WordPress hosting

Dobrý webhosting je prvým predpokladom bezproblémového fungovania akejkoľvek webovej stránky. Je pravda, že väčšina dnešných webhostingov spĺňa minimálne požiadavky na chod WordPress, no nie každý hosting je manažovaný ľudmi, ktorý sa do WordPress rozumejú.

Kvalitný WordPress hosting ponúkne vášmu webu to správne prostredie na jeho chod, kde môže vaša webová stránka poháňaná WordPress rásť a dostane viac ako len minimum, ktoré potrebuje. Práve preto by sme vám chceli odporučiť prevažne slovenské a české hostingové spoločnosti, s ktorými máme veľmi dobré skúsenosti a WordPress na nich beží na 100%.

Webglobe – Yegon

Webglobe – Yegon aktívne podporuje slovenskú WordPress komunitu už niekoľko rokov. WY Hosting pre WordPress je vyladený zdieľaný webhosting pre WordPress weby. Obsahuje automatickú cache pre rýchly front-end a vďaka dostatku výkonu si poradí aj s WooCommerce. Vo vyšších konfiguráciách dokonca na viacerých doménach. Poteší aj overený SSL certifikát úplne zadarmo, one-click inštalácia WordPress a ochotná technická podpora.

WebSupport

Vaša webová stránka si bude na týchto serveroch cítiť ako doma. Pomocou WordPress profilu optimalizujete systémové nastavenia presne podľa požiadaviek redakčného systému jediným kliknutím. Zabudnite na problémy s automatickými aktualizáciami, inštaláciou modulov, nedostatkom pamäti či peknými URL. Všetko ostatné potrebné nastavíte rýchlo a ľahko priamo z WebAdmina. Pridajte k tomu bezkonkurenčnú podporu a máte ideálne riešenie. Sústreďte sa na svoj web, nie na jeho hosting.

WP Engine

Jeden z najlepšie optimalizovaných WordPress hostingov na svete. Poskytuje bezkonkurenčnú rýchlosť, výbornú bezpečnosť a možnosť využiť CDN. Na jeden klik si môžete vytvoriť klon stránky, na ktorom si otestujete pripravované zmeny a následne to jedným kliknutím môžete publikovať na live stránke. Všetko toto doplnené veľmi dobrou technickou podporou, ktorá je dostupná len v angličtine.