WordCamp 2012 (doplnené)

11

Áno! Prvý slovenský WordCamp je tu. Konečne.

Prípravy na WordCamp 2012 sa už začali. Zatiaľ môžeme prezradiť, že bude počas zimy začiatkom budúceho roku, podľa všetkého v Žiline a témou bude ako inak WordPress.

V blízkej dobe spustíme informačný web, kde budú postupne pribúdať infošky. A ak máte nejaký nápad, čo by na WordCampe nemalo chýbať, tak sem s ním.

Váš tím WordPress Slovensko

Doplnené 29.12.2011: Po niekoľkotých týždňoch komunikácie a príprav sme dnes dostali oficiálny approve od WordCamp.org. Všetky informácie odteraz nájdete na samostanej stránke WordCamp Slovensko. Dostanete sa tam aj cez www.WordCamp.sk.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

11 Komentáre

 1. […] WordPress Slovensko na webe wp.sk avízoval, že sa začali prípravy na prvý WordCamp na Slovensku. Samozrejme ma táto informácia veľmi […]

  • To záleží od toho, či sa nájde dostatok štedrých sponzorov. No ak by aj mal byť nejaký poplatok, tak bude skôr symbolický.

  • To ma tesi, dufam, ze to vyjde tak ako ma.

   Ak by som sa tam pripadne dostal: na akej urovni musia byt moje znalosti WP?

   Som len obycajny uzivatel, ktory zvlada publikovat clanky, nainstalovat zasuvne moduly, popripade si najst vhodnu temu na blog.

   Ale nedokazem si to predstavit prezentovat, predsa kazdy z tych ludi, co tam bude, sa nachadza min. na takej urovni, ako budem ja.

   Dakujem za pripadnu odpoved.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here