WordPress 3.5 Beta 3

2

Testujte v poradí už tretiu beta verziu WordPress 3.5.

Nazdar, vývojári! Novú verziu WordPress očakávame za pár krátkych týždňov. Prosíme, otestujte vaše moduly a témy s najnovšou beta 3. Veľké zmeny nastali v správe multimédií a chceme si byť istí, že väčšina modulov bude šľapať ako pred tým. Chceli by sme počuť o možnej nekompatibilite alebo nedostatkoch ešte pred vydaním finálnej „tripäťky“. Určite budete súhlasiť, že takto to bude lepšie ako potom niečo narýchlo dorábať.

Testovať môžete začať nainštalovaním modulu WordPress Beta Tester (kde vyberte „bleeding edge nightlies“) alebo si túto verziu stiahnite ako zip. Viac o 3.5 a ako môžete pomôcť si prečítajte v článku WordPress 3.5 Beta 1 s bonusom + Beta 2. Bolo urobených cez 300 zmien od vydania druhej bety. V tomto štádiu máme hotové pridávanie multimédií a pracuje sa na oprave pridávania obrázkov do tela príspevkov. Aktualizované boli tiež knižnice jQuery UI 1.9.1, SimplePie 1.3.1 a TinyMCE 3.5.7.

Rutinné upozornenie: Neinštalujte túto verziu na živú stránku! Na to predsa máme rôzne testovacie prostredia, kde sa s tým môžete vyhrať do sýtosti.

Dúfam, že ste nezabudli prekladať! Každá ruka navyše pomôže a nebudeme sa s tým musieť lopotiť ešte týždne po oficiálnom vydaní.

Beta tri je vonku
Zachvíľu aj kandidát na vydanie
Tri päťka je blízko

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

2 Komentáre

  1. Vďaka za info, aj v slovenčine. Niektoré vety však dávajú „Slovenčinovi“ riadne zabrať. Od prekladu samotného až po zloženie a poradie slov vo vete. P.S. Nie som učiteľ či podobne, takže to nie je profesionálna deformácia. P.S. 1 Teším sa na ostrú verziu 3.5

    • Vďaka za spätnú väzbu. Moja profesionálna deformácia to je, keďže väčšinu vecí čítam po anglicky :). Rád sa nechám poučiť ak by si niektoré výrazy preložil inak alebo dal tomu inú vetnú skladbu.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here