WordPress 3.3 Kandidát na vydanie 2

0

Medzi používateľov bol vypustený WordPress 3.3 RC2.

Prvý kandidát na vydanie bol prijatý veľmi dobre a to len podporuje skutočnosť, že sme naozaj veľmi blízko finálnemu vydaniu „tritrojky“. Primárne sa vývojári sústredili na nový panel nástrojov (administračnú lištu predstavenú vo verzií 3.2) aby bol jej vzhľad kompatibilný so všetkými používanými prehliadačmi. Bolo taktiež dokončené API pre programátorov. Celý zoznam zmien nájdete na bug trackeri.

Všetci čo programujete moduly a témy alebo nejak do nich prispievate, nezabudni prekontrolovať prípadné nedostatky pred vydaním ostrej verzie! Na vývojárskom blogu je spomenutých niekoľko dôležitých oblastí na ktoré by ste sa mali pri najnovšom WordPress 3.3 zamerať.

Ak sa vám WordPress 3.3 ešte nedostal do rúk, tak si ho čím skôr nainštalujte a otestujte, ale prosím samozrejme nie v ostrej prevádzke. Po prihlásení sa do ovládacieho nezabudni zablúdiť kurzorom vašeho polohovacieho zariadenia do ľavého horného rohu nad WordPress logo kde nájdete stránku „O WordPress“ a v nej prehľad toho čo nového máte vo WordPress 3.3 a čo samozrejme treba hneď otestovať.

V prípade, že nájdete chybu, prediskutujte ju v Alfa/beta fóre. Samozrejme, ak ste dostatočne skúsený a viete čo robíte, môžete rovno vytvoriť report vašej chyby a vložiť ho na WordPress Trac. Nedostatky, ktoré sú známe nájdete vypísané tu.

Prajeme veľa zábavy!

Na testovanie WordPress 3.3 môžete použiť WordPress Beta Tester plugin (budete chcieť „bleeding edge nightlies”) alebo si rovno stiahnite zazipovaný súbor.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here