Príďte na WordCamp Praha 2020 – najväčšiu konferenciu v ČR (nielen) o WordPress

Zaujímate sa o webové stránky, marketing, tvorbu obsahu alebo riadenie webových projektov? Radi sa vzdelávate a nenecháte si ujsť žiadne stretnutie s ľuďmi z odboru? Potom by vám nemal ujsť februárový WordCamp Praha 2020. Navyše tento víkend nabitý WordPressom je ideálnou akciou pre zahájenie vašej konferenčnej sezóny v roku 2020.

WordCamp Praha je najväčšia konferencia o WordPress v Českej republike. Tohtoročný 7. ročník sa bude konať 29. februára 2020 pod taktovkou hlavnej organizátorky Karolíny Vyskočilovej v priestoroch pražského Cubex Centra.

Nabitý program po celý deň

Tento rok sú vďaka novým a väčším priestorom pripravené tri hlavné línie prednášok: technické prednášky pre webových vývojárov (výkon, Gutenberg, bezpečnosť a automatizácia), nastavovanie procesov pre lepšie weby (zadanie, zmluvy, UX, MVP a SEO) a vetva venovaná tvorbe obsahu, inšpirácii a zaujímavostiam zo sveta WordPressu.

Do Prahy tentoraz príde aj množstvo zaujímavých zahraničných hostí a účastníci tak uvidia aj prednášajúcich, ktorí doteraz nikdy do Česka nezavítali. Polovica príspevkov bude v angličtine, takže si na svoje prídu aj tí, ktorí nevládnu češtinou.

Okrem toho je pripravených niekoľko praktických workshopov a špecializovaných prednášok ako pre používateľa (page buildery vrátane Gutenberg, WooCommerce), tak pre vývojárov (Gutenberg, dokumentácia, AMP).

Networking

Konferencie samozrejme nie sú len o prednáškach, ale aj o prepojovaní komunity. Zoznámiť sa s novými tvárami môžete počas páuz medzi prednáškami, na obede, pri doplnkovom programe alebo pri stánkoch partnerov – a tiež na Happiness bare a samozrejme na afterparty.

Ďalšie informácie a lístky

Rozhovory so spíkrami, program a ďalšie informácie nájdete na oficiálnom webe konferencie 2020.prague.wordcamp.org, kde si môžete tiež zaobstarať vstupenky, a to aktuálne za 499 Kč bez DPH.

Ak chcete akciu podporiť ako sponzor, stále ešte máte šancu – stále zostáva niekoľko voľných miest.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here