WordPress hosting

Dobrý webhosting je prvým predpokladom bezproblémového fungovania akejkoľvek webovej stránky. Je pravda, že väčšina dnešných webhostingov spĺňa minimálne požiadavky na chod WordPress, no nie každý hosting je manažovaný ľudmi, ktorý sa do WordPress rozumejú.

Kvalitný WordPress hosting ponúkne vášmu webu to správne prostredie na jeho chod, kde môže vaša webová stránka poháňaná WordPress rásť a dostane viac ako len minimum, ktoré potrebuje. Práve preto by sme vám chceli odporučiť prevažne slovenské a české hostingové spoločnosti, s ktorými máme veľmi dobré skúsenosti a WordPress na nich beží na 100%.

WEBGLOBEWEBGLOBE

Profesionálne riešenie pre profesionálne weby. Pomocou pripraveného autoinštalátora je WordPress nainštalovaný v priebehu pár sekúnd. Ovládanie rozšírených nastavení pomocou intuitívneho rozhrania Kontrol Panel sa stane hračkou. Na pomoc sú pripravení aj operátori technickej podpory, ktorí prostredie WordPressu poznajú. Pomôžu vám s nastaveniami a poskytnú cenné rady. Máte viac WordPress stránok? Určite privítate možnosť hostovať viacero domén za jeden poplatok. A to nie je všetko, čo je pre Vás pripravené.

Objednať webhosting od WEBGLOBE »

WebSupportWebSupport

Vaša webová stránka si bude na týchto serveroch cítiť ako doma. Pomocou WordPress profilu optimalizujete systémové nastavenia presne podľa požiadaviek redakčného systému jediným kliknutím. Zabudnite na problémy s automatickými aktualizáciami, inštaláciou modulov, nedostatkom pamäti či peknými URL. Všetko ostatné potrebné nastavíte rýchlo a ľahko priamo z WebAdmina. Pridajte k tomu bezkonkurenčnú podporu a máte ideálne riešenie. Sústreďte sa na svoj web, nie na jeho hosting.

Objednať webhosting od WebSupport »

WP EngineWP Engine

Jeden z najlepšie optimalizovaných WordPress hostingov na svete. Poskytuje bezkonkurenčnú rýchlosť, výbornú bezpečnosť a možnosť využiť CDN. Na jeden klik si môžete vytvoriť klon stránky, na ktorom si otestujete pripravované zmeny a následne to jedným kliknutím môžete publikovať na live stránke. Všetko toto doplnené veľmi dobrou technickou podporou, ktorá je dostupná len v angličtine.

Objednať webhosting od WP Engine »

Tu môže byť aj vami poskytovaný WordPress hosting!*

Ostatné odporúčané zahraničné WordPress hostingy nájdete na wordpress.org/hosting. Za WordPress hosting zdarma sa dá napríklad považovať služba WordPress.com.

*Myslíte si, že sú vaše služby dostatočne kvalitné a uspôsobené na chod WordPress aby ste mohli figurovať v tomto zozname? Vyplňte tento formulár a my sa vám ozveme s ďalšími inštrukciami.

Komentáre sú vypnuté ale spätné upozornenia sú povolené.