WordPress 3.4 prinesie vizuálny editor tém

3

Vývojársky tím WordPress ani náhodou nespí a už teraz vám môžeme ukázať jednu chuťovku čo sa pripravuje do novej verzie 3.4. Jedná sa o vizuálny editor tém, ktorý by vám mal pomôcť prispôsobiť a nastaviť tému ešte pred tým ako si ju aktivujete. Tieto zmeny pritom vidíte priamo ako ich uskutočňujete čo vám umožňuje dosiahnuť lepšieho výsledku a jednoduchšiu implementáciu požadovaných zmien na webe. Môžme sa tiež určite tešiť na sadu funkcií a hákov pre vývojárov, ktorí s nimi budú môcť upraviť funkcionalitu vizuálneho editoru tém a pridávať nové nastavenia.

Ľudia aktívne podieľajúci sa na vývoji tohoto stále lepšieho CMS teraz pracujú v tímoch, čo umožňuje väčšiu efektivitu práce, rýchlejšiu implementáciu nových funkcií a intenzívnejšiu prácu na zdokonaľovaní súčasných riešení funkcionality. Napríklad vizuálny editor tém má na starosti tím „Gandalf“.

Okrem hore spomínanej novinky sa do WordPress 3.4 pripravuje revízia lokalizačného (jazykového) systémunová téma Twenty Twelve a samozrejme veľa opráv a ďalších vylepšení. No máme sa zas na čo tešiť a držme teda palce nech všetko ide hladko.

Nezabúdajte tiež, že už teraz môžete veselo prekladať ;).

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

3 Komentáre

  1. […] najvýraznjšou novinkou, ktorú sme už zmienili v samostatnom článku, bude vizuálny editor tém, ktorý umožní nastavenie niektorých prvkov témy dokonca ešte pred […]

  2. […] Nové funkcie na otestovanie nájdete vypísané v administračnom paneli na stránke O WordPress ( → O WordPress). Určite odporúčam vyskúšať vizuálny editor tém. […]

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here