Kniha Tvorba zarábajúceho webu (Recenzia + Zľava)

V tejto recenzii knihy Tvorba zarábajúceho webu krok za krokom sa dozviete všetky podstatné informácie. Bonus: zľavový kupón pre čitateľov.

Kniha Tvorba zarábajúceho webu krok za krokom [Predstavenie + Zľava]

Je kniha určená pre úplných začiatočníkov?

Áno, celá táto kniha je koncipovaná práve pre úplného začiatočníka. Nemusíte o online marketingu, reklame či programovaní vedieť vôbec nič. Pre čitateľov knihy je pripravená aj špeciálna online sekcia, ktorá obsahuje aj ďalšie desiatky návodov a príkladov, ktoré vám konkrétne ukážu, ako na to.

Kto stojí za knihou?

Knihu napísala Hana Čajková, ktorá jej tvorbu konzultovala s desiatkami odborníkov.

Za knihou stojí affiliate sieť Dognet, ktorá na Slovensku, v Čechách a v ďalších európskych krajinách prevádzkuje už viac ako 7 rokov stovky affiliate kampaní.

Po úspešných knihách, ako Online marketing a tvorba zarábajúceho webu krok za krokom či 123 tipov pre online a affiliate marketing, pripravila sieť novú publikáciu. Tá je zameraná rýdzo na affiliate publisherov začiatočníkov.

Je to už 6. kniha z ich dielne a vychádza v desať tisícovom náklade v slovenskej aj českej verzii.

„Pre Dognet je dlhodobým cieľom a poslaním edukovať trh a ukazovať možnosti affiliate marketingu aj bežným ľuďom,“ hovorí Štefan Polgári, Co-Founder a Managing Director siete. Takto sieť pravidelne získava aj nových publisherov pre svoje kampane.

Aktuálne spravuje affiliate kampane viac ako 700 eshopom z celej Európy a v roku 2020 im priniesla obrat viac ako 55 miliónov eur. Počas svojho pôsobenia vyplatila sieť partnerom (publisherom) skoro 8 000 000 €.

Existujúce knihy z dielne Dognet
Existujúce knihy z dielne Dognet

Naučte sa, ako vytvoriť zarábajúci web krok za krokom

Nemusíte o online marketingu, reklame či programovaní vedieť vôbec nič. Kniha vás prevedie základmi tak, aby ste vedeli začať ihneď.

Jej cieľom je vysvetliť, ako si vytvoriť online projekt, ktorý sa stane zdrojom príjmu, aj úplnému laikovi.

Čo v knihe nájdete?

Zarábať na internete sa dá poctivo, bez klamstiev a zavádzania. V knihe Tvorba zarábajúceho webu krok za krokom sa dozviete, ako vybudovať úspešný zarábajúci online projekt.

V knihe nájdete návod, ako začať doslova krok po kroku.Obsah sme konzultovali s desiatkami odborníkov, no aj s viac ako 30 laikmi bez akýchkoľvek skúseností s tvorbou webu alebo online marketingom. Všetko preto, aby bola kniha zrozumiteľná naozaj pre každého,“ konštatuje Hana Čajková, autorka knihy, ktorá sa už na jednej publikácii siete Dognet podieľala.

Kniha má skoro 200 strán a obsahuje konkrétne návody, ukážky a odporúčania pre ľudí, ktorí si chcú vytvoriť web a zarobiť na ňom.Nezabúdajme ani na online platformu, kde sa môže zadarmo prihlásiť každý majiteľ knihy. Práve tam získa tie najnovšie informácie pre svoje nové podnikanie,“ dodáva Čajková, ktorá bude projekt a platformu spravovať aj naďalej.

