WordPress 4.0 “Benny”

Okrúhla verzia WordPress 4.0 “Benny” nesie meno jazzového klarinetistu a kapelníka Bennyho Goodmana. Napriek napohľad významné číslu ide o obyčajné vydanie, ktoré pridáva do WordPress trochu lesku. Bude sa vám ešte lepšie písať a spravovať váš web.

Spravujte multimédia so štýlom

mediaPráca s vložením obsahom je ešte jednoduchšia

embed

YouTube odkaz sa vám teraz magicky zobrazí už aj pri úprave príspevku. Okrem toho môžete do obsahu automaticky vložiť aj ďalšie služby.

Sústreďte sa na obsah

wordpress-v4-visual-editor-auto-expandEditor sa prispôsobuje veľkosti vášho obsahu. Lišta s možnosťami formátovania ostáva stále s vami a posúva sa len obsah.

Nájdite si ten správny modul

add-plugin1

V katalógu modulov nájdete viac ako 30 000 modulov a toto vydanie vám uľahčuje orientáciu v nich.

Sťahujte alebo aktualizujte priamo z administrácie.

Ján Bočínec

Ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti. Twitter | Facebook

4 komentáre

  1. Spätné upozornenie: WordPress 4.0 “Benny” je vonku ! | Digitalstudio
  2. V preklade do SK je chyba v slove „Kompatibilné“, kde zobrazuje „Komapatibilné“, zároveň aj „Nekomapatibilné“ v zozname modulov.

  3. A ja pridám takú malú poznámku kto používa WP-Optimize, onedlho by mala vyjsť nová verzia a to aj s aktualizovaným prekladom 😉

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *