WordCamp po prvýkrát v Košiciach!

WordCamp Košice 2018

V sobotu 19. mája 2018 sa v priestoroch knižnice Technickej univerzity v Košiciach uskutoční obľúbená WordPress konferencia s názvom WordCamp Košice – #WCKE2018.

Prvý ročník tejto IT konferencie v meste Košice prinesie 10 zaujímavých prednášok, networking počas celého dňa, tombolu, after párty a darček pre každého účastníka. Počas konferencie je zabezpečené občerstvenie, čerstvá káva, obed a samozrejme aj pitný režim. Na after párty vás bude čakať výčap a ďalšie gastronomické chuťovky.

Spíkri a témy prednášok sú už odhalené! Môžete sa tešiť na prednášky, ktoré nakopnú vás, vaše podnikanie a aj váš web:

  • Ako na SEO vo WordPresse – Tomáš Popovič
  • Basic GDPR checklist – Soňa Surmová
  • O čom vlastne písať? – Peter Furmaník
  • Ako vytvoriť social media stratégiu – Lukáš Franko

Pozrite si kompletný program na oficiálnej stránke, kde nájdete ďalších 6 skvelých prednášok, ktoré odznejú na #WCKE2018. Cena vstupenky je 10€ (5€ pre študentov) a zakúpiť si ju môžete iba online. Predaj na mieste nie je možný!

WordCamp Košice je skvelou príležitosťou spoznať komunitu zapálených ľudí a zdieľať svoje skúsenosti s ďalšími WordPress nadšencami. Osvojíte si nové poznatky o tomto fenomenálnom systéme, poradíte sa o svojich problémoch, dozviete sa o trendoch vo svete IT a web projektov.

V závere chceme poďakovať všetkým organizátorom, dobrovoľníkov a sponzorom, ktorí nám túto konferenciu pomáhajú uviesť do života.

Tešíme sa na vás 19.5.2018 o 08:00 v priestoroch knižnice Technickej univerzity, predaj lístkov prebieha na: https://2018.kosice.wordcamp.org/listky/

Viac o konferencii nájdete na: https://2018.kosice.wordcamp.org
alebo facebook udalosti: https://www.facebook.com/events/122900515145580/

Lukáš Franko

Digitálny architekt a konzultant v Social Media Manažér. Tvorí obsah a stratégie pre sociálne média – sociálne siete, vyhľadávače, webstránky a blogy. Napísal 1. Slovenskú e-Knihu o práci a povolaní social media manažéra. Twitter | Facebook

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *