Čo má spoločné Picasso a WordCamp Košice 2020?

WordCamp je nezisková konferencia, ktorá sa organizuje v 75-tich mestách po celom svete. Je určená najmä fanúšikom redakčného systému WordPress, zároveň však má značný presah do marketingu, podnikania i osobného života. Rozvíja vedomosti a zručnosti, ktoré sú v dnešnej IT dobe veľmi žiadané.

Pablo Picasso bol významný umelec 20. storočia, ktorý mal mnoho talentov. Možno o nich zo začiatku ani nevedel, no postupným tvorením a rozvíjaním sa z neho stal maestro. Tak ako Picasso, aj ty máš v sebe rôzne talenty, no musíš ich objaviť a rozvíjať.

Vďaka konferencii WordCamp Košice 2020 máš možnosť získať vedomosti a zručnosti o používaní a škálovaní systému WordPress, spoznať príbehy ľudí z WordPress komunity, môžeš sa stať súčasťou tejto komunity – objav a rozviň svoj #wordpresstalent.

„Tretí ročník WordCampu v Košiciach so sebou opäť prináša nové zmeny, ktorými sa snažíme zvyšovať úroveň konferencie. Jednou z tých väčších sú nové priestory – Kasárne/Kulturpark. Tie sa nachádzajú v centre mesta, iba pár minút chôdze od Hlavnej ulice“, uviedli organizátori konferencie.

WordCamp Košice 2020

16.mája ťa v priestoroch Kasární/Kulturpark čakajú zaujímavé prednášky i workshopy z rôznych oblastí tvorby, používania či propagácie webu. Tematické okruhy prednášok a workshopov sa budú striedať, takže ak si napr. hardcore dev, budeš mať program vystaraný na celý deň.

Chceme sa srdečne poďakovať všetkým organizátorom, dobrovoľníkov a najmä sponzorom, ktorí nám pomáhajú pri tejto konferencii, pretože bez nich by to nešlo – je to dobrovoľnícka aktivita, organizátori a dobrovoľníci z toho nemajú žiadny zisk.

Tešíme sa na teba 16.5.2020 v priestoroch Kasární/Kulturpark v Košiciach, predaj vstupeniek na https://2020.kosice.wordcamp.org/listky/.

Viac o konferencii nájdeš na našom Facebooku – bit.ly/konferenciawcke2020 alebo pod oficiálnymi označeniami #wcke2020 a #wordpresstalent na sociálnych sieťach.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here