WP Overview – prehľad systémových prostriedkov

0

Často určite potrebujete vedieť koľko pamäte „žerie“ vaša inštalácia WordPress, alebo základné informácie o vašom servery (hostingu). Modul WP Overview vám toto všetko dokáže zobraziť priamo na „Nástenke“ vo vašej administrácií. Okrem toho vám v pätičke ovládacieho panela zobrazuje informáciu o vyťažení pridelenej pamäte.

Ako môžete vidieť, máte tieto dáta stále prehľadne dostupné. Modul pritom nezapisuje nič do vašej databázy, alebo niekde na server. Informácie tohto charakteru môžu byť užitočne napríklad pri hláške „Fatal error: Allowed memory size of…“, alebo pri nejakej nekompatibilite so serverom, kedy je ich dobré vedieť, či už pre vlastnú potrebu, alebo aby ste ich zdelili príslušnému odborníkovovi na našom fóre technickej podpory pre WordPress.

Modul je kompatibilný aj s verziou 3.x vrátane „Multi-site“ inštalácie.

Ak sa vám zdá WP Overview nedostačujúci, tak pokročilejší modul na získavnie informácií, štatistík, ale tiež definovanie rôznych nastavení a zjednodušenie správy vašeho WordPress vrátane databázy je GD Press Tools.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Rate this post
Pomohol vám tento článok? Podporte nás prosím jeho zdieľaním. 👍
WordPress Návod v PDF
Ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Info:Naplno nás zamestnáva tvorba užitočných článkov pre vás, preto nám žiaľ nezostáva čas na radenie cez komentáre. V prípade potreby vám vieme odporučiť vhodného odborníka.