SEO nástroje: Top 40 nástrojov pre optimalizáciu vášho webu

SEO nástroje sú nevyhnutnou súčasťou každého webu a online marketéra, ktorí chcú optimalizovať svoje web stránky pre Google čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.

SEO nástroje

V súčasnosti existujú stovky rôznych nástrojov, ktoré sa zameriavajú na jednotlivé odvetvia SEO a ponúkajú unikátne dáta, podľa ktorých môžete lepšie vyhodnotiť svoje marketingové stratégie.

Na základe toho sme pre vás vybrali 40 populárnych SEO nástrojov, ktoré vám uľahčia život pri optimalizácii vášho webu – či už ide analýzu kľúčových slov, optimalizáciu obsahu či dokonca on-page a technické SEO.

Najlepšie SEO nástroje

Ubersuggest

Ubersuggest je jednoduchý SEO nástroj pre analýzu kľúčových slov, vďaka ktorému môžete nájsť neuveriteľné množstvo užitočných informácií na jednom mieste.

Samotný nástroj ponúka po zadaní hlavného kľúčového slova hneď niekoľko prehľadných dát:

 • Všeobecný prehľad o kľúčovom slove – objem vyhľadávania, SEO náročnosť, konkurenčná náročnosť v platených výsledkoch vyhľadávania ako aj priemerná cena za PPC reklamy na zadané kľúčové slovo
 • Návrhy nových kľúčových slov – návrhy, otázky, “long-tail” kľúčové slová ako aj rôzne kombinácie, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní ďalších tém pre vašu “niche”
 • Nápady na nový obsah – generovanie konkurenčných web stránok, ktoré vám pomôžu priblížiť zámer užívateľov, ktorí kľúčové slovo používajú vo vyhľadávaní

Okrem toho zobrazuje Ubersuggest aj približnú návštevnosť konkurenčných webov, množstvo spätných odkazov ktoré majú, ako aj počet zdieľaní na sociálnych médiách.

Ubersuggest ponúka bezplatnú ale aj platení verziu svojho nástroja – pri bezplatnej verzií môže užívateľ využiť 3 analýzy na konkrétne kľúčové slová za deň.

Pri platenej verzií ponúka nástroj samozrejme podstatne komplexnejšie a špecifickejšie dáta.

Ahrefs

Ahrefs je robustný “all-in-one” balík SEO nástrojov, ktorý pokrýva takmer všetko, čo potrebujete na analýzu a optimalizáciu vašich web stránok.

Ahref ako taký sa skladá z 5 hlavných nástrojov:

 • Site Audit – nástroj, určený pre analýzu výkonu vašej stránky, z pohľadu on-page SEO. Site Audit ponúka neuveriteľne veľké množstvo užitočných dát – rýchlosť a výkon načítavania stránok, analýzu HTML tagov, detekovanie osamotených stránok (orphan pages), redirectov, a množstvo ďalších dôležitých informácií.
 • Site Explorer – s jeho pomocou sa môžete ponoriť do profilu spätných odkazov a organickej návštevnosti akéhokoľvek webu či stránky. Nastroj poskytuje svojím užívateľom prieskum organickej návštevnosti (resp. na ktoré kľúčové slová rankujú vaši konkurenti), kontrolu spätných odkazov (odkiaľ získava webstránka externé spätné odkazy) a výskum platenej návštevnosti (resp. aké platené reklamné kampane stránka používa).
 • Keywords Explorer – je jeden z najväčších nástrojov pre vyhľadávanie a analýzu kľúčových slov. Nástroj poskytuje tisíce návrhov pre kľúčové slová pre desiatky krajín a jazykov spolu s užitočnými dátami ako je množstvo vyhľadávania, náročnosť kľúčového slova, odhad prekliku vo výsledkoch vyhľadávania pre kľúčové slovo, a mnoho ďalších dôležitých dát.
 • Content Explorer – tento SEO nástroj vám jednoducho pomôže objaviť a analyzovať ten najlepší a najvýkonnejší obsah vo vašom “niche”. Vďaka nástroju Content Explorer môžete zistiť odhadovanú návštevnosť pre daný obsah, množstvo spätných odkazov a domén ktoré na danú tému či obsah linkujú, množstvo zdieľaní na sociálnych sieťach a pod.
 • Rank Tracker – pomocou neho môžete rýchlo a efektívne monitorovať výkon vašej web stránky vo vyhľadávači Google a porovnať ho s výkonom vašej konkurencie. Nástroj monitoruje rankovanie vášho obsahu pre mobilné ale aj desktop zariadenia, pozíciu vašich web stránok pre jednotlivé kľúčové slová ako aj formu v akej sa zobrazujete vo výsledkoch vyhľadávania – a to všetko v prehľadných tabuľkách a grafoch usporiadaných do rôznych skupín a segmentov.

Okrem vyššie uvedených platených SEO nástrojov však Ahrefs ponúka aj veľké množstvo nástrojov zdarma ako sú: 

 • Ahrefs Webmaster Tools – ponúka limitovaný prístup k nástrojom Site Explorer a Site Audit, vďaka čomu môźete monitorovať výkon vašej webstránky, analýzu spätných odkazov ako aj analýzu kľúčových slov. 
 • Backlink Checker – bezplatný nástroj pre analýzu spätných odkazov a domén s metrikami pre silu a náročnosť daných odkazov. 
 • Website “Authority” Checker – jednoduchý nástroj pre vyhodnotenie “autority”, resp. “sily” vašej domény.
 • Keyword Difficulty Checker – nástroj, ktorý vám rýchlo a efektívne vyhodnotí náročnosť kľúčového slova v Google vyhľadávaní
 • Keyword Rank Checker – pomocou neho môžete veľmi jednoducho zistiť, na akej pozícií sa vaša stránka nachádza pre konkrétne kľúčové slovo. 

Mimo vyššie spomínaných bezplatných SEO nástrojov ponúka Ahrefs aj mnohé ďalšie ako sú Keyword Generator, SERP Checker, SEO Toolbar, WordPress Plugin, Website Checker a pod.

Mangools

Mangools je súbor 5 komplexných SEO nástrojov, ktoré vám rýchlo a efektívne pomôžu s analýzou kľúčových slov, web stránok ako aj s analýzou konkurencie vo výsledkoch vyhľadávania. 

Hlavnou výhodou nástrojov od Mangools je ich vizuálna prezentácia a jednoduché používanie – nemusíte byť SEO expert na to, aby ste sa dokázali v každom nástroji zorientovať a vedeli ho používať. 

