Najčastejšie WordPress chyby [Infografika]

Pri začiatkoch práce s WordPress sa na nás valí množstvo nových informácií a často sa stáva, že urobíme veľa omylov. Tie nám vedia narobiť poriadne komplikácie a ukradnúť pár hodín života. Zhrnuli sme najčastejšie WordPress chyby, ktorých sa užívatelia dopúšťajú. Niektoré možno robíš tiež, iným sa môžeš vďaka tejto infografike vyhnúť. 🙂

Infografika wordpress chyby

Ako povedal Albert Einstein: „Ten, kto sa nikdy nedopustil chyby, sa nikdy nepokúsil o niečo nové“. Chyby sú skvelým učiteľom, najmä ak skúsenosť zažijeme na vlastnej koži. Určite mi však dáš za pravdu, že je oveľa pohodlnejšie, rýchlejšie a bezbolestnejšie sa poučiť z chýb ostatných.

Dúfam, že sa ťa týka čo najmenej týchto problémov. Poznáš aj nejaké ďalšie? Infografiku nezabudni zdieľať, aby sa aj ostatní dozvedeli, čoho sa majú vyvarovať. 🙂

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

4 Komentáre

  • Súhlasím, vo väčšine prípadov naozaj platí „menej je viac“, resp. menej modulov = rýchlejší web a menej problémov.
   Samozrejme sú aj výnimky a videl som aj viaceré WordPress weby, kde bolo naozaj veľa modulov a ten web fungoval spoľahlivo a rýchlo.

 1. dnes po aktualizacii modulov som dostal hlasku – subor neexistuje – modul deaktivovany ….
  Kompletne vsetko stratene – Perfektny system WP a woocommerce – 2 tyzdnova robota v …
  Viete si predstavit, ze nejakou chybou nestability WP a Woocommerce Vam robota odide po jednom kliku ? Ja si uz viem. NEODPORUCAM instalovat WP a Woocemmerce – je to sice free, ale nestabilne, bez akejkolvek podpory.
  M. Rybarik

  • Ahoj,

   som si takmer isty, ze su na hostingu rozhasene pristupove prava. pri aktualizacii sa zmazala stara verzia modulu, ale skript ktory nahraval novu verziu sa uz zasekol prave na tomto probleme.

   skus nahrat aktualnu verziu modulu rucne cez FTP, alebo kontaktovat svojho hosting providera.

   WooCommerce aj WordPress.org maju bezplatnu komunitnu podporu a existuje nespocet firiem, ktore sa venuju prave platenej premium podpore.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here