WordPress pre mobilné zariadenia

2

V dnešnej dobe určite každý ocení, keď môže svoju obľúbenú webovú aplikáciu spravovať zo svojho mobilného zariadenia.  WordPress ani v tomto smere nezaostáva a je možné si stiahnuť aplikácie až pre päť rôznych mobilných systémov. Prinášame vám stručný prehľad.

  • iOS aplikácia umožňuje písať články, nahrávať fotky, upravovať stránky, či spravovať komentáre priamo z vášho iPhonu, iPadu, alebo iPodu touch. Podporované sú všetky verzie WordPress od verzie 2.9.2 vyššie, ako aj blogy na WordPress.com. Prostredie aplikácie pekne ladí s dizajnom iOS. Jednoducho a prehľadne sa ovláda. Môžete si uložiť pripojenie k viacerým stránkam a vždy si vybrať tú, ktorú chcete práve spravovať. Ďalšie informácie nájdete tu.
  • WordPress pre Windows Phone 7 vám umožňuje spravovať stránku ako z vášho desktopu. Pracuje sa s ním naozaj pohodlne a rýchlo upravíte článok, stránku, potvrdíte komentár alebo si pozriete štatistiky o vašej stránke. Aplikácia dobre využíva prednosti sedmičkového mobilného systému od Microsoftu. Ak vás zaujímajú ďalšie podrobnosti, kliknite sem.
  • Pre Android si WordPress tiež pripravil Open Source aplikáciu, aby ste mohli pomocou vášho dotykového displeja upravovať obsah, spravovať komentáre a prijímať vstavané notifikácie na ktoromkoľvek Android zariadení. Viac sa dozviete na tejto stránke.
  • BlackBerry, ktoré je používané najmä v podnikateľskej sfére, má takisto svoju WordPress aplikáciu. Vašu stránku môžete manažovať priamo za chodu vďaka tejto natívnej BlackBerry aplikácii. Podrobnejšie informácie týkajúce sa aplikácie pre BlackBerry hľadajte na tomto mieste.
  • WordPress pre mobilné zariadenia Nokia svojou funkcionalitou nezaostáva za aplikáciami spomínanými pre iné systémy. Môžete upravovať články a stránky, spravovať komentáre a ďalšie veci priamo z vášho S60 alebo Maemo zariadenia. WordPress pre Nokiu je tiež Open Source a je ponúkaný zadarmo. Viac sa dočítate na tejto adrese.

Vaše pozitívne alebo negatívne skúsenosti s WordPress mobilnými aplikáciami môžete napísať dole do komentárov. Chýba vám v nich niečo alebo vám niečo nefunguje?

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

2 Komentáre

  1. […] ide s dobou a tak samozrejme rozvíja aj svoje mobilné aplikácie. Pred pár dňami bola vydaná zaujímavá aktualizácia WordPress pre iOS […]

  2. Stiahol a nainštaloval som si aplikáciu do BlackBery Bold 9700 a na jeden hosting sa pripojím, avšak na websupport hosting mi to hádže zakaždým chybu 405. Teraz na to nemám čas, ale po víkende sa tomu budem musieť povenovať trochu.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here