Každý nástroj ponúka jedinečné funkcie: 

 • KWFinder – je jeden z najpopulárnejších nástrojov od Mangools, ktorý ponúka analýzu kľúčových slov s prehľadnými metrikami o množstve vyhľadávania, náročnosti, histórií trendu kľúčového slova a množstvo ďalších dôležitých dát
 • SERPChecker – nástroj na analýzu stránok v Google, ktorý vám poskytne prehľadné tabuľky o jednotlivých výsledkoch vyhľadávania – počet spätných odkazov pre každú webstránku, autoritu jednotlivých domén spolu s metrikami náročnosti (DA, PA, CF, TF) a pod. 
 • SERPWatcher – nástroj je určený pre monitorovanie výkonnosti vašich stránok vo vyhľadávaní Google. SERPWatcher vám dokáže poskytnúť denné aktualizácie o pozíciach stránok na konkrétne kľúčové slová, index výkonnosti vášho webu, náhľad na individuálne Google stránky ako aj monitorovanie výsledkov pre jednotlivé lokality. 
 • LinkMiner – je nástroj určený na kontrolu spätných odkazov. Pomocou neho budete schopný “vyťažiť” dôležité informácie o sile spätných odkazov konkurencie a vášho webu, aktuálnych pozícií spätných odkazov na jednotlivých stránkach spolu s metrikami o sile každého externého spätného odkazu – to všetko pod jednou strechou v prehľadných taboch a tabuľkách. 
 • SiteProfiler – nástroj pre SEO analýzu akéhokoľvek webu. Pomocou neho môžete získať užitočné informácie o autorite domény, spolu s metrikami od MOZ a Majestic, počte zdieľaní na sociálnych médiách, analýze obsahu, ktorý je populárny a mnoho ďalších skvelých informácií.

💡 Tip: Okrem platených SEO nástrojov ponúka Mangools aj niekoľko užitočných nástrojov, ktoré sú zdarma: 

 • Browser extension – jednoduché rozšírenie pre váš prehliadač, ktorý vám dokáže zhrnúť všetky dôležité metriky na jedno miesto 
 • SERP Simulator – šikovný a jednoduchý nástrojov pre simuláciu výsledkov vyhľadávania v Google. Pomocou neho si môžete vyskúšať a otestovať rôzne verzie vašich Title Tagov a Meta popisov, spolu s URL a štruktúrovanými dátami a porovnať ich s aktuálnymi výsledkami v Google pre akékoľvek kľúčové slovo. 
 • SERP Volatility – priamočiary online nástroj, ktorý môžete pozrieť kedykoľvek a uistiť sa, či nenastala veľká aktualizácia v Google algoritme, ktorá by značne ovplyvnila výsledky vyhľadávania v Google.

MOZ

MOZ je jeden z najznámejších SEO softvérov, ktorý používajú stovky užívateľov po celom svete. 

Tento nástroj sa sústreďuje na viaceré odvetvia v SEO – od analýzy návštevnosti na web stránkach, cez zlepšenie pozícií v Google až po viditeľnosť vo výsledkoch vyhľadávania. 

MOZ ponúka hneď niekoľko balíkov, každý z nich sa sústreďuje na iné odvetvia v SEO priemysle: 

 • Moz Pro – ide o “all-in-one” balík SEO nástrojov, ktorý pokrýva všetky potrebné služby pre analýzu a optimalizáciu – od vyhľadávania a analýzu kľúčových slov, monitorovanie pozícii vašich stránok vo výsledkoch vyhľadávania, cez audit vášho webu až po vyhľadávanie príležitostí pre linkbuilding.
 • Moz Local – sústreďuje sa primárne na lokálne SEO a manažment lokálneho biznisu v Google vyhľadávači ale aj na sociálne média. Taktiež ponúka robustný systém pre manažment recenzií v Google a na Facebooku, prehľadný report o návštevníkoch, prekliku a pod. 
 • STAT – monitorovacia služba pre kontrolu a analýzu tisícok kľúčových slov, konkurenčných webov ako aj stránok v Google vyhľadávači.

Semrush

Semrush sa radí ku gigantom v oblasti SEO nástrojov, ktorý funguje už od roku 2008. 

Značka ako taká zastrešuje desiatky užitočných nástrojov pre marketérov, ktoré pokrývajú všetko, čo k online marketingu potrebujete:

 • SEO analýza a optimalizácia – od vyhľadávania kľúčových slov a ich analýzu, cez on-page a technické SEO až po monitorovanie každého SEO aspektu na vašich stránkach 
 • Obsahový marketing – výskum nových tém, obsahovej stratégie ako aj manažment nového obsahu – to všetko pod jednou strechou
 • PPC reklama – nové návrhy pre PPC reklamy, ako aj zlepšenie existujúcich platených kampaní pre Google. 
 • Monitorovanie konkurencie – SEMrush ponúka veľké množstvo možností ako sledovať vašu konkurenciu a ich webstránky – či už ide o SEO, externé spätné odkazy, obsahové stratégie alebo platenú reklamu. 

Screamingfrog

Screamingfrog je britská marketingová agentúra, ktorá vyvinula jeden z najpopulárnejších nástrojov v oblasti technického SEO – Screaming Frog SEO Spider

Ide o nástroj, ktorý vám pomôže s auditom a analýzou technického SEO na vašich stránkach. 

Screamingfrog ponúka bezplatnú (stiahnutie a kontrola do 500 URL) ale i platenú verziu svojho nástroja. 

SEO Spider Tool dokáže efektívne navštíviť vašu stránku ako crawl bot a vytiahnuť pre vás veľké množstvo dôležitých dát ako sú: 

 • Nefunkčné linky 
 • Kontrola redirektov na stránke
 • Analýza Title Tagov a Meta popisov na stránkach
 • Vyhľadávanie duplicitneho obsahu
 • Kontrola príkazov pre Google botov
 • Generovanie XML Sitemapy
 • Kontrola a renderovanie JavaScript elementov
 • A mnohé ďalšie SEO aspekty

Okrem tohto nástroja ponúka Screamingfrog taktiež Log File Analyser – užitočný nástroj pre overovanie identity botov na stránkach, ich správanie a činnosť na vašom webe. 

