Čo je to kôš

Čo je to kôšVo WordPresse sa odstránené položky hneď nevymažú. Premiestnia sa do koša (trash).

V koši nájdete všetky stránky, články a komentáre po tom, ako ste ich zahodili alebo vymazali.

Výhodou toho, že sa odstránené položky nevymažú hneď je, že sa v prípade potreby ku nim ešte môžete vrátiť. Kôš tiež zabraňuje náhodnému vymazaniu položky z webu.

Ako funguje kôš

Obsah koša sa nezobrazuje na stránke. Položky, ktoré ste premiestnili do koša, sa dajú opäť obnoviť. Kôš je jedným zo stavov príspevku.

kôš
Príspevky v koši v zozname článkov

Pre zobrazenie obsahu koša kliknite na link Kôš nad zoznamom stránok alebo iných položiek. Jednotlivé položky tu môžete obnoviť alebo navždy vymazať kliknutím na príslušnú funkciu. Linky pre vykonanie týchto akcií sa zobrazia, keď prejdete kurzorom po názve položky.

K dispozícii máte aj hromadné akcie Obnoviť a Zmazať navždy. Týmto spôsobom môžete vymazať alebo obnoviť viaceré položky naraz. Označte zaškrtávacie políčko pri vybraných položkách a vyberte hromadnú akciu, ktorú chcete urobiť. Nakoniec kliknite na tlačidlo Použiť.

V koši nájdete tiež tlačidlo, ktorým môžete naraz odstrániť všetok obsah koša. Pred odstránením položiek z koša sa presvedčte, že ich viac nebudete potrebovať. Takto odstránené položky sa už nedajú obnoviť.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

2 Komentáre

    • Dobrý deň, nie, nie je to možné. Môže to spôsobovať buď nastavenie publikácie pri každom produkte, čo predpokladám, že nerobíte, alebo nejaký externý plugin, alebo malware.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here