Wix: recenzia a moje skúsenosti s týmto nástrojom

Podrobná recenzia a moje skúsenosti s nástrojom Wix + návod, ako si s ním jednoducho a bez programovania vytvoriť web stránku alebo blog zadarmo.

Wix: recenzia a moje skúsenosti s týmto nástrojom

Uvažujete, že vaše internetové stránky chcete vytvoriť s pomocou online web editora Wix? Možno práve pre vás je tento nástroj naozaj to najlepšie riešenie.

Čo je to Wix

Wix je nástroj na tvorbu webstránky v profesionálnom dizajne určený pre začiatočníkov aj pokročilých. Táto recenzia vám pomôže rozhodnúť sa, či je to pre vás vhodný nástroj.

Wix je podľa mnohých nezávislých recenzií najlepšie hodnotený online editor webových stránok, ktorý ponúka komplexný systém na vytvorenie takmer akéhokoľvek webu.

Potrebujete vytvoriť novú web stránku vo Wix? Potrebujete graficky vylepšiť šablónu vašej Wix web stránky? Kontaktujte ma a odporučím vám vhodného experta na Wix.

Jednoduché a intuitívne ovládanie editora, ochrana dát pred vírusmi, stovky krásnych editovateľných šablón a množstvo užitočných webových aplikácií robí z Wix ideálne riešenie pre tých, ktorí potrebujú editovať obsah svojej webovej stránky svojpomocne.

Tí, ktorí nemajú s vytváraním internetových stránok žiadne skúsenosti, iste privítajú vymoženosti Wix ADI (Artificial Design Intelligence). Na vytvorenie webu s Wix ADI stačí zodpovedať na niekoľko otázok o tom, kto ste a čomu sa venujete. ADI vytvorí nový web za vás.

Ak si chcete stránku navrhnúť sami, môžete si ju vytvoriť pomocou Wix Editora. Ak chcete používať pokročilé funkcie, k dispozícii je platforma Corvid.

Pre zaujímavosť: cez nástroj Wix logo maker si môžete spraviť krásne, profesionálne vyzerajúce logo pre vašu firmu alebo webstránku.

Video predstavenie

Pre lepšiu predstavu čo je to Wix, odporúčam pozrieť si toto video:

Pre koho je Wix vhodné riešenie?

1. Ak ste pre svoju potrebu nenašli dizajnovo vyhovujúcu Wordress šablónu, ktorá vám umožní publikovať všetko čo potrebujete a v štruktúre v akej to potrebujete. Niekedy je veľký problém nájsť pre existujúcu štruktúru obrazových a textových dát vhodnú WP šablónu, no s Wix si viete vytvoriť šablónu, presne takú akú pre svoje dáta potrebujete.

2. Ak ste prokrastinátor a máte problém okamžite realizovať aktualizácie WordPressu a nainštalovaných komponentov, hneď keď vám príde notifikácia, že to máte urobiť. O aktualizácie Wix sa starať nemusíte, lebo sa vykonávajú autonómne.

3. Ak budete potrebovať často meniť obsah a grafiku na jednotlivých stránkach vášho webu, nemáte čas čakať pokým vám to niekto urobí, a preto si to chcete radšej robiť sám. Wix je tak jednoduchý a intuitívny aký len môže byť. Ak ste zvládli editovať cez Powerpoint, takt ento nástroj zvládnete tiež.

4. Ak nie ste zdatný grafik a máte k dispozícii Wix experta, ktorý vám v prípade potreby väčších zmien na webe vie pomôcť radami, či s grafickou úpravou šablóny či updatom obsahu vašej webstránky za rozumnú cenu.

5. Ak potrebujete integrovať priamo do vašej Wix webstránky kvalitný eshop ako je napríklad ECWID, ktorý má lokalizáciu do všetkých možných jazykov a má rozšírenia pre predaj aj cez kanály ako Instagram, Facebook messenger, Google shoping, eBay a Amazon.