Ukážka z knihy Tvorba zarábajúceho webu krok za krokom
Ukážka z knihy Tvorba zarábajúceho webu krok za krokom

Obsah knihy Tvorba zarábajúceho webu krok za krokom

Čo sa v 21 kapitolách dozviete?:

  1. Ako začať s tvorbou zarábajúceho webu
  2. Čo je dôležité, na čo si dať pozor
  3. Ako tvoriť obsah a ako získať návštevnosť
  4. Akým spôsobom zarábať
  5. Ako sa postaviť k legálnej strane veci
  6. Ako napredovať a získať z projektu maximum

Kompletný obsah knihy ako aj ukážku na stiahnutie zadarmo nájdete na tomto linku.

Formáty a jazyky knihy

Kniha je dostupná v tlačenej forme ako aj v digitálnej forme – vo formáte PDF. Knihy sú dostupné v dvoch jazykoch – v slovenskej aj českej verzii.

Bonus pre majiteľa: prístup do Dognet.Academy

Každá kniha obsahuje jedinečný kód, ktorý vás pustí do špeciálnej online sekcie dognet.academy. Nájdete tam Case Studies – ukážkové zarábajúce projekty, aktuálne návody, zľavové kupóny a akcie na rôzne nástroje ako aj ďalšie užitočné veci.

Recenzia a moje dojmy po prečítaní tejto knihy

V prvom rade som vďačný, že som mal možnosť podieľať sa na knihe formou konzultácií s autorkou Hankou pre kapitolu týkajúcu sa WordPress. Takto som bol už vopred v očakávaní, aká vlastne táto kniha po vydaní bude.

Konečne sa mi po pár mesiacoch dostala do rúk a mal som možnosť si ju prečítať. Bol som zvedavý najmä či je táto kniha naozaj vhodná aj pre úplných začiatočníkov, ktorí si chcú vytvoriť svoju webstránku a zarábať cez ňu. Kniha ma v tomto nesklamala a preto ju môžem s čistým svedomím odporúčať všetkým začiatočníkom.

Je to komplexná a praktická príručka, ktorá vás postupne prevedie celým procesom výberu témy, domény, loga, tvorby webstránky, prvých článkov, SEO optimalizáciou, affiliate marketingom, analytikou, linkbuildingom, sociálnymi sietiami, email marketingom, reklamou, GDPR, zákonmi a inými potrebnými záležitosťami.

Jednoducho nájdete tu komplet všetko potrebné pekne pokope.

Prekvapilo ma, že v knihe si prídu na svoje aj pokročilý čitatelia. Sám som si tu našiel zopár užitočných tipov a nových vedomostí za ktoré som vďačný.

Páči sa mi, že každá kniha obsahuje kód na prístup do online sekcie dognet.academy, kde nájdete ako case study postup budovania úspešného webu na reálnom príklade.

Nezostáva mi iné, iba vám túto knihu odporúčať ako ‚povinné‘ čítanie pre všetkých, ktorí si chcú vybudovať vlastný úspešný zarábajúci web.

Zľavový kupón na knihu

Prikladám sľubovaný kupón na zľavu, ktorý som vybavil pre vás – ctených čitateľov:

[wpcd_coupon id=17906]

Kde kúpiť túto knihu?

Kniha Tvorba zarábajúceho webu krok za krokom je oficiálne k dispozícii od 5.7.2021 na
eshope dognet.store alebo v každom dobrom kníhkupectve ako na Slovensku, tak v
Čechách – nájdete ju aj v eshopoch Martinus a PantaRhei.

Pozrieť knihu v dognet.store

Pozrieť knihu v eshope Martinus

Pozrieť knihu v PantaRhei

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

3 Komentáre

  1. Zdravím , prosím vás keď si kúpim premium tému , spravím si na nej web , za rok mi vyprší a už ju nezaplatil ťa téma mi zostane na webe alebo má zablokuje ?

    • Dobrý deň, téma bude naďalej aktívna, vyprší vám len support a teda nebude sa dať téma aktualizovať na najnovšiu ak vyjde nejaká novšia aktualizácia.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here