WordPress 4.0 “Benny”

4

Okrúhla verzia WordPress 4.0 “Benny” nesie meno jazzového klarinetistu a kapelníka Bennyho Goodmana. Napriek napohľad významné číslu ide o obyčajné vydanie, ktoré pridáva do WordPress trochu lesku. Bude sa vám ešte lepšie písať a spravovať váš web.

Spravujte multimédia so štýlom

mediaPráca s vložením obsahom je ešte jednoduchšia

embed

YouTube odkaz sa vám teraz magicky zobrazí už aj pri úprave príspevku. Okrem toho môžete do obsahu automaticky vložiť aj ďalšie služby.

Sústreďte sa na obsah

wordpress-v4-visual-editor-auto-expandEditor sa prispôsobuje veľkosti vášho obsahu. Lišta s možnosťami formátovania ostáva stále s vami a posúva sa len obsah.

Nájdite si ten správny modul

add-plugin1

V katalógu modulov nájdete viac ako 30 000 modulov a toto vydanie vám uľahčuje orientáciu v nich.

Sťahujte alebo aktualizujte priamo z administrácie.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Rate this post
Pomohol vám tento článok? Podporte nás prosím jeho zdieľaním. 👍
WordPress Návod v PDF
Ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

4 Komentáre

  1. […] info nájdete na oficiálnej stránke WordPress.org , alebo na slovenskom portáli WP.SK […]

  2. V preklade do SK je chyba v slove „Kompatibilné“, kde zobrazuje „Komapatibilné“, zároveň aj „Nekomapatibilné“ v zozname modulov.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Info: Ak potrebujete zdieľať aj obrázok, môžete tak spraviť nahraním obrázka na stránku prnt.sc a vložením linku do komentára.