6. Ak chcete vytvoriť dokonale responzívny web. Wix práve vypustil novú generáciu editora s názvom Editor X by Wix, s ktorým je možné jednoducho tvoriť vlastné responzívne chovanie obsahu vášho webu. “Starý” editor používa len 2 možné šírky obrazovky – pre monitor a smartfón. Editor X vám umožní vytvoriť vzhľad pre toľko šírok obrazoviek, koľko len chcete.

7. Ak potrebujete aj bez detailnej znalosti programovania v HTML, Java a iných webových technológií vybudovať vlastnú webovú aplikáciu či akúkoľvek grafickú interaktivitu objektov na vašom webe. Expertný systém s názvom Corvid by Wix umožní aj rodenému “nekóderovi” za pár dní “nakódovať” na vašom webe hoci aj online aplikáciu na voľbu prezidenta SR.

Eshop vo Wix

Zvažujete spraviť si eshop vo Wix? V tom prípade mám pre vás dobrú správu: priamo do vašej Wix webstránky si môžete integrovať kvalitný eshop ako je napríklad ECWID, ktorý má lokalizáciu do všetkých možných jazykov a má rozšírenia pre predaj aj cez kanály ako Instagram, Facebook messenger, Google shoping, eBay a Amazon.

Ak potrebujete jednoduchý eshop, môžete si do vašej Wix webstránky vložiť predajný nástroj FAPI alebo predajný formulár SimpleShop.

V prípade, že neviete ako na to, tak ma kontaktujte a odporučím vám vhodného odborníka.

Ak sa vám nepozdáva eshop vo Wix, použite niektorú z alternatív pre eshop spomenutú nižšie v tomto článku.

Prednosti oproti iným CMS

Spomedzi tzv. WYSIWYG online web editorov je Wix vo svete ten najlepšie hodnotený nástroj na tvorbu webstránok a používa ho vyše 170 000 subjektov na celom svete.

Okrem hlavnej aplikácie na tvorbu webu tento nástroj momentálne ponúka vyše 300 mini aplikácií, s pomocou ktorých nevybudujete len jednoduchú webstránku, ale komplexný a kvalitný nástroj pre aktívny digitálny marketing.

Pravda je, že pre tvorbu webstránok trhu dominujú tzv. CMS redakčné systémy ako je WordPress, Joomla a Drupal, no treba spomenúť 4 najdôležitejšie skutočnosti, ktoré Wix pred týmito CMS redakčnými systémami, v niektorých kategóriách, favorizujú:

Nemusíte sa starať o bezpečnosť

O bezpečnosť a fungovanie vašej Wix webstránky sa vôbec nemusíte starať. V poslednom čase rastie množstvo hackerských útokov na web stránky postavené s CMS redakčnými systémami ako je WordPress a Joomla. Ak sa dostatočne nevenuje pozornosť čo najrýchlejšej inštalácii aktualizácií redakčného systému, vystavujete sa riziku zavírenia vašej webstránky, ktorý následne vašu webstránku znefunkční.

Zvyčajne vtedy pomôže zavírený obsah len zmazať a nanovo nainštalovať neinfikovanú verziu webstránky, ak ste si ju pretdým pravdaže uložili. V prípade používania Wix sa vôbec nemusíte starať o žiadne aktualizácie a zálohovania systému, lebo vaša webstránka je uložená na ich serveri, a je v bezpečí voči akýmkoľvek hackerským útokom zapríčinenými neaktualizovaním systému na správu webstránky.

Nestaráte sa o aktualizácie

​Pri používaní Wix webstránky sa nemusíte starať ani o aktualizácie nainštalovaných komponentov. Tento nástroj a jeho „miniaplikácie“ – komponenty na tvorbu obsahu webstránky sú pod neustálou kontrolou ich funkcionality. Nemusíte sa starať, či s novou verziou prehliadača všetky miniaplikácie fungujú ako majú.

