WordCamp Bratislava 2016 bude v apríli

0

Tento rok to vyzeralo tak, že WordCamp v Bratislave možno nebude. No nakoniec sa vďaka skupine nadšencov podarilo všetko pripraviť a s radosťou môžeme oznámiť, že WordCamp Bratislava 2016 bude 23. – 24. apríla na FIIT STU.

Keď som pred pár mesiacmi napísal článok WordCamp Slovensko v roku 2016 nebude!, napísal mi Štefan Čudai, že by bola veľká škoda, keby tento rok WordCamp nebol. Pridali sa ďalší organizátori a WordCamp Bratislava je po pár mesiacoch plánovania tu.WordCamp Bratislava 2016

Pre WordPress komunitu na Slovensku sa WordCamp stal najočakávanejším podujatím roka. Tohtoročný WordCamp sa bude konať na Slovensku už po piatykrát, no už sa nevolá WordCamp Slovensko ale WordCamp Bratislava. Ako isto tušíte, nebude to jediný WordCamp v roku 2016.

Aj tento rok si budeš môcť vychutnať čerstvé novinky zo sveta WordPress, poradiť sa s tvojimi problémami pri používaní, rozšíriť si povedomie o tomto redakčnom systéme a v neposlednom rade stretnúť sa so zaujímavými osobnosťami.

Ak máš záujem aktívne sa podieľať na WordCamp Bratislava, hľadáme spíkrov, ktorí sa podelia s ostatnými o svoje skúsenosti, partnerov, bez ktorých podpory by to nešlo a dobrovoľníkov, ktorí sú ochotní venovať jeden, dva dni svojho času a pomôcť s organizáciou.

Teším sa na stretnutie s vami v apríli na WordCamp Bratislava 2016.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here