Majestic

Majestic je spoločnosť, ktorá sa v oblasti SEO preslávila vďaka svojim dvom dôležitým metrikám – Citation Flow (CF) a Trust Flow (TF), ktoré doteraz využívajú desiatky SEO nástrojov na meranie sily a hodnoty spätných odkazov a domén. 

Okrem toho však Majestic vyvinul taktiež zaujímavé SEO nástroje: 

 • Site Explorer Preview – je balík rôznych SEO nástrojov, vďaka ktorým môžete vykonávať komplexnú analýzu vašich webových stránok, výkonnosť a audit obsahu, analýzu anchor textov, počet odkazujúcich domén a pod. 
 • Majestic Million – ponúka obrovskú databázu dôležitých webov a stránok, so zoznamom výkonnostných metrík, ktoré sú životne dôležité pre marketingové agentúry (i rôzne SEO nástroje).

Okrem toho ponúka Majestic taktiež plugin do prehliadača (orientovaný pre Firefox a Chrome), pomocou ktoré môžete bezplatne vykonať analýzu individuálnych webstránok (napr. počet linkujúcich stránok a domén, silu a dôveryhodnosť linkov, celkový profil spätných odkazov a pod.)

Siteliner

Siteliner je jednoduchý online nástroj, ktorý dokáže prezrieť a nájsť duplicitný obsah na vašom webe – čo je dôležitý aspekt pri optimalizácií stránok pre Google

Okrem iného ponúka Siteliner aj analýzu nefunkčných linkov, vyhľadanie najvýkonnejších stránok na vašom webe a prehľadný report o kľúčových informáciách pre každú stránku. 

Siteliner je ponúkaný pre svojich používateľov v bezplatnej (analýza do 250 stránok mesačne) a platenej (25 000 stránok kedykoľvek) verzií. 

Collabim

Collabim je považovaný za najpopulárnejší nástroj v oblasti SEO v Slovenskej a Českej Republike. 

Pomocou jednoduchej registrácie a vložení vášho webu môžete behom chvíle získať neuveriteľné množstvo dôležitých dát, ktoré sú pre optimalizáciu pre Google vyhľadávač esenciálne. 

Collabim vám dokáže pomôcť hneď v niekoľkých SEO oblastiach:

 • Meranie pozícií pre kľúčové slová – vďaka čomu zistíte, ako sa vám darí rankovať na kľúčové slová v Google vyhľadávači
 • Monitorovanie PPC reklám – získate prehľad o konkurentoch na konkrétne výrazy v PPC oblasti. 
 • Analýza webu a stránok – zobrazí všetky dôležité tagy pre optimalizáciu (Title tagy, Meta popisy, H1 – nadpisy a pod.) 
 • Analýza konkurencie – Collabim vám poskytne prehľadné dáta o konkurenčných stránkach a porovná ich s výkonnosťou vašich stránok
 • Kontrola spätných odkazov – monitoruje a aktualizuje akékoľvek zmeny, ktoré sa dejú na vašom webe, resp. zmeny spätných odkazov na vašich stránkach. 
 • Vyhľadávanie link-buildingových príležitostí – pomocou nástroja Site Finder v Collabime dokážete zistiť, ktoré weby by vám mohli poskytnúť hodnotný link na vaše stránky. 

Hoci Collabim je platený nástroj ako taký, ponúka taktiež 14 dňovú limitovanú bezplatnú verziu, vďaka ktorej sa budete môcť rozhodnúť, či sa vám táto služba oplatí, popr. si jednoducho vyskúšať jednotlivé aspekty tohto nástroja.

Marketing Miner

Marketing Miner je populárnym SEO, PPC a obsahovým nástrojom na Slovensku ale i v Česku vďaka svojej komplexnej analýze webstránok, ktorú dokážu využiť ľudia z rôzneho online prostredia – od freelancerov, cez copywriterov až po SEO špecialistov či správcov webu. 

Samotný nástroj sa skladá z takzvaných “minerov – každý z nich sa zameriava na rôzne SEO aspekty na webstránkach. MarketingMiner ponúka vyše 40 minerov, medzi najpopulárnejšie sa radia: 

 • Miner pre hľadanosť kľúčových slov – vďaka čomu získate ucelený prehľad o priemernej vyhľadávanosti jednotlivých výrazov v Google
 • Miner pre porovnávanie cien produktov – “vykope” dáta o širokom spektre produktoch, ich cenách ako aj porovná produkty medzi vami a vašou konkurenciou
 • Miner pre kontrolu indexácie – ide o vyhľadávanie stránok, ktoré môžu mať chybnú indexáciu a zistiť dôvody, prečo k tomu došlo. 

Okrem toho pokrýva Marketing Miner taktiež profil pre spätné odkazy (ako aj možnosti získania spätných odkazov), analýzu konkurencie a ich obsahu, kontrolu technického SEO na stránkach, a mnoho ďalších dôležitých dát.

EasySEO

EasySEO od Websupport sa svojím spôsobom dá považovať za pomocníka, resp. nástroj, ktorý vás doslova prevedie celou SEO optimalizáciou stránok pre Google.

Je nesmierne užitočný najmä pre úplných začiatočníkov a stredne veľkých podnikateľov, ktorí potrebujú staviť “na istotu” a vykonať SEO svojpomocne a bez problémov. 

EasySEO vám nie len pomôže lepšie pochopiť koncept SEO a optimalizácie stránok, ale taktiež vám vytvorí plán so “step-by-step” úlohami, pomocou ktorých si dokážete svojpomocne optimalizovať váš web. 

Okrem toho však tento SEO nástroj ponúka aj výber relevantných kľúčových slov, ktoré budete potrebovať pre optimalizáciu vašich stránok. 

Samozrejmosťou tohto nástroje je aj kontrola on-page a off-page SEO faktorov, na základe ktorého môžete hneď vidieť akékoľvek nedostatky, ktoré by sa mohli na vašom webe vyskytnúť. 

Rovnako vás dokáže tento nástroj porovnať aj s vašou konkurenciou, resp. to ako ste na tom z pohľadu optimalizácie. 

ContentKing

ContentKing je SEO nástroj, ktorý sa špecializuje na SEO audit a monitorovanie web stránok v reálnom čase, 24 hodín denne. 

Ako cloudová platforma tak ponúka svojim zákazníkom unikátnu možnosť detekovať a monitorovať akékoľvek zmeny, ktoré sa môžu odohrať na webe a mimo neho. 

