WordPress 3.4 Kandidát na vydanie

0

Máme tu prvého kandidát na vydanie (RC1) pre WordPress 3.4.

RC verzie sú ďalším krokom po beta testovaní a zároveň tým posledným pred vydaním finálnej verzie. V podstate je už všetko hotové, ale pri tom obrovskom počte používateľov a modulov a tém sa mohlo na niečo zabudnúť. Takže ak ste si ešte WordPress 3.4 neohmatali, teraz je najvyšší čas! Nepoužívať na produkčnej stránke, iba v prípade, že ste dobrodružný typ.

Viac ako 500 uzavretých tiketov prináša niekoľko zmien. Autori modulov a tém prosím otestujte vaše diela, aby ste sa vyhli problémom s nekompatibilitou pri finálnej verzií.

Ak ste pri testovaní našli náhodou ešte nejakú chybu, podeľte sa s ňou na Alfa/Beta fóre podpory. Tie čo sa prípadne objavia nájdete tu.

K tomu aby ste si skúšobne nainštalovali WordPress 3.4 môžete použiť modul WordPress Beta Tester (nastavte si ho na “bleeding edge nightlies”) alebo si ho stiahnite (zip).

Nové funkcie na otestovanie nájdete vypísané v administračnom paneli na stránke O WordPress ( → O WordPress). Určite odporúčam vyskúšať vizuálny editor tém.

Bonus: WordPress má dnes deväť rokov od svojho vzniku. Oslavujte s nami a pomôžte niekomu z vašich známych s WordPress ;).

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here