WordPress 3.0.3

3

Pred vydaním WordPress 3.1 tu máme ešte jednu opravnú verziu. WordPress 3.0.3 je dostupný na stiahnutie a je to bezpečnostná aktualizácia pre všetky predošlé verzie.

Táto verzia opravuje problémy s publikovaním na diaľku, kedy za istých okolností mohli role AutorPrispievateľ nesprávne upravovať, publikovať alebo mazať články.

Týka sa to iba stránok, ktoré majú povolené publikovanie na diaľku.

Publikovanie na diaľku je štandardne vypnuté, ale mohli ste si ho zapnúť, ak ste potrebovali publikovať  na diaľku z nejakého klienta ako je napríklad WordPress mobilná aplikácia. Toto nastavenie môžete skontrolovať v Nastavenia > Písanie.

Sťahujte verziu 3.0.3 alebo aktualizujte cez Ovládací panel > Aktualizácie v menu administrácie vašej stránky.


ZDROJ:

http://wordpress.org/news/2010/12/wordpress-3-0-3/

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Rate this post
Pomohol vám tento článok? Podporte nás prosím jeho zdieľaním. 👍
WordPress Návod v PDF
Ďalší člen Webikon tímu poskytujúci svoje služby pre slovenskú komunitu okolo WordPress na fóre, ale nie len na ňom ;). Nakoľko mu WordPress už veľmi prirástol k srdcu a nevie si bez neho predstaviť svoj život, rád sa s vami podelí o informácie, rady, alebo programátorské zručnosti.

3 Komentáre

    • Aktualizácia môže poškodiť preklad v prípade ak aktualizuješ lokalizovanú (napr. WordPress 3.0.2–sk_SK) verziu tou pôvodnou (napr. WordPress 3.0.3–en_US) a nie tou lokalizovanou (napr. WordPress 3.0.3–sk_SK).

    • To som viacmenej pochopil, pýtal som sa preto, lebo dodnes som nemal k dispozícii lokalizovanú 3,03 verziu.

      Každopádne ďakujem za reakciu 🙂

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Info: Ak potrebujete zdieľať aj obrázok, môžete tak spraviť nahraním obrázka na stránku prnt.sc a vložením linku do komentára.