WordPress 3.1 Kandidát na vydanie

4

Je k dispozícii prvý kandidát na vydanie (RC1) pre WordPress 3.1.

Kandidát na vydanie prichádza po bete, pred vydaním finálnej stabilnej verzie. Znamená to, že je už v podstate všetko hotové a momentálne nie je sú známe žiadne chyby na zneškodnenie. No pri takom veľkom počte používateľov, konfigurácii a webhostingov sa vždy môže vyskytnúť niečo, čo vývojári prehliadli. Takže ak ste ešte WordPress 3.1 neotestovali, teraz je ten správny čas. Prosím, nie na živej stránke, iba ak ste dobrodružný typ.

Čo by ste mali mať na pamäti:

 • Bolo uzavrených takmer 700 tiketov, takže sú tu tony zmien. Vývojári modulov a tém otestujte vaše moduly a témy, aby neboli problémy s kompatibilitou a prípadné nedostatky ste vyriešili ešte pred vydaním finálne verzie.
 • Bežní používatelia sú pri testovaní tiež vítaní. Ak nájdete problém oznámte to vývojárovi vašeho modulu, alebo témy, aby ho mohol čím skôr vyriešiť.
 • V prípade, že nejaké neduhy vyjdú na povrch, nájdete ich tu.

Ak testujete kandidáta na vydanie a našli ste chybu, je niekoľko ciest ako ju môžete ohlásiť:

Na testovanie WordPress 3.1 skúste WordPress Beta Tester modul (kde si vyberiete “bleeding edge nightlies”), alebo si kandidáta na vydanie stiahnite priamo tu (zip).

Dúfam, že sa vám trochu neskorší vianočný darček v podobe kandidáta na vydanie páči. Prajeme pekné prázdniny a veselé testovanie.

Sťahujte WordPress RC 1


ZDROJ:

http://wordpress.org/news/2010/12/wordpress-3-1-release-candidate/

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

4 Komentáre

 1. Nič v zlom, ale autor tohto príspevku by si ho mohol aspoň raz prečítať potom, ako mu ho „vypľuje“ automatický prekladač od Google.

  • Cez žiadny Google prekladač to „vypľúvané“ nebolo, ale písal som to dosť neskoro v noci a zrejme sa to na tom odrazilo 😉

   Opravil som zopár neduhov, no ak tam stále niečo je, napíš a opravíme.

  • Tak napr.:
   … prichádza po bete[čiarka] pred vydaním…
   … a momentálne sú nie je známe žiadne chyby … – slovosled

 2. […] už bolo spomenuté pri RC1, tak kandidáti na vydanie sú poslednou zastávkou pred vydaním finálnej verzie. Srdečne vás […]

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here