Čo je to bočný panel

Čo je to bočný panelBočný panel (sidebar) je stĺpec, ktorý sa nachádza na stránke vedľa hlavného obsahu.

Najčastejšie sú v ňom zobrazené odkazy na najnovšie príspevky, odkaz na archív, komentáre, jednotlivé kategórie a podobné informácie.

Ako upraviť bočný panel

Obsah bočného panela upravíte v administrácii stránky pod možnosťou Vzhľad › Widgety › Bočný panel. Pri zobrazení stánky na mobilnom usporiadaní sa bočný panel zobrazuje zvyčajne pod obsahom stránky.

WordPress bočný panel
Úprava bočného panela
🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

8 Komentáre

  1. Ziadalo by si popis ako ho mozem odstranit ak ho na tej stranke nechcem… Lebo v novom ugrd. DIVI som mal s tym problem v starom nebol problem… Dakujem

    • Závisí od použitej témy – buď má takúto možnosť v nastaveniach, alebo sa to dá spraviť cez CSS.

  2. Ahoj, prosím ťa je možné nastaviť ten bočný panel tak aby začínal nižšie (pod obrázkom, ktorý je cez celú stránku) ? Ten obrázok chcem mať cez celú stránku, lenže keď nastavím zobrazenie bočného panela, ten obrázok mi zúži a je vlastne vedľa neho a ja by som chcela aby ten panel začínal až pod ním, aby bol ten obrázok cez celú šírku….snáď ma chápeš 😀 Moc ďakujem za každú radu 😉

    • Ahoj, chápem ako to myslíš :). Ak takú možnosť nevidíš v nastaveniach témy, tak to tvoja téma neumožňuje a dá sa to spraviť iba programátorskym zásahom do nej. Ak chceš môžem ti odporučiť programátora, ktorý by ti to spravil v rámci svojich služieb.

  3. Ahoj, používam tému Ashe na swojom webe. Cez woocommerce som si vytvorila katalóg produktov. Avšak v eshope mi neukazuje ani jeden sidebar. Vyskúšala skoro všetky pluginy na sidebars, ale aj tak sa tam nič nezobrazuje. Preto si idem po radu k tebe ???? Myslíš si, že je to témou? Alebo je nejaký spôsob ako ten bočný panel vložiť? Keď si nastavím widget s kategóriami produktov ten sa mi zobrazuje všade len nie na obchode. Vopred ďakujem za odpoveď ????

    • Ahoj, môže to byť témou. Neviem ako to má vyriešené Ashe. Skús si otvoriť v administrácii tú stránku, ktorú máš nastavenú ako katalóg produktov a skús pozrieť, či tam niekde vpravo alebo dole nie sú nejaké nastavenia vzhľadu pre danú podstránku – ‚template with sidebar‘ alebo niečo také. Niektoré šablóny to tak majú riešené :).

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here