WordPress 3.2.1

19

Potom ako bol WordPress 3.2 stiahnutý viac ako milión krát, vychádza takto na divoko WordPress 3.2.1. Jedná sa o opravné vydanie, ktoré rieši serverovú nekompatibilitu s JSON, ktorá bohužiaľ postihla niekoľkých z vás. Taktiež obsahuje niekoľko ďalších opráv v novom vzhľade nástenky a v téme Twenty Eleven.

Úplný zoznam opráv nájdete v registry zmien alebo v zozname uzatvorených tiketov.

Sťahujte WordPress 3.2.1 alebo aktualizujte priamo z menu Nástenka → Aktualizácie v ovládacom panely vašej stránky.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

19 Komentáre

  • Záleží od toho koľko si už preložil :P. V podstate tam stále ostáva 151 nepreložených slov a fráz a k tomu ešte 187 čaká na schválenie.

  • To je nesprávne pochopenie, ak niekto len čaká, kým to preložia iní. Namiesto toho treba priložiť ruku k dielu.

 1. Makáme ako fretky:) No ešte stále to nestačí, som schválil/preprekladal polovicu veci co tam bola. Druhá je dosť zmetočná, čiže treba preložiť nanovo. Preimportovali sme dáke krajiny ale stale tam straší preklad Twenty Eleven(nejaký dobrovoľník?):) Tj. podľa timestamp-u nespíme:p

 2. No, zistil som, že nemôžem aktualizovať svoj wordpress, vypísalo mi to hlášku: vyžaduje PHP verziu 5.2.4, no a ja mám 5.2.3. Skúsim zavolať svojej webhostingovej firme, či sa s tým dá niečo urobiť.

 3. Tak chlapi ako to vyzera? Uz sa to taha 2 mesiace, bude z toho nieco? Velmi si vazim, ze to prekladate, ale uz to vyzera akoby ste sa na to vykaslali.

 4. To na čo sa tu hráte? To fakt to stojí na takýchto disgrafikoch čo 150 slov prekladajú pol roka? Síce zadarmo, ale takáto úroveň?! Veď to je jak za trest celý word press s vami. Radšej to spoplatnite, lebo takéto open cource to je národná HANBA a nie komunita. Sa na to radšej úplne vykašlite. Len seba trápite a druhých tiež. Masochisti.

  • 1. Nebolo to LEN 150 slov a neviem odkiaľ si vôbec tento údaj zobral. Asi si ho len tak vymyslel, čo?
   2. Preklad je poskytovaný zadarmo a môže pomôcť každý. Koľko si toho preložil ty sám alebo ako inak si prispel?
   3. Treba si uvedomiť, že preložené veci nestačí len jednoducho odkliknúť a schváliť, ale my ich musíme aj čítať a opravovať. By ste sa čudovali koľko je tam gramatických chýb, preklepov, zlej sémantiky a chýb v syntaxe.
   4. Okrem tohto sa nesmie zabúdať na preklad statických súborov.
   5. Nikoho netrápime, len všetko sami nestačíme, hlavne ak chceme robiť veci kvalitne a nie len poschvaľovať veci čo niekto preložil cez Google Translator.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here