Medzi silné stránky tohto nástroja patrí:

 • Audit web stránok – ContentKing neustále sleduje a vyhodnocuje zmeny, ktoré urobíte na webstránkach a reportuje prípadne chyby a navrhuje zlepšenia.
 • SEO monitorovanie 24/7 – nakoľko Google nikdy nespí, tak nesmie spať ani ContentKing a musí neustále sledovať situáciu na vašich web stránkach.
 • SEO upozornenia – pokiaľ by sa vyskytol nejaký technický problém alebo nečakaná zmena vo vašom obsahu, ContentKing vás okamžite upozorní na prípadnú katastrofu a pomôže vám vyriešiť problémy skôr ako si to všimne Google alebo návštevníci stránok.
 • Prehľadný report – ContentKing zbiera neuveriteľné množstvo dát z vášho webu, či už ide o posledné revízie, snapshoty predošlých verzií, množstvo návštevníkov, preklikov a pod. – tento SEO nástroj ich všetky zozbiera a zobrazí v prehľadných grafoch a tabuľkách. 

ContentKing je platená služba, avšak pre neistých či zvedavých potenciálnych zákazníkov ponúka taktiež skúšobnú verziu zdarma. 

Sistrix

Sistrix je “all-in-one” SEO software ktorý sa sústreďuje na zlepšenie viditeľnosti v organických výsledkoch pre Google vyhľadávač, analýzu konkurencie v Google, zlepšenie výkonu web stránok ako aj na optimalizáciu pre iné komerčné vyhľadávače ako sú Amazon, Instagram a pod. 

Medzi hlavné prednosti tohto software patrí jednoduché a intuitívne ovládanie, vďaka ktorému môžete získať pomerne rýchlo prehľad o výkone akéhokoľvek webu či konkrétnej stránky. 

Sistrix ponúka tzv. moduly, ktoré sa sústredia na analýzu a optimalizáciu hneď niekoľkých marketingových odvetví. Patria medzi ne:

 • SEO
 • Link profil
 • PPC Reklamy
 • Sociálne média
 • Marketplace 

Keyword Tool

Keyword Tool je jednoduchý SEO nástroj na vyhľadávanie kľúčových slov a všeobecnú analýzu. 

Tento nástroj je skvelý najmä pre úplných začiatočníkov a slúži ako alternatíva ku Google Keyword Planneru – nakoľko generuje väčšie množstvo relevantných kľúčových slov. 

Čaro tohto nástroja spočíva v jeho jednoduchosti: Keyword Tool generuje veľké množstvo “long-tail” kľúčových slov, ktoré zbiera z Google Autocomplete – návrhov ktoré sa zobrazujú pri zadaní konkrétnych výrazov do vyhľadávania. 

Vďaka tomu môžete nájsť stovky relevantných termínov, ktoré môžu byť užitočné pri všeobecnom rozbore vášho “niche”. 

Keyword Tool ponúka bezplatnú verziu, pomocou ktorej môžete získať množstvo relevantných kľúčových slov (+ pár dát k hlavným kľúčom slovám) ale i platenú verziu Keyword Tool Pro, pri ktorej nie ste limitovaný prakticky ničím. 

Answer The Public

Answer The Public je populárny bezplatný nástroj na generovanie stoviek kľúčových slov, otázok či slovných spojení, ktoré sa k danému kľúčovému slovu viažu. 

Po zadaní vášho hlavného kľúčového slova vám tento nástroj poskytne zoznam automatických návrhov od Googlu spolu s rôznymi frázami, otázkami, slovnými spojeniami či občas aj kompletnými vetami, ktoré Google užívatelia zadávajú do vyhľadávania. 

Okrem toho môžete vyselektovať konkrétne krajiny a jazyk, ku ktorým chcete aby sa dané kľúčové slová viazali

Answer The Public ponúka bezplatnú verziu pre kohokoľvek (s limitom pre množstvo vyhľadávaní) ale rovnako aj “Pro” verziu bez akýchkoľvek obmedzení. 

Copyscape

Copyscape je bezplatný a veľmi prostý nástroj pre kontrolu plagiátorstva na internete

Jeho hlavnou úlohou je vyhľadať obsah, ktorý sa môže nachádzať na iných stránkach ako na tej vašej a tak overiť jeho originalitu. 

Copyscape využívajú tisíce ľudí na svete vďaka jeho jednoduchosti – nástroj skenuje obsah z URL ktorú zadáte, porovná ho z ostatnými dostupnými web stránkami a vygeneruje zoznam stránok, kde sa zhoduje, popr. kde je veľmi podobný. 

Samotný nástroj je zdarma – i keď poskytuje len obmedzené dáta v prípade jeho free verzie. 

Pre hlbšiu analýzu “ukradnutého” či duplicitneho obsahu na web stránkach sa odporúča použiť jeho platenú verziu Copyscape Premium. 

Google Keyword Planner

Google Keyword Planner je azda najznámejší nástroj, ktorý môže v rámci SEO existovať. 

Ide o pomerne jednoduchú a bezplatnú službu, ktorú používajú tisíce marketérov po celom svete.

Google Keyword Planner sa orientuje predovšetkým na tvorbu a optimalizáciu PPC kampaní, avšak je ho možné využiť aj na analýzu kľúčových slov. 

Na používanie nástroja je nutná registrácia, po ktorej budete mať k dispozícii prístup k vyhľadávaniu a plánovaniu kľúčových slov, objavovanie nových fráz, odhadovanie ceny kľúčových slov pre PPC reklamy ako i odhadované množstvo ľudí, ktorí dané kľúčové slová používajú na vyhľadávanie. 

Google Analytics

Tento nástroj od spoločnosti Google je takpovediac “denným chlebíkom” takmer každého marketéra na svete. 

Google Analytics je vysoko efektívny nástroj, ktorý ponúka neuveriteľné množstvo dát o webstránkach – a to všetko zadarmo. 

Po registrácií v tejto službe je nutné vložiť meracie kódy na vaše stránky, vďaka čomu bude môcť Google Analytics získať a monitorovať rôzne dôležité dáta – samotná návštevnosť na vašich stránkach, množstvo preklikov, dĺžka návštevníkov na web stránkach či dokonca konverzia návštevníka na zákazníka. 

Google Analytics je preto esenciálnym nástrojom, vďaka ktorému dokážete získať ucelený prehľad o výkonnosti vášeho webu. 

💡 Tip: Pokiaľ zvažujete používanie nástroja, určite si prečítajte náš podrobný článok o tom ako nainštalovať Google Analytics vo WordPress!

