WordPress má vlastný e-shop „Swag Store“

4

Swag Store je jednoduchý internetový obchod, ktorý ponúka zatiaľ len niekoľko produktov so značkou WordPress. Ak ste fanúšikom tohto systému a chceli by ste sa jeho open source ideálmi pochváliť aj na ulici, tak si teraz   môžete oficiálne kúpiť napríklad tričko so sloganom „CODE IS POETRY“. Medzi zaujímave produkty patriatiež napríklad  detské oblečky.

Internetový obchod sa  len rozbieha, takže tam toho ešte nenájdete veľa. Zatiaľ ani nie je možné vyberať zo všetkých známych zásielkových spoločností, na Slovensko alebo do Českej republiky si však tovar môžete objednať bez problémov. Stránka, ako to už býva zvykom, má aj vlastný blog, kde sa vždy dozviete všetko podstatné.

Na svoje fungovanie využíva samozrejme WordPress :), komerčný modul PHPurchase a tiež veľmi populárny Contact Form 7.

Nájdete ho na internetovej adrese www.wpswagstore.com.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

4 Komentáre

  1. cafte, skúšali ste eShop for WordPress? aký je rozdiel oproti tomu e-commerce? ide mi hlavne o jednoduchosť, lebo s tým eShopom som sa chvíľu potrápil a je možné že sa ešte trápiť budem 🙂

    • Ahoj, tento článok nie je ani tak o WordPress e-shop moduloch ako o konkrétnom internetovom obchode, kde si môžeš zakúpiť rôzne WordPress „suveníry“ a podporiť tak tento komunitný projekt. Skús túto otázku položiť na našom fóre zameranom práve na tento redakčný systém a tam si o skúsenostiach s týmito modulmi môžeš podiskutovať aj s ostatnými.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here