Advanced Ads -jednoduché a výkonné riešenie ako spravovať reklamu na WordPress

Manažovanie reklamy na vašej stránke môže byť náročná úloha. Najmä ak chcete reklamu z rôznych zdrojov mať umiestnenú na rozličných pozíciách na základe konkrétnych podmienok. Modul Advanced Ads je v takom prípade veľmi cennou pomôckou.

Spôsobov ako spravovať reklamu na WordPress stránke je viacero. Môžete využiť externé systémy ako napríklad OpenX alebo interné systémy v podobe modulov, ako je napríklad AdRotate, WordPress Simple Ads alebo Advanced Ads. My sme otestovali posledne spomenutý.

Plugin Advanced Ads

Plugin Advanced Ads využíva freemium business model, pri ktorom je základná, pre mnohých postačujúca, funkcionalita dostupná vo forme modulu voľne stiahnuteľného z WordPress.org. Modul je možné rozšíriť o ďalšie užitočné funkcie, ktoré sú už spoplatnené.

Zoznámte sa s novým modulom, napísaným niekým, kto má viac ako milión videní stránky každý mesiac. Thomas Maier, freelancer,WP developer a Ads Optimalization specialist vytvoril modul s názvom Advance Ads.
Čo tento modul ponúka?

  • Vytvárajte, spravujte a zobrazujte reklamu
  • Získajte osobitú podporu Google AdSense
  • Spravujte reklamu rovnako ako FB posty a stránky vrátane množstva linkov a akcií, ktoré budú ľahko šíriteľné
  • Vyberte si, či chcete svoju reklamu zobrazovať na mobile, na ploche alebo na oboch miestach
  • Vyberte si z viacerých špecifických podmienok zobrazovania reklamy

Advance Ads je výkonný, jednoduchý a založený na WordPress štandardoch. Na jeho domovskej stránke wpadvancedads nájdete aj podrobný manuál a viaceré dôležité informácie o tom ako funguje. Pozrime sa aké má vlastnosti.

Ad Management

pic1

Ad Types

pic2

Displaying Ads

Namiesto manuálneho vkladania, reklamu vložte jednoducho do vopred definovaných pozícií v téme alebo obsahu vašej stránky.

pic3

Display Conditions

Display conditions, teda podmienky pre zobrazenie určujú na základe rôznych podmienok, čo je na aktuálnej stránke viditeľné. Niektoré podmienky je možné nastaviť individuálne, iné sú súčasťou komplexných nastavení.

pic4

Visitor Conditions

Visitor conditions sa zobrazia na základe podmienok, ktoré stanoví návštevník.

pic5

Ad Groups

pic6

Ad networks & Google AdSense

Advance Ads je kompatibilný so všetkými sieťami a reklamnými banermi ako je GoogleAdSense, Chitika, Clikbank, Amazon.. Jednoducho môžete pridávať tagy do hlavičky alebo pätičky stránky a to bez dodatočného kódovania.

pic7

Responsive Websites

pic8

Stats and Tracking

pic9

Performance

pic10

Impressions

pic11
pic12
pic13
pic14

Plugin Advanced Ads bol vytvorený ako výkonné, silné a zároveň ľahké riešenie ako spravovať, testovať a optimalizovať reklamy na WordPress. Akú s ním máte skúsenosť vy?

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here