspevky sa dajú na stránke prehľadne usporiadať do rôznych kategórií. Personalizácia stránky ponúka vlastné nastavenie hlavičky, rozloženia stránky, vloženie prezentačných obrázkov, nastavenia menu a pridávania komentárov pod články. MH Magazine Lite je rýchla a optimalizovaná pre vyhľadávače. K dispozícii je mnoho platených rozšírení.

Viac info a demo

23. Shapely (40 000+ stiahnutí)

shapely

Uchvacujúci dizajn titulnej stránky pritiahne pozornosť. Táto jednostránková téma má niekoľko predností: Shapely je optimalizovaná pre všetky zariadenia. Má mnoho alternatív personalizácie. Ponúka viaceré vopred pripravené úvodné stránky, rozloženia obrázkov a fotografií aj formáty článkov. Podporuje viaceré pluginy. Napríklad WooCommerce, Jetpack, Contact Form 7, Yoast SEO a Google Analytics by Yoast. Shapely je vhodná pre stránky zamerané na rôzne druhy podnikania, eshopy, osobné webové stránky a blogy.

Viac info a demo

24. Mesmerize (30 000+ stiahnutí)

mesmerize

Pomocou voľne dostupnej multifunkčnej WP šablóny Mesmerize vytvoríte stránku veľmi jednoducho. Vďaka viacerým vopred pripraveným hlavným stránkam, piatim dizajnom hlavičky a funkcii drag and drop jej personalizáciu zvládne aj začiatočník. Má tiež k dispozícii viac než 30 pripravených obsahových sekcií a nastavenie videa alebo slideshow na pozadí stránky. Mesmerize je vhodná na vytvorenie profesionálne pôsobiacej prezentácie podnikania a služieb, pre freelancerov, fotografov a blogerov.

Viac info a demo

25. Writee (30 000+ stiahnutí)

writee

Writee je určená predovšetkým pre blogerov. Vďaka dizajnu, ktorý je prispôsobený práve na tento účel, na nej vynikajúco vynikne blog zameraný na cestovanie, varenie, recenzie kníh a rôznych výrobkov alebo blog venovaný politickým témam. Writee je responzívna. Jej vzhľad upúta aj na mobilných zariadeniach. Ponúka niekoľko alternatív prispôsobenia pre konkrétne zameranie blogu, nastavenia menu, obrázkov, formátov článkov a komentárov. Podporuje tiež viacero jazykov.

Viac info a demo

26. Flash (20 000+ stiahnutí)

flash

Flash je responzívna, multifunkčná bezplatná téma. Jej rozmanitosť ju predurčuje na vytvorenie stránky podľa predstáv konkrétneho užívateľa. Jej nastavenie uľahčuje zabudovaný plugin ThemeGrill Demo Importer, pomocou ktorého sa demo načíta v priebehu niekoľkých sekúnd. Okrem toho obsahuje plugin Flash Toolkit a SiteOrigin’s Page Builder. Má naozaj všestranné využitie. Je vhodná na vytvorenie firemnej stránky, blogu, stránky reštaurácií a vďaka kompatibilite s WooCommerce tiež na predaj rôznych produktov a vytvorenie e-shopu.

Viac info a demo

27. Kale (20 000+ stiahnutí)

kale

Elegantná, pôsobivá, pekná a prehľadná — všetky tieto slová opisujú dizajn témy Kale. Bola vyvinutá primárne pre blogy o jedle a varení. Užívatelia ocenia jej jednoduché nastavenie. Obsahuje vopred pripravené možnosti vzhľadu úvodnej stránky, zobrazovania článkov, widgety pre nastavenie funkcií, niekoľko-úrovňové menu a mnoho iného.

Vďaka zabudovanému prepojeniu na sociálne siete a pluginu WooCommerce sa dá ľahko prispôsobiť pre viaceré účely. Využijú ju freelanceri, menšie spoločnosti a blogeri. Výborne na nej vyniknú články a fotografie zamerané na životný štýl, módu, cestovanie a handmade.

Viac info a demo

28. Fruitful (10 000+ stiahnutí)

fruitful

Fruitful má ľahký, čistý dizajn. Aj keď vyzerá na pohľad jednoducho, obsahuje mnoho možností nastavenia jednotlivých funkcií. Môžete si zvoliť vzhľad menu, uloženie hlavičky, farby, fonty a logo. Má zabudovaný jQuery image slider. Podporuje pluginy WooCommerce a WPML. Je určená pre rôzne účely od osobných stránok až po profesionálne zamerané prezentácie firiem a internetové obchody.

