Čo je to menu

Čo je to menuMenu je zoznam odkazov na internetovej stránke, ktorý umožňuje jej návštevníkom zobraziť jej obsah. Pomáha im tiež zorientovať sa na stránke.

Menu obsahuje odkazy na podstránky webu a vytvára jeho základnú štruktúru. Menu často obsahuje aj linky na príspevky, kategórie alebo iné typy obsahu stránky.

Kde sa vytvára menu

Menu môžete upravovať vo WordPress administrácii. Prejdite na možnosť Vzhľad › Menu. Tu si vytvoríte štruktúru menu a môžete ho tiež neskôr upravovať.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

3 Komentáre

  1. Pozdravujem Milan. V teoretickej rovine hlavná doména a subdoména sú dve absolútne nezávislé veci, ak máte dva WordPressy, jeden na hlavnej doméne a druhý na subdoméne, tak sú to v podstate dve inštalácie WordPressu, ktoré o sebe prakticky ani nevedia. Viete si však na subdoméne vo Vzhľad->Menu vložiť vlastný odkaz, kde zadáte url na hlavnú doménu a názov položky v menu. Takto by sa to dalo urobiť.

  2. To mi je všetko jasné. Len som myslel, či nie je nejaký spôsob ručne upraviť adresu v menu… chcel by som použiť rovnaké fotogalérie na oboch weboch a chcel som to riešiť čistejšie ako to mám teraz 🙂

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here