Naopak, pri používaní komponentov pre redakčné systémy ako je WordPress sa stáva, že nainštalované pluginy z novou verziou prehliadača prestanú správne fungovať lebo ste nezaregistrovali, že je potrebné nainštalovať si ich nové aktualizácie.

Jednoduché prispôsobenie šablóny

Wix umožňuje jednoduché prispôsobenie šablóny vašim potrebám, alebo si s ním môžete vytvoriť vlastnú šablónu. Nástroj umožňuje tvoriť dizajn webstránky úplne od začiatku alebo s použitím Wix šablóny, ktorú je možné jednoducho prispôsobiť potrebám štruktúry informácií vašej webstránky.

Je treba priznať, že mnohé šablóny WordPress sú jednoducho úžasné, no ich dokonalá grafika s textovým a obrazovým obsahom, ktorý máte k dispozícii väčšinou veľmi nesedí. A aj keď je v ponuke snáď tisíce WordPress šablón, len máloktorá je dokonale vhodná pre štruktúru dát tej vašej webstránky.

S Wix je možné vytvoriť si vlastnú jedinečnú šablónu, ktorá presne sedí na textový a obrazový obsah, ktorý potrebujete na vašej stránke zobraziť. Dizajn webstránky prispôsobujete vašim dátam a nie vaše dáta zakúpenej šablóne.

Jednoduchá editácia obsahu

Na základe skúseností používateľov je editácia Wix webstránky veľmi jednoduchá a zvládne ju ktokoľvek. Je to systém, ktorý môže editovať aj užívateľ bez akejkoľvek skúsenosti s tvorbou webstránok, a s náročnosťou editácie CMS redakčných systémov sa to nedá vôbec porovnať. Taktiež zmeniť fotky či text je veľmi jednoduché.

Naproti tomu je používanie WordPress alebo Joomla omnoho náročnejšie a lepšie je, keď s týmto systémom pracujú profesionáli. Preto veľká väčšina majiteľov webstránok postavených na nejakom CMS redakčnom systéme ako je WordPress alebo Joomla bude pri potrebe editácie obsahu webstránky neustále odkázaná na služby profesionála.

Keď používate Wix drobné editácie obsahu webstránky zvládnete úplne sami. Samozrejme, pre hlboké a komplexné zmeny v šablóne vašej webstránky je lepšie najať si profesionála.

Wix sk
Wix

Výhody

Všetkým, ktorí sa rozhodnú vyskúšať tento nástroj, je k dispozícii:

 • viac ako 500 šablón vhodných pre blogy, osobné stránky, e-shopy aj podnikateľov,
 • možnosť vytvoriť jednostránkové weby,
 • vloženie obrázkov, výber z viac ako 40 vopred pripravených galérií a miliónov obrázkov,
 • vloženie animácií a videí,
 • 3D parallax efekty,
 • vytvorenie e-shopu,
 • vytvorenie stránok chránených heslom,
 • vytvorenie prehľadného menu s možnosťou upravovania,
 • pripnutie prvkov na stránku,
 • prepojenie na sociálne siete,
 • nastavenia platieb, dopravy, objednávok, e-mail marketing a iné funkcie pre e-shopy a podnikanie,
 • vytvorené stránky sú responzívne a SEO kompatibilné.

Wix Editor spĺňa všetky požiadavky na moderný blokový editor. Pomocou funkcie drag and drop môžete stránku ľubovoľne upravovať presúvaním jednotlivých prvkov. To všetko bez znalosti programovania. Pokročilejší tvorcovia si s Wix vytvoria vlastné formuláre, dizajnové funkcie a mnoho iných prvkov na rozšírenie funkčnosti. Výhodou je tiež, že všetky položky a nástroje sú v češtine.

Okrem nástroja na tvorbu webstránky ponúka Wix vlastnú doménu zhodnú s názvom vašej firmy a bezplatný hosting.

