Preklad

Preklady platformy, modulov, tém, opravy chýb v preklade

Dnes sme dokončili preklad nových fráz vo WordPress SEO. Opäť je plne preložený do slovenčiny.  Takisto nedávno vznikol aj preklad WordPress aplikácie pre Android, ktorá by mala vyjsť počas mája. Ďakujeme všetkým prekladateľom.

Desať dní po vydaní nového WordPress 3.6 je k dispozícii uz aj v slovenskej verzii. Užite si ho! Môžete aktualizovať vaše stránky na najnovšiu verziu. Ak ste tak už spravili, môžete si stiahnuť slovenčinu a doplniť si jazykové súbory, prípadne preinštalovať váš WordPress najnovšou slovenskou verziou.

Teším sa, že po dlhej dobe prekladania sme pre vás pripravili kompletný preklad modulov bbPress a BuddyPress. bbPress je rozšírenie WordPress o funkcie diskusného fóra, BuddyPress rozširuje WordPress o funkcie komunitného portálu. Prostredníctvom BuddyPress si môžete vytvoriť váš vlastný Facebook v menšom vydaní.

Slovenská verzia WordPress 3.4.1 uzrela svetlo sveta síce už pred týždňom, no pre menšie technické problémy je automatická aktualizácia a inštalátor WordPress v slovenčine dostupný až dnes. Prekladateľský tím WordPress Slovensko sa nám pred dvoma týždňami rozrástol o troch dobrovoľníkov, ktorí nám pomohli s validáciou prekladov. Aj vďaka nim sme mohli […]