WP.sk je tu už 5 rokov!

1

Prvý článok na WP.sk bol publikovaný presne pred piatimi rokmi. Všetko najlepsie, WP.sk!

Počas posledného roka sa stal WordPress najpoužívanejším CMS systémom už aj na Slovensku.V súčasnosti ho používa každá desiata .sk stránka a používa ho stále viac a viac ľudí a firiem. Podarilo sa nám posunúť sa vpred v kvalite a rýchlosti prekladov. Preklad nových verzií WordPress býva vydaný do 2 dní od vydania novej verzie. Aktualizovali sme preklady najpoužívanejších modulov, ktoré posielame priamo tvorcom modulov aby boli dostupné bez dodatočného sťahovania prekladových súborov.

V roku 2013 sa konal aj druhý slovenský WordCamp a od leta sa pravidelne konajú neformálne stretnutia pri pive či kofolke s názvom WordPress meetup. Najbližšie sa tešíme na stretnutie slovenskej WordPress komunity na WordCamp Slovensko 2014, ktorý bude 26. apríla v priestoroch FIIT v Bratislave.

Kedy si začal robiť s WordPress ty? Napíš nám ako si začínal, čo ťa zaujalo a prečo používaš WordPress.
Vaše kometáre budú zaradené do súťaže o lístky na WordCamp Praha a na WordCamp Slovensko 2014

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

1 komentár

 1. Bolo to asi pred 6 rokmi čo som začal niečo tvoriť na kvázi blogovacom systéme od Microsoftu a popritom ešte Blogger od Google. Všetko to však vtedy stálo za … Microsoft kontroloval obsah a upozorňoval na porušovania práv atd.

  Náhodou som raz skúsil program Microsoftu Webmatrix (vtedy sa to volalo asi inak) a skúšal som si rôzne redakčné systémy na localhost a najviac ma oslovil práve WordPress.

  Zaregistroval som sa teda na WordPress

  Výhoda WordPressu bola už v tedy v tom, že tam nebola reklama, názov domény niečo WordPress, žiadne obmedzenia dát mesačne, jednoduchosť, veľa rôznych tém.

  Používam ho preto lebo to funguje (aj napriek obmedzeniam wordpress.com) sa to dá používať a za pár € ročne.

  Postupne sa určité veci doplňujú a tak sa to dá zvládať a na bežné veci to úplne postačuje.

  Tak či onak WordPress splna to čo potrebujem pre svoju prácu a funguje tak ako má a ak sa niečo stane, že nefunguje tak sa dosť promptne reaguje a opravuje.

  Asi tak.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here