V sobotu 12.11. bude deň WordPress prekladov

Túto sobotu 12.novembra budú tisicky ľudí po celom svete prekladať WordPress do svojich rodných jazykov. Ak máš chvíľu čas a chuť, môžes sa pridať, či už osobne alebo na diaľku a preložiť tvoju obľúbenú tému alebo plugin.

Prvý celosvetový contributor deň zameraný na preklady bol v apríli a zapojilo sa viac ako 20 slovákov. Dokončili sme preklad WordPress 4.5 a viaceré z obľúbených plugnov a tém.

Tentokrát nás čaká pripraviť preklad WordPress 4.7, ktorý vyjde začiatkom decembra a radi by sme dokončili preklad najpopulárnejších pluginov ako je Jetpack, Yoast SEO, WooCommerce a ďalších.

Čím viac sa nás zapojí do prekladania, tým viac pluginov a tém preložíme. Ak máš v sobotu aspoň hodinu čas, tak sa pridaj, či už online alebo osobne.

Viac informácií nájdeš vo Facebook evente https://www.facebook.com/events/190806011362991/

The following two tabs change content below.

Peter Nemčok

umožňovateľ at Webikon
Zakladateľ komunitného portálu WordPress Slovensko a líder v slobodnej firme Webikon. S WordPress pracuje od roku 2007 a od roku 2008 je hlavným validátorom slovenského prekladu WordPress. Organizuje WordPress meetupy, WordCamp Slovensko a WordCamp Europe.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.