Podpora 24/7 — všetkým používateľom Wix je k dispozícii centrum pomoci. Nájdete tu viac ako 100 video návodov a množstvo odpovedí na najčastejšie kladené otázky.

Potrebujete vytvoriť novú web stránku vo Wix? Potrebujete graficky vylepšiť šablónu vašej Wix web stránky? Kontaktujte ma a odporučím vám vhodného experta na Wix.

Nevýhody

Napriek všetkým uvedeným možnostiam má tento nástroj aj nevýhody:

 • Nutnosť úpravy vytvorenej stránky pre mobilné zariadenia.
 • Používatelia upozorňujú aj na nevýhody pri zmene šablóny. Ak zmeníte vybranú šablónu, budete musieť počítať s nutnosťou znovu vytvárať celý obsah webu.
 • Vo free verzii vám tiež môžu vadiť zobrazené reklamy. Tie sa však v platenej verzii nenachádzajú.
 • Wix nie je vhodným riešením pre veľké e-shopy.
 • Neumožňuje export dát.

Cena

Ak vám nepostačuje priestor na serveri, ktorý od Wix dostanete zadarmo, môžete prejsť na niektorý z prémiových plánov. Najlacnejší z nich — Connect Domain, získate už za cenu 4,50 € mesačne. Jeho nevýhodou však je zobrazovanie reklám na webe.

Ostatné prémiové plány vám poskytnú možnosť využitia služieb bez zobrazovania reklám. Získate od 2 do 20 GB priestoru, pripojenie vlastnej domény, doménu zadarmo na 1 rok, 30 min – 2 hodiny videí a poukazy na inzerciu v hodnote 75 $. Pri balíčkoch Unlimited a VIP získavate aj ďalšie výhody.

Wix balíčky
Balíčky služieb

Ako vytvoriť webstránku s Wix – návod

Táto recenzia nástroja Wix obsahuje aj návod, ako si pomocou neho vytvoriť internetovú stránku. Tvorba stránky vám zaberie len niekoľko minút. V prvom kroku je potrebné sa zaregistrovať. Po potvrdení vášho e-mailu sa môžete pustiť do samotnej tvorby.

Na výber máte z množstva šablón s rôznym zameraním. Výhodou je vyhľadávač, ktorý vám na základe zadaného slova vyberie vhodné šablóny.

Wix výber šablóny
Výber šablóny

Po vybraní šablóny môžete začať upravovať váš web. V prehľadom menu editora sú k dispozícii funkcie pre:

ponuka stránky úprava vopred pripravených stránok a vloženie nových

pozadie nastavenia farby, obrázkov alebo videa na pozadí jednotlivých stránok

pridať pridanie textu, obrázkov, galérií obrázkov, tlačidiel, hudby, prepojenia na sociálne siete, vektorovej grafiky, vytvorenie e-shopu a mnoho iných prvkov

pridať aplikácietu si vyberáte z množstva voľne dostupných alebo prémiových aplikácií napríklad pre blog, chat, formuláre, fotografie, hudbu, marketingové nástroje, online obchod, nástroje pre dizajn, podnikanie a sociálne siete.

media nahrávanie médií z počítača, Facebooku, Instagramu, Google Drive a Fotky Google. K dispozícii je tiež množstvo obrázkov zadarmo.

Na hornej lište stránky nájdete ďalšie nástroje pre:

 •  prepínanie medzi jednotlivými stránkami,
 •  prepínanie medzi zobrazením pre počítače a mobilné zariadenia,
 • uloženie stránky, náhľad, duplikovanie, zobrazenie predchádzajúcich uložených verzií, zverejnenie stránky a ukončenie práce v editore,
 • pripojenie domény, prechod na prémiový plán, sledovanie a analýza stránky, role a oprávnenia a iné funkcie,
 • pridanie vlastného kódu, prepojenie externých API, použitie nástrojov pre vývojárov
 • prechod do centra pomoci,
 • oddialenie stránky, aby ste si mohli prezrieť všetky sekcie naraz,
 • krok-späť,
 • uloženie webu s možnosťou získania novej domény alebo prepojenia na vlastnú doménu,
 • náhľad stránky,
 • zverejnenie stránky.

