Koongo – inovatívne riešenie pre online trhovisko (Predstavenie)

V dnešnej digitálnej dobe sa predaj produktov online stal neoddeliteľnou súčasťou úspešnej obchodnej stratégie. S rozvojom elektronického obchodu sa online trhovisko (tzv. marketplaces ako Amazon, eBay, Kaufland, Heureka, Mall a ďalšie) stalo silnými platformami ponúkajúcimi obrovské príležitosti pre predajcov, ktorí tak môžu osloviť širšie publikum a zvýšiť svoje predaje.

Avšak, pre eshopárov môže byť správa produktov a predajov na rôznych marketplaces a online reklamných kanáloch (PPC, Ads) zložitou úlohou.

A práve tu prichádza služba Koongo, aby obchodníkom uľahčila riadenie online predajov a propagáciu produktov na rôznych predajných a inzertných kanáloch.

Uľahčíte si riadenie online predajov

Online predajcovia čelia mnohým výzvam v oblasti efektívnej správy svojich produktov a objednávok na online trhoviskách a reklamných kanáloch. Udržiavanie konzistentných informácií o produktoch na mnohých miestach súčasne, správa a optimalizácia produktových XML/CSV feedov, aktualizácia sledovania zásob alebo synchronizácia objednávok z marketplace do eshopu sú niektoré z problémov ktoré musia obchodníci efektívne vyriešiť aby mohli uspieť. Bez spoľahlivého riešenia navyše riskujú, že prídu o potenciálnych zákazníkov a stratia časť predaja.

Prečo práve teraz?

Teraz je pre online predajcov viac ako inokedy zásadné využiť obrovský potenciál, ktorý ponúkajú online marketplaces a produktové propagačné kanály. Vzhľadom na to, že prostredie elektronického obchodovania sa stále rýchlo vyvíja, hrozí, že tí, ktorí sa neprispôsobia, zostanú pozadu. Nastal čas prevziať kontrolu nad online predajom a propagáciou a rozšíriť ponúkané produkty na najrôznejšie marketplaces, cenové porovnávače, sociálne siete a ďalšie propagačné kanály. Otázka znie: zvládnete to sami? Alebo využijete silu Koongo a posuniete svoje podnikanie na ďalšiu úroveň?

Koongo: Vaše komplexné riešenie pre marketplaces a propagáciu produktov

Koongo je komplexná platforma navrhnutá tak, aby umožnila ľahké napojenie eshopov na marketplaces a produktové propagačné kanály vrátane Amazonu, eBay, Google Shopping, Heureka, Kaufland a mnohých ďalších. Rozšírte svoj dosah a využite globálnu zákaznícku základňu, a to všetko z jedinej platformy.

Integrácia eshopov

Koongo ponúka jednoduché napojenie na obľúbené eshopové platformy ako sú WooCommerce, Wix, Shopify, Magento, Prestashop a ďalšie. Koongo zaistí pravidelnú synchronizáciu vašich produktov, skladových zásob a objednávok naprieč rôznymi kanálmi a marketplaces.

Kľúčové funkcie aplikácie Koongo

Správa produktových XML/CSV feedov s pokročilým nastavením atribútov a filtrovaním produktov

Ľahko spravujte a optimalizujte produktové feedy pomocou editora makier a zaistite presné a aktuálne informácie o produktoch naprieč rôznymi kanálmi. Koongo makro editor umožňuje vykonávať dynamické operácie nad atribútmi produktov ako napríklad navýšenie cien, textové úpravy, alebo mapovanie hodnôt na hodnoty podľa špecifikácie feedu daného kanála. Spomínané transformácie je možné vykonávať cez všetky produkty alebo cez vybrané skupiny produktov a tak je možné ľahko naplniť požiadavky špecifikácie daného feedu. Okrem toho je možné aplikovať aj produktové filtre pre výber vhodných produktov pre daný kanál. Za zmienku stojí aj možnosť mapovania kategórií eshopu na kategórie daného marketplace alebo kanálu.

Pripojenie a synchronizácia objednávok

Kľúčom k úspechu na jednotlivých marketplaces je okrem iného aj bezproblémová a rýchla synchronizácia objednávok späť do eshopu, tak aby bolo zaistené efektívne spracovanie objednávok. Vďaka tomu sú aktualizované informácie o stave skladových zásob a minimalizuje sa riziko predaja produktov, ktoré reálne nie sú skladom v eshope. Preto sa znižuje pravdepodobnosť zlého hodnotenia zo strany markteplace alebo aj prípadne penalizácie.

API integrácia Eshop platforiem

Prepojte Koongo bez námahy s obľúbenými webovými platformami, ako je WooCommerce, Wix a ďalšie , a umožnite tak hladký prenos dát. Informácie o produktoch a objednávkach sú synchronizované prostredníctvom API rozhrania každých 5/15/30 minút podľa úrovne služieb.

Priaznivá cena

Veľkou výhodou služby Koongo je jej cenová dostupnosť. Služba ponúka rozsiahlu sadu funkcií za prijateľnú cenu od 19 EUR mesačne. Vďaka flexibilným cenovým plánom služba zaisťuje, že budete platiť iba za funkcie, ktoré potrebujete, a poskytuje tak výnimočnú hodnotu vašej investície.

Pre koho je Koongo určené?

Koongo je šité na mieru online predajcom všetkých veľkostí , ktorí sa usilujú o zvýšenie svojich predajov a oslovenie nových zákazníkov prostredníctvom marketplaces a online propagácie produktov. Či už ste malá, stredná alebo veľká firma, Koongo vás vybaví nástrojmi, ktoré potrebujete, aby ste v konkurenčnom e-commerce prostredí prosperovali.

Záver

Teraz, keď ste sa zoznámili s výhodami, ktoré Koongo ponúka a ktoré menia pravidlá hry, je čas konať. Využite silu tohto komplexného riešenia a zjednodušte si cestu k online predaju, rozšírte svoj dosah a maximalizujte svoj predajný potenciál. Nezabudnite, že úspech v digitálnom svete čaká na tých, ktorí sú pripravení sa prispôsobiť a vyvíjať. Začnite svoju cestu s Koongo ešte dnes a uvoľnite skutočný potenciál svojho online podnikania.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here