Ako upraviť komentár vo WordPress

Návod ako upraviť komentár vo WordPress. Môžete potrebovať dodatočne upraviť obsah komentáru, jeho stav, čas a dátum, či premiestniť daný komentár do koša.

Ako upraviť komentár vo WordPress

Pre úpravu môžete zvoliť jeden z dvoch spôsobov. Prejdite kurzorom na reakciu, ktorý chcete upraviť v zozname komentárov. Z možností, ktoré sa objavia, vyberte Rýchla úprava alebo Upraviť.

Rýchla úprava komentára vo WordPress

Ak vyberiete možnosť Rýchla úprava, môžete upravovať meno, e-mail a URL adresu. Okrem toho sa tu dá upraviť aj samotný obsah. Vykonané zmeny uložíte kliknutím na Upraviť komentár. Ak si zmeny neželáte uložiť, kliknite na Zrušiť.

WordPress rýchla úprava komentára
Rýchla úprava
💡 Tip: Pre rýchly web ⏱ je kľúčové vybrať si správny hosting. Odporúčam vsadiť na overenú kvalitu ➡️ WebSupport, Webglobe alebo Hostcreators.

Ako upraviť komentár

Kliknutím na Upraviť sa dostanete do nového okna editora. Môžete tu upravovať tie isté vlastnosti ako pri rýchlej úprave. Okrem toho vám editor komentárov ponúka možnosť zvoliť stav reakcie — čakajúci, schválený alebo spam.

WordPress úprava komentára
Úprava komentára
💡 Tip na WordPress šablóny: z prémiových šablón mám dobré skúsenosti so šablónami Divi, Avada a s nástrojom na tvorbu stránok Elementor.

Úprava dátumu a času

V pravej hornej časti obrazovky máte tiež k dispozícii možnosť úpravy dátumu a času odoslania komentára. Vykonáte ju kliknutím na Upraviť pod dátumom odoslania reakcie. Po prepísaní dátumu stlačte tlačidlo OK. Týmto spôsobom uložíte nový dátum.

Premiestniť do koša

Komentár môžete tiež premiestniť do koša. Ak si vykonané zmeny prajete uložiť, kliknite na Aktualizovať. Ak zmeny uložiť nechcete, vráťte sa do zoznamu reakcií kliknutím na šípku Späť vo vašom prehliadači.

Viac informácii o komentároch nájdete v tomto oficiálnom návode.

💡 Chcete rýchlejšiu ⏱ webstránku? Rýchlosť webstránky je dôležitá pre návštevníkov a aj z hľadiska SEO. Najlepšie výsledky som dosiahol s pluginom WP Rocket, ktorý jednoznačne odporúčam.
🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here