Vytvorte si vianočné prianie na webe pomocou Xmas Widget

Vianočnou atmosférou už nejaký ten týždeň dýchajú nie len preplnené nákupné centrá, mestá, ale aj domácnosti väčšiny rodín. Tak prečo trochu tejto čarovnej atmosféry nepreniesť aj na váš web? Vytvorte si vianočné prianie pomocou jednoduchého Xmas Widgetu. Ten poskytuje jednoduché riešenie, pomocou ktorého si vytvoríte osobné vianočné prianie alebo akýkoľvek iný oznam napríklad o špeciálnej akcii. 

Čo to Xmas Widget je?

Je to premium WordPres modul, pomocou ktorého si vytvoríte originálne vianočné prianie pre vašich zákazníkov. Modul je responzívny, čo znamená, že svoje prianie si budete môcť jednoducho upravovať, meniť mu pozadie alebo vytvárať efektné animácie, ako napríklad padanie snehu.
Okrem toho je skvelý najmä v tom, že sa môže zobrazovať hocikde na webstránke, či už pri príspevkoch alebo konkrétnych stránkach. Jeho výhodou je aj to, že naviac spolupracuje so všetkými témami a modulmi.

Bohužiaľ, Xmas Widget nie je zadarmo. No môžete si ho kúpiť za základnú cenu 14,99 € na jeden rok. V tejto cene je aj jeho podpora a aktualizácia. Po tom, ako si Xmas Widget kúpite, je dôležité ho nainštalovať a aktivovať. To už určite dobre poznáte.

xmas_widget-settings

Prihlásite na svoju webstránku → nástenku/dashboard → vzhľad/appearance → widgety.
Ďalším krokom bude nastavenie modulu.
Tento modul pridá nový sidebar s názvom „Xmas Widget Hidden Sidebar“ a „Xmas Widget“. Tento Xmas Widget pridáte do sidebaru presne tam, kde chcete, aby sa vám zobrazil.

Nastavenie Xmas Widgetu:

xmas_widget_settings-options

V prvom rade musíte dať widgetu názov. Potom zadajte text, ktorý sa bude vo vašom prianí zobrazovať. Po tom, ako budete mať napísaný text si zvoľte pozadie a dizajn priania. Xmas Widget ponúka 15 prednastavených pozadí, z ktorých si môžete vyberať. Ak sa vám ani jedno nezapáči, môžete si vytvoriť vlastné. S vlastnými motívmi a farbami. Prianie môžete vylepšiť ešte spomínanou animáciou, napríklad pridaním efektu sneženia.
Zvoľte si miesto, kde chcete, aby sa vám prianie zobrazilo.  Choďte do vzhľad/Appearance →Widgety a pridajte Xmas Widget do Xmas Widget Hidden Sidebar. Na konci widgetu nájdete asi takýto shortcode [xmas id=”3″ width=”250px”]. Všetky zmeny nezabudnite uložiť. Tento shortcode skopírujte a prilepte tam, kde chcete, aby sa prianie zobrazilo.

xmas widget happy_hollidays

Aj takýmto spôsobom môžete na vašu webstránku preniesť kúsok vianočnej nálady a atmosféry. Vaše prianie môže vyzerať napríklad aj takto. Zaželajte vďaka nemu svojim zákazníkom šťastné sviatky alebo ich potešte nejakou špeciálnou zľavou či ponukou 🙂

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here