Google Search Console

Google Search Console je fundamentálnym nástrojom každého správcu webu či SEO špecialistu, bez ktorého sa jednoducho nedá fungovať. 

Tento SEO nástroj v sebe ukrýva veľa užitočných informácií o technickom a výkonnostnom stave vašich webstránok – vďaka nemu získate prehľad o tom, ako vníma vaše stránky Google, na aké kľúčové slová sa zobrazujú vaše stránky ako aj to, koľko ľudí sa vďaka nim preklikne na váš web. 

Okrem marketingovej perspektívy dokáže Google Search Console reportovať technické problémy vašej stránky (ak sa nejaké vyskytnú) – od indexácie až po renderovanie obsahu. 

Samotný nástroj je zdarma, avšak je nutné sa najprv do služby zaregistrovať a vložiť vygenerovaný špeciálny kód na váš web pre overenie vlastníctva. 

Google Tag Manager

Tag Manager je ďalší populárny nástroj od spoločnosti Google, pomocou ktorého môžete integrovať rôzny druhy tagov na váš web bez toho, aby ste museli editovať samotné kódy stránok. 

Google Tag Manager vám pomôže s efektívnym meraním konverzie na web stránkach, vyhľadávaním potenciálny technických a bezpečnostných chýb ako aj s podporou multi-testovania rôznych marketingových stratégií. 

Okrem toho funguje Tag Manager aj s inými druhmi tagov od tretích strán, vďaka čomu môžete zvýšiť efektívnosť a ušetriť čas pri meraní alebo implementovaní nových elementov na váš web. 

Google Trends

Google Trends je pomerne jednoduchý nástroj s veľmi dôležitými funkciami – dokáže určiť popularitu a výskyt kľúčových slov vo svete. 

Vďaka tomuto nástroju tak budete môcť zistiť, do akej miery je určitá osoba, značka či iná vec trendová, či už v rámci určitého obdobia alebo sezónne a optimalizovať na základe toho vaše kampane. 

Google Trends taktiež dokáže poskytnúť rôzne zaujímavé údaje o výskyte a popularite kľúčových slov v jednotlivých regiónoch a rovnako podávať návrhy o súvisiacich témach, ktoré sa vyhľadávajú. 

Nástroj je veľmi jednoduchý na používanie a kompletne zdarma – vďaka čomu ho s radosťou využívajú tisíce ľudí po celom svete.

Google PageSpeed Insights 

PageSpeed Insights je bezplatný SEO nástroj ktorý vám pomôže zmerať rýchlosť načítania a výkon vašich web stránok. 

Nakoľko je rýchlosť webu jeden z dôležitých faktorov pre Google, PageSpeed Insights sa považuje za jeden z fundamentálnych nástrojov, ktorý môžete použiť už hneď pri zakladaní vašich webstránok. 

PageSpeed Insights vyhodnocuje výkon webu na stupnici od 0 do 100 a dokáže presne určiť, aká je jeho rýchlosť na základe niekoľkých metrík. 

Okrem toho dokáže ponúknuť niekoľko riešení, popr. návrhov pre zlepšenie výkonu webstránok, vďaka čomu môžete zlepšiť technický optimalizáciu pre Google (ale i pre samotných návštevníkov). 

💡 Tip: Pokiaľ si neviete dať rady s optimalizáciu rýchlosti vášho webu, určite si prečítajte náš ultimátny návod pre zrýchlenie WordPress stránok!

Google Mobile-Friendly Test

Mobile-Friendly Test je užívateľsky-príjemný nástroj, ktorý vám pomôže okamžite vyhodnotiť optimalizáciu vašich stránok pre mobilné zariadenia. 

V súčasnej dobe je “mobile-friendly” stránka nevyhnutnou súčasťou SEO nakoľko Google vyhodnocuje obsah webstránok podľa toho, ako sa zobrazuje práve na mobilných zariadeniach.

Mobile-Friendly Test od Google je preto veľmi užitočný software nakoľko vám dokáže zmerať do akej miery je stránka optimalizovaná aj pre iné zariadenia ako je štandardný počítač, vyhodnotiť vizuálne elementy na stránke, odfotiť screenshot stránky pre mobilnú obrazovku a podať skóre o optimalizácii, spolu s návrhmi pre jej zlepšenie. 

Google Data Studio

Google Data Studio je skvelý vizualizačný nástroj pre budovanie interaktívnych tabuliek, reportov a grafov – a to všetko úplne zdarma!

Väčšina funkcií v tomto nástroji je veľmi ľahká na používanie a užitočná pre zdielanie medzi jednotlivými členmi marketingového tímu. 

Google Data Studio pripomína svojimi reportami Google Analytics – ale na steroidoch. 

Hlavnými benefitmi tohto nástroja sú vizuálne trendy a porovnania výkonu kampaní či webstránok naprieč jednotlivými časovými obdobiami ale aj pre meranie kľúčových KPI – či už pre vás alebo vašich klientov.

Hoci nejde priamo o SEO nástroj, Google Data Studio využíva veľké množstvo marketérov vďaka svojej jednoduchosti. 

Google Markup Helper 

Štrukturované dáta (alebo inak povedaná schema.org) sú nevyhnutnou súčasťou takmer každého webu a to z jednoduchého dôvodu – dramaticky zvyšujú viditeľnosť stránkov v Google vyhľadávaní. 

Tieto dáta sú dôležité predovšetkým pre eshopy, nakoľko môžu vo výsledkoch vyhľadávania zobrazovať dôležité informácie o produktoch (ako napr. ceny, veľkosti, užitočné linky a pod.). 

Jedným zo spôsobov implementácie štruktúrovaných dát na vaše stránky je Google Markup Helper

Tento pomerne priamočiary nástroj vám pomôže doslova označiť jednotlivé časti obsahu, ktoré sa môžu vo vyhľadávaní Google zobrazovať v podobe “rich-snippets”. 

Po označení môžete následne vygenerovať HTML kód, ktorý potom jednoducho prilepíte do hlavičky vašej HTML stránky. 

Nástroj je úplne bezplatný a veľmi intuitívny pre kohokoľvek – jeho hlavnou výhodou je to, že nemusíte byť expert na HTML nakoľko vám tento nástroj pomôže vybrať presne tie štruktúrované dáta, ktoré potrebujete. 

Rich Result Test 

Implementácia štruktúrovaných dát je jedna vec – testovanie ich funkčnosti však druhá. 

