WordPress 3.2 Kandidát na vydanie 2

0

Ak ste sa ešte stále nedostali k testovaniu nového WordPress 3.2, neváhajte a sťahujte (zip) už druhého kandidáta na vydanie. Stále odporúčame túto verziu neinštalovať na vašu plne funkčnú webovú stránku.

Vývojári odstránili hneď niekoľko nedostatkov od RC1 (Kandidát na vydanie 1), vrátane vylepšení pre novú základnú tému Twenty Eleven. Medzi inými pribudla pre témy aj možnosť predvoliť vlastné hlavičky a viacero RTL (podpora jazykov píšucich sa z prava do ľava) opráv.

Ako pri predchádzajúcom kandidátovy žiadame vývojárov modulov a tém aby skontrolovali ich kompatibilitu a tým predišli ďalším problémom.

Pri nahlasovaní chýb sa snažte dodržať tento postup:

Na testovaciu verziu WordPress 3.2 môžete aktualizovať pomocou modulu WordPress Beta Tester (kde si vyberiete “bleeding edge nightlies”) alebo si môžete rovno stiahnuť zip súbor.

Zoznam chýb nájdených v tejto testovacej verzií nájdete na nasledujúcej adrese a hlavné vylepšenia vo WordPress 3.2, na ktoré sa môžete zamerať, sú spísané v tomto článku.

Okrem toho, že pomaly pripravujte vaše weby na aktualizáciu, nezabúdajte ani na pomoc s prekladom ;).


ZDROJ: http://wordpress.org/news/2011/06/wordpress-3-2-release-candidate-2/

 

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Rate this post
Pomohol vám tento článok? Podporte nás prosím jeho zdieľaním. 👍
WordPress Návod v PDF
Ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Info:Naplno nás zamestnáva tvorba užitočných článkov pre vás, preto nám žiaľ nezostáva čas na radenie cez komentáre. V prípade potreby vám vieme odporučiť vhodného odborníka.