Viac info a demo

29. Bulk (10 000+ stiahnutí)

bulk

WP téma Bulk má mnohostranné využitie. Jej vzhľad a možnosti nastavenia ocenia obchodné spoločnosti, fotografi aj umelci. Dizajn a funkcie šablóny sú tiež vhodné pre blogy o cestovaní, zvieratách, jedle a iné zamerania. Vďaka nástroju na vytváranie stránok Elementor, vytvoríte webovú stránku veľmi jednoducho. Bulk je tiež kompatibilná s WooCommerce.

Viac info a demo

30. Ashe (10 000+ stiahnutí)

ashe

Na stránke vytvorenej pomocou témy Ashe bude dobre vyzerať snáď všetko. Je určená pre osobné aj profesionálne stránky o zdraví, fitness, životnom štýle, móde, varení, umení a cestovaní. Využijú ju aj menšie firmy, fotografi a blogeri. Elegantný dizajn tejto WordPress šablóny zadarmo zaujme každého návštevníka. Funkčne rozložené menu zaisťuje jej prehľadnosť.

Ashe je responzívna, SEO optimalizovaná a podporuje plugin WooCommerce. Jej funkcie zahŕňajú napríklad možnosť nastavenia viacerých autorov, prezentáciu obrázkov na celú obrazovku a nastavenie prepojenia na sociálne siete.

Viac info a demo

WordPress šablóny zadarmo – záver

Predstavil som vám šablóny, ktoré ma najviac zaujali. Veľa z nich som úspešne použil na rôznych projektoch. Ktorá z nich sa vám najviac páči? Komentujte. 🙂

Tip: Čo sa týka prémiových šablón, výborné skúsenosti mám s týmito WordPress témami: šablóna Divi a Avada. Sú veľmi flexibilné a pritom stále dostatočne jednoduché na nastavenie aj pre začiatočníkov.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

23 Komentáre

 1. Dobrý deň Vlado,

  vo WP na localhost mám urobený web. Chcel by som urobiť nový, iný web, ale nikde som sa nedočítal, či je to možné urobiť a spravovať v tom istom WP, t.j. či je možné v 1 inštalácii WP vytvoriť a spravovať viacero navzájom nesúvisiacich web stránok.
  Nie som profik, ale amatér samouk.

  Ďakujem.

  • Dobrý deň,

   Je to možné cez WordPress multisite. Má určité obmedzenia, takže zvážte, či potrebujete takéto riešenie, alebo či pre vás nie je vhodnejšie mať normálne separátne inštalácie WP.

 2. Dobrý deň,
  som úplny nováčik, len začínam s WP. Hľadám vhodnú free šablónu pre web, ktorý by mal mať členskú sekciu, neskôr platenú.
  Akú šablónu by ste mi odporučili? Existujú aj bezplatné pluginy pre platené členské zóny?
  Ďakujem za odpoveď.
  I.

  • Ahoj,
   V bezplatnej verzii to nastavenie nie je, pozerám že jedine v pro verzii
   Inak je možné to zmeniť v kóde šablóny alebo v css.

 3. Ahoj Vladko.

  Si mojim vzorom a som človek, ktorý si berie príklad s tých najlepších tak sa ťa chcem opýtať, akú šablónu by si mi odporučil keď chcem mať podobný web ako ty,  vidím, že používaš šablónu newspaper, ale za ňu sa platí.
  Vieš mi odporučiť podobnú šablónu, ktorá je grátis?

  Ďakujem za skorú odpoveď.

  • Ahoj Milan,
   Ďakujem veľmi pekne za pochvalu a podporu, cením si to!
   Magazínovú šablónu som vyberal, pretože som plánoval mať veľa obsahu.
   Ak teda hľadáš šablónu takéhoto typu, môžem ti odporučiť šablónu Hueman, s ktorou mám dobré skúsenosti.
   Alebo šablónu ColorMag, ktorá je podobná šablóne Newspaper použitej na tomto blogu.

 4. Vlado, děkuji za super články! A mám prosbu- potřebuji poradit, jakou šablonu mám vybrat pro svůj nový web , kde chci mít hodně videí- jakou šablonu vybrat, případně plugin? Hodně videí = třeba 300 a postupně přidávat. Nebo dávat videa na Youtube a na stránky jen odkazy?Díky za rady i Tvůj čas.

