WordPress 3.5 slovenčina

6

Preklad WordPress 3.5 do slovenčiny je pripravený. Môžete aktualizovať vaše stránky na najnovšiu verziu. Ak ste tak už spravili, môžete si stiahnuť slovenčinu a doplniť si jazykové súbory, prípadne preinštalovať váš WordPress najnovšou slovenskou verziou. V najbližších dňoch očakávame vydanie WordPress 3.5.1, ktorý bude opravovať chyby WordPress 3.5; z pohľadu prekladu však nepredpokladáme žiadne zmeny.

Preklad WordPress 3.5 reflektuje novinky v samotnom WordPress. Okrem prekladu nových fráz sme poopravovali viacero chýb a upravili preklady niektorých výrazov. Aj napriek tomu že sa do prekladu zapojilo menej ľudí ako pri WP 3.4 nám pekladanie trvalo len 3 týždne, čo je podľa všetkého najrýchlejšie vydanie slovenčiny za posledné 2 roky. Aj naďalej sa budeme snažiť vydaváť preklad čo najskôr po tom ako vyjde nová verzia. Ak sa vám na preklade niečo nepozdáva alebo ste našli chybu, dajte nám čo najskôr vedieť.

Vydanie WordPress 3.6 zatiaľ nemá stanovený presný dátum, je však pravdepodobné, že vyjde niekedy na jar.

Vďaka patrí všetkým, ktorí sa na preklade podieľali:
Savione, Angeloverona, JohnnyPea,
matus.lukac, Prizrak_KE, guestik, kochones, Lajci, mamlyn, martinjanos, matob, misov, mpca a RichardMisencik.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

6 Komentáre

  1. Ok, po inštalovaní slovenčiny mi vyskakuje v administrátorskom paneli toto:

    „Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /data/c/a/casanova_1/akozbalit.sk/web/wp-content/plugins/wp-super-edit/wp-super-edit.core.class.php on line 114 and defined in /data/c/a/casanova_1/akozbalit.sk/web/wp-includes/wp-db.php on line 990“

    Môžete mi prosím povedať, čo presne s tým a ako to odstrániť?

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here