Akékoľvek zmeny v štruktúrovaných dáta pre jednotlivé webstránky sa odporúča najprv otestovať aby ste zistili, či sú napísané správne a budú zobrazovať “rich snippety” tak ako si ich predstavujete. 

Na základe toho vznikol tento officálny tool od Google – Rich Result Test – ktorý vám veľmi rýchlo pomôže otestovať vaše stránky pre štruktúrované dáta a zistiť, ako budú vyzerať vo vyhľadávači Google. 

Pre testovanie stačí jednoducho prilepiť danú URL do nástroja alebo skopírovať samotné štruktúrované dáta zo stránky a spustiť testovanie. 

Schema Markup Validator 

Schema Markup Validator (v minulosti pod menom “Structured Data Testing Tool”) je ďalší nástroj od Google, ktorý slúži na testovanie štruktúrovaných dát. 

Avšak s jedným zásadným rozdielom – namiesto testovania len tých dát, ktoré sú určené len pre vizuálne obohatenie výsledkov vyhľadávanie pre Google, testuje tento nástroj prakticky všetky typy štruktúrovaných dáta z knižnice schema.org. 

Iné typy štruktúrovaných dát vám môžu pomôcť so zvýšením relevancie vašich stránok aj pre iné vyhľadávače ako Google, prípadne “vysvetlit” vyhľadávačom, o čom vaše stránky sú. 

Schema Markup Validator, podobne ako Rich Result Test, je veľmi jednoduchý na používanie. 

Jednoducho prilepte požadovanú URL do nástroja a spustite testovanie – nástroj vám následne zobrazí prípadne chyby v kóde alebo detekované položky, ktoré zo schema.org pozná. 

SEOprofiler

SEOprofiler je jeden veľký balík komplexných SEO nástrojov, ktoré vám pomôžu s viditeľnosťou v Google vyhľadávači ako aj s celkovou optimalizáciu. 

Tento nástroj pokrýva takmer všetky SEO odvetvia: 

 • Vyhľadávanie a analýza kľúčových slov
 • Analýza a budovanie spätných odkazov
 • Kontrola pozícii vo vyhľadávači Google
 • SEO audity
 • Monitorovanie web stránok
 • Web-analytika
 • Lokálne SEO

Okrem toho ponúka táto značka aj on-page a off-page optimalizáciu, s rôznymi návrhmi ako zlepšiť váš web. 

Rovnako sa SEOprofiler sústredí aj na mobilné SEO, vďaka čomu je možné zlepšiť pozície vašich stránok pre mobilné zariadenia. 

Hoci je SEOprofiler platený balík nástrojov, ponúka aj bezplatnú skúšobnú na verziu na 7 dní, vďaka čomu si môžete sami vyskúšať jeho služby a posúdiť či je vhodný práve pre vás. 

💡 Tip: SEOprofiler ponúka aj bezplatný nástroj OpenLinkProfiler, vďaka ktorému si môžete kedykoľvek vyhľadať a analyzovať externé spätné odkazy na akúkoľvek URL.

Xenu’s Link Sleuth

Xenu je takpovediac “old school” SEO nástroj, ktorý je medzi nami už viac ako 10 rokov. 

Ide o pomerne priamočiary počítačový program, ktorý kontroluje nefunkčné linky na webstránkach. 

Xenu je nutné stiahnuť a nainštalovať, následne ho môžete používať na pravidelnú kontrolu všetkých vašich URL – nástroj vám tak bude schopný podávať report o linkoch kedykoľvek to budete potrebovať. 

Hoci svojím UX pripomína software z doby ľadovej, svoju úlohu kontrolovania linkov spĺňa bez problémov a efektívne – nehovoriac o tom, že ide o bezplatný nástroj, ktorý môže používať ktokoľvek. 

BuzzSumo

BuzzSumo je jeden z obľúbených nástrojov pre identifikáciu trendov či populárnych tém pre content marketing. 

Od roku 2013 pomáha tvorcom obsahu pre web stránky zisťovať čo ľudia vyhľadávajú a o čo prejavujú najvyšší záujem v konkrétnych niche. 

BuzzSumo sa skladá zo 4 kľúčových komponentov, ktoré vám dokážu pomôcť s obsahovym marketingom a maximalizovať vaše kampane: 

 • Objavovanie obsahu – ide o vyhľadávanie kľúčových slov spolu s mesačnými návštevnosťami pre konkrétne termíny, časovými trendami ako aj o identifikáciu kľúčových trendov v rôznych regiónoch. 
 • Analýza obsahu – BuzzSumo okrem vyhľadávania kľúčových slov vám vie identifikovať najpopulárnejšie typy formátov pre danú tému, porovnanie obsahu naprieč obdobiami ako aj s objavovaním populárneho obsahu u vašej konkurencie. 
 • Vyhľadávanie influencerov – nakoľko sa BuzzSumo sústredí na obsah, ktorý “fičí”, ponúka aj možnosť vyhľadať známych ľudí v danej téme či niche, ktorý vám môžu slúžiť ako potenciálny partneri v promovaní vášho obsahu
 • Monitorovanie trendov – okrem generovania nápadov pre obsah dokáže Buzzsomu aj konštantne kontrolovať akékoľvek zmeny vašej konkurencie, značky či v rámci danej “brandže”. 

BuzzSumo ponúka svoje služby v niekoľkých platených balíkoch – každý z nich poskytuje väčšie a väčšie množstvo vyhľadávaní či analýz (podľa potrieb zákazníka). 

Okrem toho ponúka aj “free plan” s bezplatným používaním pre 10 vyhľadávaní mesačne (+ niekoľko bonusových benefitov). 

BuzzStream

BuzzStream je linkbuildingová PR platforma, ktorá vám môže pomôcť s vyhľadávaním influencerov, prospektov na externé spätné odkazy či s promovaním vášho obsahu inými skupinami na internete. 

Vo svojom princípe ide o vysoko efektívny nástroj, ktorý vám dokáže zjednodušiť vyhľadávanie potenciálnych spätných linkov, manažovať kontakty a postupne vytvárať emailovú databázu. 