  • Ďakujem za pochvalu. Pokiaľ nemáš konkrétny dôvod na to nahrávať ich priamo na webstránku, tak by som to riešil cez YouTube a na webstránku ich vložil cez odkazy. Jedným z dôvodov je, že pokiaľ by si ich nahrávala priamo na webstránku, tak budeš potrebovať veľa miesta vo svojom webhostingu.

 5. Dobry den, poprosim Vas o radu- pri teme Twenty seventeen, je mozne nastavit uvodnu stranku tak aby ju aj v mobile zobrazovalo „pekne“?:) Mam na mysli uvodnu fotku, ktora je horizontalne zobrazena a teda pri otvoreni stranky v mobile je z nej akoby ukrojene..

  Dakujem

  • Dobrý deň, je mi ľúto, ale takúto vec som ešte neriešil. Ak sa to nedá nastaviť cez administráciu, tak potom jedine cez CSS.

 6. Dobry den,

  zacinam z wordpressom a asi som to v tom mojom tam nejako nieco pokeckala.
  Vyberala som z roznych tem, a skusala intuitivne prist na to, ako wordpress funguje, teraz uz viac citam hehe a som rada ze som nasla vasu webstranku.

  Nakoniec som sa rozhodla pre temu twenty sixteen, a mozno mi budete vediet poradit nejaku lepsiu pre nasu klubovnu pre mladych. Ma to byt jednoducha prezentacia mimoskolskych aktivit, ktore im budeme ponukat a prezentacia lektorov foto a text.

  Problem teraz mam, ze ked som dala publikovat twenty sixteen na nasu webku zajezovna.sk tak ten uvod vyzera uplne inak.

  Predtym mi to stiahlo template a ja som si len zmenila text, teraz to prostredie je uplne ine.
  Text mam ulozeny v PC, vobec by mi nevadilo, ak by som cely svoj wordpress vymazala a mala moznost zacat odznova? Alebo sa to da aj inak?

  Dakujem vam velmi pekne za radu.

  • Dobrý deň. Ak môžem odporučiť, vyskúšajte tému Astra. Je veľmi rýchla, kvalitne spracovaná, ponúka široké možnosti konfigurácie. Používa ju veľmi veľa webov.

   Ak na webe nemáte použitý žiadny builder, zmeniť tému by nemal byť žiadny problém. Stačí ju len nainštalovať, aktivovať a následne nastaviť. Zmení sa vám len vzhľad, obsah ostane.

 7. Dobry den,
  prosim Vas existuje vo wordpresse nejaka tema, ktora je dostupna bezplatne na 100% a nevyzaduje zakupenie vyssej verzie? Uz som ich vyskusala dost vela a stale mi tam nieco chyba.. A ked to chcem doplnit, musim si zakupit vyssiu verziu..
  Dakujem

  • Dobrý deň. Bezplatných tém je viacero. Žiadna nevyžaduje zakúpenie „vyššej verzie“. Niektoré témy majú bezplatnú verziu a platenú Pro verziu, ktorá oproti verzii zadarmo obsahuje širšiu funkcionalitu, viac možností nastavovania… Zakúpenie Pro verzie však nie je povinné, je to na vašom rozhodnutí, či vám postačuje funkcionalita verzie zadarmo, alebo či radšej využijete jej platenú Pro verziu. Takouto témou (ktorú aj odporúčam) je napr. téma Astra. Už v základnej verzii obsahuje funkcionalitu, ktorá je pre veľa web stránok postačujúca.

 8. Dobrý deň, viete mi poradiť, akú stránku si vybrať, ak chcem riešiť affiliate. Pridávať nejaké recenzie, recepty. Som úplný začiatočník. A tiež mi nie je jasné, či pri vytvorení takejto web stránky je nutné mať živnosť hneď od začiatku a ako je je to s GDPR. Ďakujem.

 9. Dobrý deň, mám na Vás otázku, teda možno aj dve.
  Som začiatočník nejaké skúsenosti už mám ale nedá sa to porovnať s tým do čoho som sa pustila teraz. Potrebovala by som u nás v práci postaviť na novo e-shop a veľmi sa mi zapáčila téma kale či je to možné spraviť aj z nej na koľko je určena na food blog Ďakujem.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here