WP-PostRatings – hodnotenie článkov

2

Hodnotenie článkov (a stránok)

WP-PostRatings je modul, ktorým je možné vo WordPress hodnotiť články čitateľmi. Jedná sa o ďalší výborný skript od Lestera Chana. S použitím technológie AJAX umožňuje príjemné hodnotenie článkov a stránok napísaných vo WordPress, s kompletnými štatistikami.

Obsahuje aj widget, takže použitie na webe je veľmi jednoduché – stačí ho pridať do bočného stĺpca, spraviť základné nastavenie (názov, ktorý sa bude zobrazovať, maximálny počet zobrazených článkov a pod.) a návštevník má okamžite prehľad o najobľúbenejších článkoch hodnotených ostatnými návštevníkmi.

Hodnotenie nemusí prebiehať len prideľovaním hviezdičiek, ale umožňuje zmeniť systém hodnotenia na za/proti (páči/nepáči).

Stránka modulu: WP PostRatings

Slovenčina pre WP PostRatings

[download id=“10″]

Inštalácia slovenčiny pre WP-PostRatings

Stiahnutý súbor wp-postratings-sk.zip rozbalte a jeho obsah nakopírujte do adresára so samotným modulom, teda: /wp-content/plugins/wp-postratings

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Rate this post
Pomohol vám tento článok? Podporte nás prosím jeho zdieľaním. 👍
WordPress Návod v PDF
Ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

2 Komentáre

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Info:Naplno nás zamestnáva tvorba užitočných článkov pre vás, preto nám žiaľ nezostáva čas na radenie cez komentáre. V prípade potreby vám vieme odporučiť vhodného odborníka.