BuzzStream je založený na 4 fundamentálnych princípoch, každý z nich zabudovaný do platformy:

 • Vyhľadávanie a výskum linkbuildingových príležitostí – nástroj vám pomôže s prechádzaním a kontrolovaním prospektov na spätné odkazy a automaticky vyhľadá priame kontakty spolu s užitočnými informáciami a metrikami o externých webstránkach
 • Emailová komunikácia – BuzzStream dokáže segmentovať zoznam vyšších vyhľadaných kontaktov a filtrovať tie, ktoré práve potrebujete spolu s manažovaním samotných emailov, emailových šablón, času odosielania mailov prospektom a pod. 
 • Manažovanie kampane – kontrola a monitorovanie vašich kampaní je nevyhnutná a to platí rovnako aj pre BuzzStream. Vďaka nemu môžete mať neustály prehľad o vašich kontaktoch či o iných kampaniach, ktoré práve s vaším tímom rozbiehate
 • Report kampaní – v neposlednom rade ponúka BuzzStream prehľadné výsledky o vaších linkbuildingových kampaniach a vyhodnotenie ich úspešností. 

BuzzStream je platená platforma, ktorá ponúka komplexný balík služieb, vďaka ktorým môžete veľmi efektívne manažovať príležitosti na vytváranie nových online kontaktov.

Mimo platených balíkov rozdelených podľa počtu užívateľov ponúka aj využívanie svojich služieb na prvé 2 týždne zadarmo!

Secockpit

Secockpit je patrí medzi populárne SEO nástroje na vyhľadávanie a analýzu kľúčových slov. 

Tomuto nástroju dôverujú tisícky biznisov čo sa týka optimalizácie pre Google, Bing či iné webové vyhľadávače. 

V rámci analýzy kľúčových slov vám Secockpit vie pomôcť s:

 • Hľadaním tých najlepších keywordov – nakoľko tento nástroj sťahuje dáta z rôznych zdrojov (ako je napríklad Google Keyword Planner, Youtube a Amazon), ponúka komplexný prehľad o tom čo a ako ľudia vyhľadávajú na internete
 • Monitorovaní vaších pozíc – Secockpit ma taktiež zabudovaný rank tracker ktorý dokáže denne monitorovať a aktualizovať vaše pozície v Google, prípadne monitorovať vašu konkurenciu
 • Analýza PPC – okrem vhodných kľúčových slov dokáže Secockpit odfiltrovať kľúčové slová, ktoré by boli vhodné z hľadiska ceny pre vaše PPC kampane

Hoci Secockpit je platený nástroj, ponúka taktiež bezplatnú skúšobnú verziu na 7 dní. 

Na používanie tohto nástroja nie je potrebné inštalovať nič – stačí sa zaregistrovať a môžete ho používať cez váš browser. 

CognitiveSEO

CognitiveSEO je balík nástrojov, ktorý vám zaručene pomôže s optimalizáciu vašich web stránok. 

Či už ste SEO špecialista, marketingová agentúra alebo značka s produktami, CogniviteSEO vám môže pomôcť v rôznych odvetviach: od zvyšovania návštevnosti, cez monitorovanie vašej web stránky až po analýzu spätných odkazov. 

Tento SEO toolset pokrýva všetko, čo v rámci optimalizácie potrebujete: 

 • Analýzu kľúčových slov a obsahu – či už potrebujete nájsť vhodný obsah pre copywriting alebo zistiť aký je zámer za kľúčovým slovom, “ Content Optimization Tool” vám ukáže všetky potrebné dáta. 
 • SEO audit a on-page optimalizácia – CognitiveSEO ponúka aj nástroje na detekovanie slabých miest na vašich stránkach a podá odporúčania pre zlepšenie ich optimalizácie pre vyhľadávače
 • Analýza spätných odkazov – vďaka nej budete schopný nájsť spätné odkazy vašej konkurencie, či odkazy, ktoré by boli schopné zvýšit vašu pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania. 

Okrem toho ponúka CognitiveSEO aj mnoho iných nástrojov ako je detekovanie neprirodzených a potenciálne škodlivých linkov, lokálny tracking pre všetky regióny a jazyky, unikátne dáta pre analýzu stratégie vašej konkurencie a mnoho ďalších. 

SEMOR

SEMOR je jeden zo zaujímavých českých SEO nástrojov, ktoré vám dokážu uľahčiť analýzu kľúčových slov či kontrolu spätných odkazov. 

Tento nástroj ponúka hneď niekoľko funkcií, ktoré ho odlišujú od zvyšku konkurencie: 

 • Datamining – SEMOR vám dokáže vyhľadať informácie o doménach, ktoré vám ani nemusia patriť.
 • Kontrola spätných odkazov – pomocou tohto nástroja môžete rýchlo a jednoducho získať, stiahnuť a analyzovať report o spätných odkazoch pre akúkoľvek doménu
 • Hľadanosť a analýza kľúčových slov – SEMOR poskytuje informácie o vyhľadávanosti kľúčových slov pre Google ale i pre Seznam.cz, vďaka čomu môžete rozšíriť svoj prehľad o popularite kľúčových slov aj pre český trh. Špecialitou tohto nástroja je aj vyhľadávanie kľúčových slov podľa metriky “Keyword Golden Ratio” (KGR) – metrika, ktorá je vypočítaná podľa vyhľadávanosti kľúčového slova a množstva aktuálnych výsledkoch, ktoré sa na toto kľúčové slovo zobrazujú pre Google. 

Ďalšou zaujímavosťou nástroja SEMOR je aj jeho spôsob platby – na jeho používanie nemusíte nevyhnutne platiť mesačný paušál ale zaplatíte len za tie funkcie, ktoré naozaj potrebujete a využívate 

SurferSEO

SurferSEO je unikátny nástroj pre optimalizáciu vášho obsahu na web stránkach tak, aby bol schopný konkurovať top výsledkom v Google vyhľadávaní. 

Ide o jednu z mála platform, ktorá využíva neskutočné množstvo algoritmov pre analýzu konkurenčného obsahu, vďaka ktorému získate doslova behom pár minút ucelený prehľad o tom, ako a čo by ste mali vylepšiť na vašich web stránkach. 

SurferSEO ponúka neskutočne veľké množstvo funkcií, ktoré pokrývajú napríklad:

 • Prípravu obsahovej stratégie – vďaka SurferSEO môžete ušetriť desiatky hodín prípravy na optimalizáciu obsahu a tvorby obsahovej stratégie
 • Vytvorenie osnovy pre obsah – pomocou tohto nástroja môžete behom pár minút vylepšiť svoj obsah, nadpisy, podnadpisy, paragrafy či dokonca tón vášho písania. 
 • Návrhy pre zlepšenie obsahu – SurferSEO dokáže analyzovať konkurenčné webstránky a ponúknuť vám množstvo dôležitých informácií – či už ide o veľkosť obsahu, počet obrázkov na konkurenčnom obsahu, štruktúru obsahu, použité kľúčové slová a pod. 
 • Audit obsahu – okrem tvorby samotného obsahu môžete urobiť aj jeho kontrolu a zistiť, ktoré témy nemáte pokryté, popr. nájsť “dieru” v konkurenčnom obsahu. 

