WordCamp Europe 2014

0

wceuWordCamp Europe sa bude tento rok konať v Bulharsku, konkrétnejšie v Sofii 27.-29. sepetembra. Slovensko budeme zatiaľ reprezentovať šiesti a veľmi sa na #WCEU tešíme. Ak máš záujem isť s nami, tak nám, prosím, napíš.

Prečo sa zúčastniť WCEU 2014?

Stretne sa tu množstvo WordPress expertov nielen z Európy, aby prezentovali svoje skúsenosti s WordPress. Predpokladá sa účasť až 900 ľudí, čo je dosť na spoznávanie nových priateľov alebo potencionálnych spolupracovníkov. Budete mať možnosť stretnúť a osobne sa porozprávať s  Mattom Mullenwegom a inými developermi, ktorý stoja za vývojom WordPress.

Tešíme sa na 3 dni zábavy, spoznávania a budovania atmosféry postavenej na spoločnom záujme o WordPress. Správna komunita vedie k úžasným spoločným zážitkom,  pomôžte nám preto svojou prítomnosťou aj vy a WCEU môže byť jedným z nich.

Všetky osobnosti vystupujúce na tejto konferencii a ostatné informácie nájdete na stránke WordCamp Europe 2014. Infromácie nájdete aj na Twitteri pod heslom #wceu. Môžete si rovno aj zakúpiť lístok.

 

Pár rád ako prežiť WordCamp:

Tip #1: Nestresujte sa – Ak nie ste jedným z organizátorov WordCamp, nemusíte sa stresovať. Všetko potrebné sa dozviete dopredu a včas.

Tip #2: Nehanbite sa – Nemusíte sa báť niečo sa spýtať. Nezáleží, či je to Joost de Valk alebo váš obľúbený blogger. Predstavte sa a povedzte im, čím vás inšpirovali. Ďalší WordCamp už možno niekto osloví vás. Ak chcete byť pripravený, tu je zoznam účastníkov.

Tip #3: Nenoste formálne oblečenie – Oblek je niečo čo sa na WordCamp len tak ľahko nevidí. Ide o neformálnu udalosť, kde sú všetci uvoľnení. Oblečte si to, v čom sa cítite pohodlne.

Tip #4: Neobedujte sami – Spoločný obed je jedinečné miesto na spoznávanie ľudí. Prisadnite si k niekomu, určite mu nebude vadiť sa s niekým pri obede porozprávať.

Tip #5: Nebojte sa vynechať prezentáciu – Už nie ste v škole. Ak ste práve s novým známym prišli na to, ako posunúť váš projekt ďalej, nebojte sa vynechať prezentáciu. Určite si ju budete môcť pozrieť neskôr na WordpPress.tv

Tip #6: Nezabudnite sa zabaviť – Aj keď WordCamp je o získavaní vedomosti a spoznávaní nových ľudí, nezabudnite sa zabaviť. Komunitu tvoria všetci zúčastnení, tak sa nebojte trochu odviazať.

Rady ako prežiť WordCamp napísala na svojom blogu Carrie Dils.

 

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here