WordCamp Praha 2022 Live – interaktívne stretnutie

Tohtoročná konferencia venovaná WordPressu prebehne v sobotu 26. februára 2022 ako interaktívne stretnutie opäť v online prostredí. Organizátori sa rozhodli akciu rozhýbať tým, že okrem prednášok pripravili aj tematické panely so živou diskusiou.

Podrobnosti

Aktívne zapojenie návštevníkov do diskusií, stávka na autenticitu, absencia nahrávania a premenlivý program sú znakmi tohtoročnej konferencie o populárnom redakčnom systéme pre vytváranie webových stránok. Návštevníkom, okrem už tradičnej technickej poradne, ponúkne námety z jednotlivých tematických celkov:

  • Najčastejšie problémy vašich stránok
  • Právo a weby
  • Tvorba prístupných webov
  • Page builders a práca s nimi (Gutenberg, Elementor, Divi, …)
  • Dizajn a UX pri vývoji webových aplikácií

V každej debate sa stretnú pozvaní odborníci či odborníčky a budú s účastníkmi diskutovať, zodpovedať položené otázky a reagovať na podnety. Všetko prebehne v reálnom čase a bez záznamu.

V prípade záujmu potom môžu spontánne vznikať ďalšie diskusie na ľubovoľné témy súvisiace s WordPressom aj webom všeobecne. Všetko dianie počas konferencie bude sledovať Twitter @WordCampPraha .

Okrem interaktívnej časti konferencia ponúka aj odovzdávky v tradičnom formáte týkajúce sa právnych náležitostí a vývoja webov. Nebudú chýbať ani virtuálne stánky sponzorov.

Konferenciu, ako obvykle, uzatvára virtuálna afterparty.

Video pozvánka na WordCamp Praha 2022

Ďalšie informácie a registrácia

Svoju účasť si zaistíte registráciou zadarmo na platforme Hopin.

Celý program nájdete na webe prague.wordcamp.org/2022. Konferencia začína o 9:15 v sobotu 26. februára 2022 a potrvá celý deň, ukončenie podľa záujmu účastníkov.

V prípade otázok kontaktujte prosím Jana Štětinu (hlavného usporiadateľa – jan.stetina@naswp.cz , +420 799 797 065), alebo Tomáša Franka (sponzori a mediálni partneri, sponzori@wordcamppraha.cz ).

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here