WordPress 3.6 slovenčina

9

Desať dní po vydaní nového WordPress 3.6 je k dispozícii uz aj v slovenskej verzii. Užite si ho!

Môžete aktualizovať vaše stránky na najnovšiu verziu. Ak ste tak už spravili, môžete si stiahnuť slovenčinu a doplniť si jazykové súbory, prípadne preinštalovať váš WordPress najnovšou slovenskou verziou.

Naša vďaka patrí všetkým, ktorí sa na preklade podieľali:
Savione, Angeloverona, crapltd, kochones, Lajci, matob, matus.lukac, Max-SK, michalvittek, misov, Prizrak_KE aRichardMisencik.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

9 Komentáre

 1. Po aktualizácii z WP 3.5.2 SK na 3.6 SK mi prestal fungovať lightbox. Resp. obrázok sa zobrazí v novej vrstve, ale nie sú tam ovládacie prvky, musím použiť tlačítko BACKSPACE pre zatvorenie obrázku alebo šipku „Späť“. V anglickej ani českej verzii 3.6 takéto problémy nemám. Týka sa to len novo vložených obrázkov s otváraním z náhľadu. Staré obrázky idú dobre, ale ak plugin deaktivujem a zasa aktivujem už nejdú žiadne obrázky. Čím to môže byť?

  • Pre technickú podporu slúži naše fórum. Popíš tam tvoj problém čo najpodrobnejšie. Hlavne napíš aké moduly a akú tému používaš. Pravdepodobne niečo z toho nie je kompatibilné.

  • Nechcem sa kvôli fóru registrovať, ale naviedol si ma, kde hľadať problém. Suffusion 4.2. si nerozumie s WordPress 3.6, resp spolu áno, al ev kombinácii s lightbox už nie. Po aktualizácii WP som aktualizoval aj Suffusion, urobil nový preklad témy a už to ide. V septembri bude na mojom webe k dispozícii slovenský aj český preklad Suffusion témy.

 2. Zdravím. Mám problém, ktorý neviem vyriešiť sám. Kúpil som si theme a nainstaloval ju. (Vzhľad>Témy>Inštalovať témy>Nahrať)

  Problém nastal už tu, keď pri rozpakovávaní themy mi akoby zamrzol WP a vypisoval mi stále iba „Rozbaľuje sa balíček“. Pri inštalačnom videu som však mal možnosť vidieť, že takto to nie je správne. Po rozbalení mi to malo skočiť ďalej a umožniť klik na „Aktivovať“. Thema sa ešte podarila nahrať ale jej update No. 1 sa skrátka bez zobrazenia tlačítka „Aktivovať“ spustiť nedá.

  Viete mi prosím pomôcť?

  • Všetky témy inštalujem tak, že rozbalený zip nakopírujem cez ftp do príslušného adresára a nemal som nikdy problém. Potom ju len aktivujem cez administráciu WordPress.

 3. Ahojte, vsimol som si, ze v preklade 3.6 nie je prelozena tema TwentyEleven, ktoru pouzivam ako child temu. Neviem teda ci sa v nej nieco zmenilo prave pre 3.6, alebo uz ju neplanujete prekladat? V 3.5 som ju v prekladoch este nasiel. Dakujem…

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here