Čo je to naplánovaný príspevok

Čo je to naplánovaný príspevokNaplánovaný príspevok (scheduled post) je príspevok, ktorý je pripravený na publikovanie, avšak ešte nebol publikovaný.

Publikovanie príspevku si môžete naplánovať v okne Publikovať na stránke úpravy článku alebo stránky.

Keď nastane čas, na ktorý bolo naplánované publikovanie, tento príspevok sa automaticky uverejní. Naplánovať si môžete publikovanie stránky, článku alebo iného typu príspevku, podľa možností príspevkov vašej WordPress témy.

Ako vytvoriť naplánovaný príspevok

Ak chcete vytvoriť naplánovaný príspevok, prejdite v administrácii vašej WordPress stránky na možnosť Články › Pridať nový alebo Stránky › Pridať novú a vytvorte váš príspevok. Nezabudnite uložiť jeho koncept.

nastavenie plánovaného príspevku
Nastavenie dátumu a času plánovaného príspevku

Pre naplánovanie publikovania príspevku kliknite na link Upraviť v riadku Publikovať okamžite. Nájdete ho okne Publikovať v pravom hornom rohu obrazovky. Otvorí sa vám možnosť pre nastavenie presného dátumu a času publikovania. Po zadaní zvoleného dátumu a času kliknite na OK.

naplánovať príspevok
Naplánovať príspevok

Po nastavení zvoleného dátumu a času kliknite na Naplánovať.

WordPress naplánovaný príspevok
Naplánovaný príspevok v zozname článkov

V zozname stránok alebo článkov sa naplánovaný príspevok zobrazuje s poznámkou Naplánované vedľa jeho názvu. V poslednom stĺpci zoznamu príspevkov nájdete informáciu o dátume, na ktorý je publikovanie naplánované.

Môžete ho upravovať ako ostatné príspevky. Môžete tiež zmeniť dátum naplánovaného uverejnenia. Kliknutím na link Rýchla úprava pod názvom stránky alebo článku môžete tiež stav naplánovaného príspevku zmeniť späť na koncept.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here