WordPress 3.7.1 – zopár opravených chýb

0

Keďže WordPress 3.7 obsahoval pár chybičiek krásy, na pomoc prichádza nové vydanie 3.7.1, ktoré rieši celkovo 11 nedostatkov (changelog):

  • Obrázky s popiskami sa už vo vizuálnom editore zobrazujú správne.
  • Staré alebo zle nakonfigurované servery môže naďalej kontrolovať aktualizácie na WordPress.org.
  • Niektoré moduly spôsobovali vážne chyby pretože volali určité WordPress funkcie príliš skoro.
  • Bolo opravené hierarchické radenie pri použití get_pages() a taktiež filtrovanie vo wp_list_categories() a in_category() pri zadaní prázdnych hodnôt.
  • Boli odstránené upozornenia, ktoré sa mohli vyskytnúť v istých prípadoch po použití vyhľadávania a tiež niekoľko ďalších upozornení.

Ak ste jeden z tých 2 miliónov čo už používajú WordPress 3.7, treba čím skôr aktualizovať priamo z vašej nástenky, alebo si stiahnuť súbory (zip) ručne. ďalšou možnosťou je počkať si na automatickú aktualizáciu na pozadí, ktorá sa začne za niekoľko hodín (samozrejme to platí pre weby, ktoré ju podporujú).

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Rate this post
Pomohol vám tento článok? Podporte nás prosím jeho zdieľaním. 👍
WordPress Návod v PDF
Ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Info: Ak potrebujete zdieľať aj obrázok, môžete tak spraviť nahraním obrázka na stránku prnt.sc a vložením linku do komentára.