Ako upravovať stránku

Po kliknutí na každý prvok stránky sa vám zobrazí ponuka nástrojov na jeho úpravu. Na mojom príklade sú nástroje pre upravovanie obrázka. Obrázky môžete zmeniť, upraviť nastavenie, vzhľad, orezať, použiť filtre, animovať alebo vložiť odkaz.

Wix úprava obrázka
Úprava obrázka

Vytváranie aj samotná personalizácia webu je veľmi intuitívna. Editor vás postupne prevedie všetkými krokmi. Pri každom prvku nájdete aj tlačidlo na prechod do nápovedy.

Pridanie stránky a obsahu

Pre pridanie stránky prejdite na Nabidka webu > Přidat stránku.

Prázdnu stránku upravíte pomocou nástrojov menu na ľavej strane obrazovky. V mojom príklade pridáme na stránku nadpis. Kliknutím na plus sa vám zobrazí nasledovná ponuka:

Wix pridanie textu
Pridanie textu na stránku

Zo zobrazenej ponuky som si zvolil Přidat nadpis 1. Pri písaní textu je možné meniť typ textu, písmo, jeho veľkosť, farbu, zvýraznenie a vloženie odkazu. Vložený text je tiež možné animovať.

Wix možnosti textu
Možnosti textu

Programovanie vo Wix

Editor Wix, na rozdiel od iných online web editorov, ponúka možnosť programovania, ktoré je využiteľné napríklad v týchto prípadoch:

 • Vytváranie interaktívnych webstránok, keby pohybom kurzora môžete zobrazovať a následne skrývať jednotlivé elementy (textové a obrazové informácie) na stránke, čo je využiteľné napríklad pri výukových či vysvetľovacích typov webstránok.
 • Používanie dynamických stránok napríklad pri vytváraní katalógov produktov, ktoré ťahajú dáta jednotlivých položiek z databázy webu.
 • Vytváranie cenových kalkulačiek, s ktorými je možné vyklikať celkovú cenu za produkt alebo službu, v prípadoch, keď by zostavenie cenníka bolo príliš komplikované alebo by bolo zložité sa v cenníku vyznať. Cenová kalkulačka ušetrí váš čas pri vytváraní cenových ponúk na mieru, ktoré často musíte robiť úplne zbytočne.

Možnosť programovať vo Wixe umožňuje špecializovaný editor zvaný „Velo by Wix” a je určený skôr pre expertov Wixu. Ak ste ale technický typ a máte čas na zoznámenie sa s Velo, kľudne sa do toho pusťte sami.

Alternatívy

Ak sa vám ani po prečítaní tejto recenzie a odskúšaní Wix nepozdávamôžete vyskúšať tieto alternatívy pre webstránku alebo eshop:

Wix recenzia – zhrnutie

S týmto nástrojom mám dobré skúsenosti. Považujem ho za vhodný nástroj pre ne-programátorov, ktorí si chcú rýchlo vytvoriť peknú responzívnu stránku. Na zložitejšie veci odporúčam použiť WordPress.

Napíšte mi do komentára vaše skúsenosti s týmto nástrojom.

Potrebujete vytvoriť novú web stránku vo Wix? Potrebujete graficky vylepšiť šablónu vašej Wix web stránky? Kontaktujte ma a odporučím vám vhodného experta na Wix.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

43 Komentáre

 1. Dobrý deň, skúšam pracovať v programe wix. Program sa mi páči a je veľmi intuitívny. No mám malý problém. problémom je to, že som stránku vytváral na desktope a keď som si chcel stránku pozrieť na notebooku, tak vznikol problém, že text a nadpisy neboli na svojom mieste. Viete mi prosím poradiť. Vďaka.