Vďaka vyššie uvedeným benefitom sa tak už nikdy nebudete musieť namáhať manuálnou analýzou článkov na internete a hľadaním vylepšení, ktoré by vám normálne zabrali celé hodiny. 

SurferSEO ponúka 3 platené balíky svojich služieb (BASIC, PRO a BUSINESS) s 30 dňovou zárukou vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti s nástrojom. 

Authority Labs

Authority Labs je sledovací SEO nástroj, ktorý poskytuje spoľahlivé a presné údaje o kľúčových slovách, lokálnych a mobilných pozíciach v Google výsledkoch ako aj poskytnutie kľúčových slov, ktoré jednoducho len tak nenájdete. 

Tento nástroj sa špecializuje na niekoľko SEO odvetví: 

 • Monitoruje SEO výkon vašich stránok v Google
 • Poskytuje veľmi presné dáta o lokálnych výsledkoch vyhľadávania aj pre veľmi malé regionálne kľúčové slová
 • Ukazuje výsledky vyhľadávania aj pre mobilné zariadenia
 • Ponúka globálne sledovanie stránok či domén v rámci akéhokoľvek regiónu či jazyka, ktoré sú podporované vyhľadávačmi Google, Bing, či dokonca Yahoo!

Hoci Authority Labs je platený nástroj, ponúka taktiež bezplatnú skúšobnú verziu pre kohokoľvek, kto si nie je istý využiteľnosťou tohto nástroja. 

Spotibo

Spotibo je SEO agentúra, ktorá ponúka aj zaujímavý nástroj pre SEO audit na rýchlu a jednoduchú analýzu vášho obsahu na stránkach spolu s rôznymi technickými podrobnosťami (ako napr. problémy s indexáciou, redirect stránkami, duplicitným obsahom a pod.). 

Prostým vložením URL adresy tak získate okamžite prehľadom o tom, či daná stránka nemá nejaké technické problémy. 

Spotibo analyzuje stránky z viacerých SEO technických hľadísk ako napr.:

 • Problémy s Title tagmi
 • Problémy s nadpismi a podnadpismi
 • Meta popisy
 • Obrázky
 • Redirect príkazy
 • Duplikátny obsah s kanonickými tagmi
 • Linky a ich implementovanie
 • Problémy s prehľadávaním a indexáciou
 • Problémy so serverom

Vďaka Spotibo a jeho on-page analýze tak ušetríte desiatky hodín času a doslova len behom pár kliknutí získate prehľad o potenciálnych problémoch s vašími webstránkami. 

Spotibo ponúka svoj nástroj na jeden mesiac zadarmo (s obmedzenými službami) a následne za relatívne malý poplatok ho môžete využívať aj naďalej.

Keywords Everywhere

Keywords Everywhere je addon pre Chrome a Firefox browser ktorý vám po jednoduchej inštalácií pomôže so zobrazovaním kľúčových slov, spolu s ich množstvom vyhľadávania mesačne, cenou za prekliky ako aj s dátami o konkurenčných weboch a ich kľúčových slovách. 

Jeho unikátnou výhodou je to, že ušetrí veľa času pri analýze kľúčových slov – namiesto toho aby ste mrhali čas na kopírovanie dát z jednej web stránky zatiaľ čo ich budete porovnávať s dátami z inej, Keywords Everywhere vám ich proste rovno pomôže zobraziť. 

Tento nástroj ťahá dáta z rôznych zdrojov (ako je Google a Bing) a zobrazuje okrem kľúčových slov aj ďalšie užitočné dáta ako sú: 

 • “People Also Search For” dáta spolu s ich počtom vyhľadávaní
 • Historické množstvo vyhľadávaní (vďaka dátam vytiahnutým z Google Trends)
 • Množstvo návštevníkov na stránkach z Google vyhľadávania

Nástroj ponúka platenú ale i bezplatnú verziu vďaka čomu si ho môžete pred reálnou implementáciou vyskúšať. 

Deepcrawl

Deepcrawl je technická SEO platforma, ktorá vám dokáže pomôcť s hľadaním možností pre rast a ochranu vášho webu – ide o populárny SEO nástroj, ktorý využívali mnohé úspešné firmy ako je Adobe, Microsoft či dokonca Paypal alebo Disney

Deepcrawl rozdeľuje svoje SEO funkcie do 3 hlavných kategórií: 

 • Deepcrawl Detect – ide o SEO Analytický hub ktorý vám pomôže získať prehľad o “zdraví” vašich web stránok po technickej stránke vďaka svojmu vlastnému crawlerovi (SEO pavúkovi), ktorý prehliada a analyzuje vaše dáta.
 • DeepCrawl Protect – ide o automatizovaný SEO hub, ktorý vykonáva testy na vašom webe a hľadá potenciálne nebezpečne SEO chyby, ktorý by mohli negatívne ovplyvniť vaše stránky vo výsledkoch vyhľadávania. 
 • Deepcrawl Connect – užitočný hub pre konsolidovanie získaných dát, ktoré následne môžete integrovať do iných nástrojov (ako napr. PowerBi či Tableau). 

Algoroo

Algoroo je veľmi jednoduchý avšak užitočný online SEO nástroj – detekuje akékoľvek zmeny či fluktuácie v výsledkoch vyhľadávania pre Google. 

Akékoľvek pozitívne či negatívne zmeny sú tak vizuálne zobrazené na časovej línii spolu s tzv. hodnotou “roo” – hodnota, ktorá udáva, aká veľká zmena či update nastal v Google algoritmoch. 

Vďaka tomu môžete mať vždy poruke prehľad o tom, či sa zmeny vo vyśledkoch vyhľadávania týkajú len vás alebo ide o globálny update. 

Okrem toho zaznamenáva Algoroo aj oficiálne updaty na časovej línií, o ktorých dal Google vedieť. 

💡 Tip: Ak vás okrem SEO nástrojov zaujímajú taktiež SEO pluginy priamo pre WordPress, určite si prečítajte náš článok o najlepších WordPress pluginoch, ktoré sa vám môžu zísť do každej situácie!

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here