Ako odpovedať na komentáre vo WordPress

Návod ako odpovedať na komentáre vo WordPress. Pravidelne odpovedať návštevníkom vášho webu je dôležité. Dovoľte návštevníkom reagovať na vaše články.

Ako odpovedať na komentáre vo WordPress

Ako odpovedať na komentáre

Na komentáre na vašom WordPress webe budete niekedy chcieť odpovedať. Postup je jednoduchý. Prejdite do zoznamu komentárov vo WordPress administrácii. Teraz prejdite kurzorom po komentári, na ktorý chcete odpovedať. Z možností, ktoré sa vám objavia, kliknite na Odpovedať.

WordPress: ako odpovedať na komentár
WordPress: ako odpovedať na komentár

Otvorí sa okno, do ktorého napíšete svoju odpoveď. Aby sa odpoveď zobrazila na stránke, stlačte tlačidlo Odpovedať. Ak chcete svoju odpoveď zmazať, použite tlačidlo Zrušiť.

💡 Tip: Pre rýchly web ⏱ je kľúčové vybrať si správny hosting. Odporúčam vsadiť na overenú kvalitu ➡️ WebSupport, Webglobe-Yegon alebo Wedos.

Editor pre odpoveď na komentár

WordPress odpoveď na komentár
Editor pre odpoveď

Editor, v ktorom píšete odpoveď na komentár sa podobá na editor, ktorý používate pri tvorbe stránky alebo článku. Navrchu editora nájdete ikonky pre formátovanie textu.

💡 Tip na WordPress šablóny: z prémiových šablón mám dobré skúsenosti so šablónami Divi, Avada a s nástrojom na tvorbu stránok Elementor.

Pre použitie jednotlivých funkcií vyznačte text, na ktorý chcete funkciu aplikovať, alebo stlačte niektorú ikonku bez toho, aby ste pred tým označili konkrétny text a píšte. Tu sú vysvetlené jednotlivé možnosti:

tučné písmo boldBold — pre písanie tučného písma.

 

kurzívaItalic — pre kurzívu.

 

vloženie linkuLink — použitím tohto tlačidla vložíte link webovej stránky. Ak naň kliknete, objaví sa vám okno, do ktorého napíšete URL adresu vkladanej stránky.

vloženie citátu Blockquote —túto funkciu použijete pre označenie citátu.

 

vymazaný textDelete — pomocou tejto ikonky zobrazíte vymazaný text.

 

insert Insert — zvýrazňuje vložený text.

 

vloženie obrázkaImage — slúži na vkladanie obrázku do odpovede na komentár. Po jeho stlačení sa otvorí okno, do ktorého napíšte URL obrázka.

Unordered List — pomocou tejto ikonky vložíte odrážkový zoznam.

 

Ordered List — slúži na vloženie číslovaného zoznamu.

 

list itemList Item — vkladá položky zoznamu do odrážkového a číslovaného zoznamu.

codeCode — používa sa na označenie kódu.

 

Zavrieť značky — pomocou tohto tlačidla uzavriete všetky otvorené kódy v texte.

Viac informácii o komentároch nájdete v tomto oficiálnom návode.

💡 Chcete rýchlejšiu ⏱ webstránku? Rýchlosť webstránky je dôležitá pre návštevníkov a aj z hľadiska SEO. Najlepšie výsledky som dosiahol s pluginom WP Rocket, ktorý jednoznačne odporúčam.
🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
4.9/5 - (7 votes)
Pomohol vám tento článok? Podporte nás prosím jeho zdieľaním. 👍
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Info: Ak potrebujete zdieľať aj obrázok, môžete tak spraviť nahraním obrázka na stránku prnt.sc a vložením linku do komentára.