WooCommerce – vytváranie zliav

Pre WooCommerce je k dispozícii množstvo pluginov pre vytváranie zliav (discounts). Vybrať si môže byť naozaj problém. Aby som vám uľahčil voľbu, urobil som tento malý výber.

WooCommerce vytváranie zliav

WooCommerce Dynamic Pricing & Discounts

WooCommerce Dynamic Pricing & Discounts je komplexný nástroj pre viaceré druhy zliav. Umožňuje nastaviť hromadné zľavy, promo akcie, špeciálne ponuky, odstupňované stanovanie cien, individuálne stanovenie cien, zľavy pre stálych zákazníkov a pre zákazníkov zaregistrovaných v klube e-shopu, zľavy v rámci akcie dňa a mnohé iné.

WooCommerce Dynamic Pricing & Discounts

Viac info

Woocommerce Signup Discount pre vytváranie zliav

Plugin Woocommerce Signup Discount je nástrojom na vytváranie zliav pre novo registrovaných zákazníkov. Plugin automaticky pridelí novému zákazníkovi zľavový kód. Umožňuje tiež nastavenie popup okna na propagovanie zľavy všetkým novým návštevníkom stránky.

Woocommerce Signup Discount

Viac info

WooCommerce Bulk discount

Toto Woo rozšírenie je praktickým marketingovým nástrojom na podporu predaja. Poskytuje hromadné zľavy na jednotlivé položky nákupu v závislosti od zakúpeného množstva. Môžete si nastaviť rôznu výšku zľavy pre rôzne množstvo produktov. Zvolíte si tiež, či chcete poskytovať zľavu v pevne stanovenej konkrétnej sume alebo v percentách.

WooCommerce Bulk discount

Viac info

User Role Discount for WooCommerce

Plugin na vytváranie zliav podľa jednotlivých užívateľských rolí. Je vhodný pre e-shopy, ktoré chcú pri predaji poskytnúť zľavu stálym zákazníkom, veľkoodberateľom a podobne. Pre jednotlivé role je možné nastaviť rôzne výšky zľavy.

User Role Discount for WooCommerce

Viac info

Cart Deals for WooCommerce

Toto WooCommerce rozšírenie umožňuje vytvoriť a naplánovať zľavové akcie pre konkrétne produkty, kategórie produktov alebo užívateľských rolí. Akcie je možné propagovať na stránkach obchodu aj v nákupnom košíku.

Viac info

Tip: na oficiálnej stránke WooCommerce môžete nájsť už skoro 300 užitočných prémiových pluginov. Taktiež odporúčam pozrieť YITH, kde je množstvo užitočných prémiových pluginov.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here