  • Dobrý deň,

   Takto na diaľku mi je ťažko posúdiť konkrétnu príčinu spomínaného problému. Vo všeobecnosti takéto builderi majú občas problém s responzivitou. Viem len poradiť, že pri editácii stránky sa dá prepínať na mobilný pohľad. Tam by malo byť možné vidieť, ako to vyzerá na mobile.

 2. Dobrý deň, chcem sa opýtať ktorá platforma je podľa vás lepšia wix alebo wordpress, teraz mám stranku na wordpress a moc sa mi nepáči niečo tam robiť všetko je také zložité trvá to a nakoniec niektoré funkcie aj tak nejdú. Na wix som robila stránku mamine a za pol dňa ju mala a ma tam funkcie o ktorých ja len snívam na wordpress stránke:D. Uvažujem že si prenesiem veci na wix už sa to tuším dá dávalo mi to do možnosti. Čo Si myslíte?

  • Dobrý deň, každá platforma má svoje výhody a nevýhody, takže závisí od konkrétnych požiadaviek. Vo všeobecnosti: Wix je jednoduchší na používanie, ale má väčšie obmedzenia ako WordPress. Vo WP sa dajú cez pluginy riešiť aj zložitejšie funkcionality.

 3. Dobrý deň, je možné stránku vo wix zavesiť potom na vlastnú doménu, ktorá je zaregistrovaná vo Websupporte alebo odporúčate vytvárať stránku priamo tam či vo WP. Uvažujem ktorú zo šablón využiť v prípade založenia jednoduchého blogu, ktorý zatiaľ je len v štádiu založenia. Ďakujem za odpoveď. Pekný večer.

 4. Dobrý deň.
  Mám problém s wix seo. Chcem zachovať staré pozície eshopu a napojiť naň nové pozície vo wix.
  Starú url adresu neberie, že už je vložená. V oblasti seo by som prijala vašu konzultáciu.
  A neviem, kde prepísať formuláre pri registrácii a objednávke z češtiny do slovenčiny.

  Ďakujem
  Andrea

 5. Dobrý deň,

  je možné vo Wix vygenerovať XML feed pre heureku? Alebo ho treba vytvoriť „ručne“ a ak ho vytvorím, je možné potom heureku prepojiť s WIX?

  ďakujem.

  • Dobrý deň,

   Toto som ešte neriešil, takže neviem poradiť. Ale môžem vám poslať na email kontakt na odborníka na Wix, ktorý vám možno bude vedieť pomôcť.

 6. Pred niekolkymi rokmi som presla na Wix prave koli lahkosti, efektivite a peknemu vizualu. Moja stara stranka nebola ani pekna, ani profesionalna, ale co sa tyka seo mala tie najlepsie pozicie vo svojom obore a navstevnost kontinualne rastla. Prechod na Wix bola zivotna chyba, vzapati po prechode som padla so SEO na uplne dno. Samozrejme som cakala, ze ide o prechodny stav, ale nebol (mozem dolozit grafom z Google Analytics). Snazila som sa to riesit priamo s Wix timom, ale po pol roku trpezlivosti a ultimate som sa pekne krasne rozlucila s Wix, ktory mal napriek vsetkemu dobremu nakoniec fatalne negativne nasledky na moje podnikanie, a trvalo roky vratit sa so starou strankou na povodne hodnoty.

 7. Sám sa venujem tvorbe web stránok a uznávam že pre niektorých podnikateľov je wix, tým lepším riešením. Hlavne vtedy ak nemajú úplne jasno či sa vo svojom podnikaní zdržia dlhšie. Veľa ľudí si zaplatí za web niekoľko stovák eur s domienkou že zaplatia raz väčšiu sumu a už okrem hostingu a domény nebudú musieť viacej platiť. No často takíto ľudia potom zistia že web, ktorý im vytvorili síce majú ale zrovna ich podnikanie alebo presnejšie podnikateľský plán za veľa nestojí. Preto je niekedy lepšie vyskúšať aj alternativu menom wix. Zaplatiť si 8€/mesačne a neskôr sa rozhodnúť povýšiť svoj web na vyššiu úroveň.
  Konečne sa našiel niekto kto pekne zrozumiteľnosť rečou napísal pekne a jednoducho čo to wix je, ako funguje, koľko stojí a hlavne návod ako si jednoducho cez túto krabicovú platformu vytvoriť web.

