Ako pridať stránku vo WordPress

V tomto návode vám krok za krokom ukážem, ako môžete jednoducho pridať stránku na svoj WordPress web. Pre novú stránku môžete nastaviť nadpis, obsah a iné.

Ako pridať stránku vo WordPress

Ako pridať stránku

Ak chcete pridať na svoj WordPress web novú stránku, vyberte v menu možnosť „Stránky“. Pod ňou nájdite „Pridať novú“ a kliknite na ňu. Môžete tiež prejsť kurzorom na voľbu „Pridať“ v paneli nástrojov navrchu stránky a vyberte možnosť „Stránku“.

WordPress pridanie stránky
Pridanie stránky

Funkcie pre pridanie stránky

Okrem zadania nadpisu a vytvorenia samotného obsahu tu nájdete niekoľko funkcií:

Publikovať — tu môžete spravovať niektoré nastavenia ako viditeľnosť stránky a nastavenie dátumu publikovania. Stránku si môžete prezrieť s použitím náhľadu. Ďalej tu ukladáte koncept stránky. Alebo ak nie ste hlavným správcom stránky, môžete tu uložiť stránku čakajúcu na schválenie. Na spodku priečinka „Publikovať“ nájdete voľbu „Publikovať“ a „Presunúť do koša“.

Vlastnosti stránky — tu nastavujete kam má byť stránka zaradená.

Ilustračný obrázok — keď zrolujete dole, nájdete funkcie pre pridanie ilustračného obrázka.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

2 Komentáre

  1. Dobrý deň,
    v tejto téme „Ako pridať stránku“, by som ako začiatočník neznalý WordPressu ocenil informáciu, ako „zreťaziť“ stránky tak, aby jedna nadväzovala na druhú – tozn. aby som sa mohol na výslednom webe medzi nimi preklikávať.
    Spravil som si viacero stránok, ale neviem ako spraviť, aby tlačidlo na jednej stránke prenieslo návštevníka webu na ďalšiu stránku…
    Za prípadnú radu ďakujem

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here