WordPress 3.3 Beta 1

0

Prvá beta verzia pripravovaného WordPress 3.3 je už k dispozícií na testovanie.

Ako vždy pripomíname, že sa jedná o softvér vo vývoji, takže sa neodporúča používať ho na živej stránke — nainštalujte si ho na váš testovací server a tam sa s ním hrajte. Chyby a rôzne nedostatky patria k testovania, preto sa to vlastne robí. Prosím neváhajte všetky takéto postrehy nahlasovať a v prípade, že ste vývojárom, pomôžte nám ich opraviť.

WordPress 3.3 je naplánovaný na koniec novembra, ak všetko pôjde hladko. Čím viac pomoci od vás počas testovania dostaneme, tým skôr bude možné vydať finálnu verziu. Dobrovoľným beta testerom odporúčame naštudovať článok v kódexe ako nahlasovať chyby.

Niečo z toho čo je nové:

  • Nahrávač multimédií
  • Vylepšená administračná lišta
  • Vysúvacie administračné menu

Nezabúdajte, že ak nájdete chybu, nahláste ju! Môžete sa s ňou podeliť v alfa/beta fóre alebo poslať email do wp-testers listu. Potom keď si potvrdíte, že podobné chyby spozorovali aj ostatní, môžete to nahlásiť do WordPress Core Trac. (Odporúčame začať na fóre alebo mailing liste.)

Vývojári tém a modulov nezabudnite dobre otestovať vaše výtvory a začnite s tým radšej už hneď teraz aby pri vydaní novej verzie WordPress nemali vaši užívatelia zbytočné problémy s kompatibilitou.

Sťahujte WordPress 3.3 Beta 1

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here