 8. Dobrý deň.

  Ako je prosim Vás robená optimalizácia webu? Treba dať program optimalizovať, alebo už je zoptimalizovaný a stačí len správne zadávať texty a popisy? Mal som už dva programy na vytváranie stránok, ale pri prvom som nevedel, že sa vobec nejaká optimalizácia robí (tak to aj dopadlo?) a pri druhom som si ju musel dávať robiť. Ako je to v tomto prípade? Ďakujem

  • Dobrý deň,

   Predpokladám, že myslíte SEO optimalizáciu. Wix je pripravený pre SEO, avšak ako píšete, zadávanie je už na vás :). Pre viac informácii odporúčam pozrieť si ich dokumentáciu.

 9. Dobry den,

  potrebovala by som poradit s moznostou prepojenia superfaktury na wix stranku a este zopar vecami. Mohli by ste mi poslat kontakt?

  dakujem pekne

 10. Přeji krásný den, mám radost, že jsem na Vás narazila, už jsem nevěděla, kam se obrátit o pomoc… Mám placené stránky na wixu a doménu u forpsi… Pokusila jsem se převést svoji doménu z forpi do wix, ale ve wix to nefunguje… potřebuji najít dns pro wix, aby mi ve forpsi mohli dodělat přesměrování… a ještě jedna věc, podporuje wix .cz? Mnohokrát děkuji a buduse těšit na odpověď Jana Šťastná

  • Dobrý deň, je mi ľúto, ale v tomto vám neviem poradiť. Systému Wix sa venujem len okrajovo. Avšak posielam vám na email kontakt na Wix odborníka, možno vám bude vedieť pomôcť.

 11. dobry den, prosim ako spravit aby bol wix- napríklad teda eshop v slovencine? Lebo nieco sa da prepisat a nieco je asi systemove a neviem to zatial zmenit do slovenciny (cestina tam je to viem) :/// vopred dakujem za odpoved a radu.:)

  • Dobrý deň, je mi ľúto, ale v tomto vám neviem poradiť. Systému Wix sa venujem len okrajovo. Ak chcete, môžem vám poslať cez email kontakt na Wix odborníka, ktorý vám možno bude vedieť pomôcť.

 12. Dobrý deň.

  Poprosil by som o kontakt na Wix odborníka ktorý mi pomôže spojiť Wix stránku s doménou a rozbehá stranku.

  Vopred veľká vďaka 🙂

 13. dobrý deň, cez wix som vytvorila stranku aj s e-shopom, problem nastal v tom, ze nie vsetky texty viem zmenit na slovenske a ostavaju tak v anglictine.. vedeli by ste mi poradit co s tym? je vobec mozne to upravit? dakujem

  • Dobrý deň, s týmto neviem poradiť. Ak chcete, napíšte mi cez email a odporučím vám Wix odborníka, ktorý vám možno bude vedieť pomôcť.

 14. Dobry den, ocenujem kvalitne a polopatisticky rozpisane informacie, poprosim tiez kontakt na odbornika na wix. Dakujem velmi pekne. s uctou Katarina

  • Dobrý deň, to závisí od vás, osobne by som dával na pozadie aspoň 1024px široké. Samozrejme s optimalizovanou veľkosťou.

 15. Dobry den prajem,

  hcem sa spytat ako sa da stranka, ktora je je cez wix presmerovat na inu stranku? Je niekde taka mozmost? Proste potrebujem aby ked klient zadal mju stranku tak aby ho to hodilo na inu stranku.

  Dakujem velmi pekne za radu.

  Tomas

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here