WordPress 3.2 Kandidát na vydanie

1

Prvý kandidát na vydanie pre WordPress 3.2 je vonku.

Takáto verzia sa vydáva po beta testovaní pred vydaním finálnej verzie. Vyzerá, že všetko je tak ako má byť, ale pri desiatich miliónoch používateľoch s rôznymi konfiguráciami a tisíckami modulov si nikdy nemôžete byť úplne istý. Takže ak ste ešte WordPress 3.2 netestovali, váš čas prichádza práve teraz! Prosíme, stále radšej nie na živej stránke, iba ak ste dobrodružné typy.

Čo treba mať na pamäti:

  • S viac ako 350 uzavretými tiketmi prichádza aj množstvo zmien. Autori modulov a tém, prosím otestujte vaše výtvory hneď teraz, aby nevznikali zbytočné problémy s nekompatibilitou s finálnym vydaním.
  • Užívatelia by tiež mali otestovať čo sa dá. Ak narazíte na problém upovedomte autorov modulov/tém, aby ho mohli odstrániť.
  • Twenty Eleven ešte nie je celkom v štádiu kandidáta na vydanie. Obsah sa musí správne uležať.
  • O ďalších prípadných neduhoch sa dozviete presne tu.

Ak pri testovaní kandidáta na vydanie narazíte na chybu, na jej nahlásenie použite postup spomenutý v predchádzajúcom článku.

Na testovanie WordPress 3.2 môžete vyskúšať WordPress Beta Tester modul (tam budete chcieť “bleeding edge nightlies”) alebo si kandidáta na vydanie stiahnite tu (zip).

Veselé testovanie!

V prípade, že by ste chceli vedieť na čo sa pri testovaní zamerať, prečítajte si naše predchádzajúce články o WordPress 3.2 Beta 1 a Beta 2.

Finálna verzia 3.2 sa nám blíži a preto by som chcel poprosiť všetkých členov komunity aby pomohli pre jej prekladaní! Na tejto adrese môžete začať rovno prekladať.

ZDROJ: http://wordpress.org/news/2011/06/wordpress-3-2-release-candidate/

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

1 komentár

  1. […] odstránili hneď niekoľko nedostatkov od RC1 (Kandidát na vydanie 1), vrátane vylepšení pre novú základnú tému Twenty Eleven. Medzi inými pribudla pre témy aj […]

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here