Čo je to TinyMCE

Čo je to TinyMCETinyMCE je open source editor jazyka html. Vo WordPresse je integrovaný ako súčasť vizuálneho a textového editora.

Ako pracuje TinyMCE

Vďaka nástrojom tohto editora sa zobrazí vo vizuálnom editore ukážka toho, čo pridávate na stránku. Všetky zmeny, zvýraznenia textu, pridané obrázky alebo iné súbory vidíte v textovom editore ako text s html kódmi.

Vďaka TinyMCE ich zobrazí vizuálny editor ako ukážku obsahu stránky. Pri práci na webovej stránke pomáha lepšie si predstaviť, ako bude vytváraný príspevok alebo stránka vyzerať po publikovaní.

Classic editor
Classic editor

Nový editor Gutenberg od WordPress verzie 5.0 už tento editor nepoužíva. Ak chcete naďalej pracovať s použitím zaužívaného editora, môžete si nainštalovať plugin Classic Editor. Classic editor vám umožní vytvárať stránky s použitím textového a vizuálneho editora.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

2 Komentáre

  1. Dobrý deň, prosím o radu: po nedávnom update Tinymce Advanced sa prestali editovať texty vytvorené na stránkach cez classic editor. Texty sa zobrazia na frontende pri online zobrazení stránok v prehliadači, ale nie pri editáci a úpravách. Jednoducho texty nemôžem upraviť, lebo sa nezobrazia.Viete mi poradiť riešenie?
    Ďakujem.
    Danka

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here