WordPress 3.2 Kandidát na vydanie 3

0

Toto vydanie je to posledné čo stojí v ceste finálnej verzií WordPress 3.2. Testujte tretieho kandidáta na vydanie pre verziu 3.2, ktorý obsahuje aj zmeny predstavené v 3.1.4 a niekoľko menších úprav pre RTL (podpora jazykov píšucich sa z prava do ľava), JavaScript a v užívateľskom rozhraní. Tiež pridáva elegantné oznámenie o nefunkčnosti na PHP4. Na pripomenutie, minimálne požiadavky na inštaláciu a prevádzku WordPress 3.2 sú PHP 5.2.4 a MySQL 5.0.

Ako môžete testovať a vyskúšať si novú verziu ešte pred jej konečným vydaním si môžete prečítať v našich predchádzajúcich článkoch.


ZDROJ: http://wordpress.org/news/2011/06/wordpress-3-1-4/

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Rate this post
Pomohol vám tento článok? Podporte nás prosím jeho zdieľaním. 👍
WordPress Návod v PDF
Ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Info:Naplno nás zamestnáva tvorba užitočných článkov pre vás, preto nám žiaľ nezostáva čas na radenie cez komentáre. V prípade potreby vám vieme odporučiť vhodného odborníka.