WooCommerce pre WordPress valcuje iné e-shopové riešenia

5

WooCommerce graf

WooCommerce modul pre WordPress, pomocou ktorého si môžete založiť vlastný elektronický obchod, získal dominantnú pozíciu medzi e-shopovými riešeniami. Celosvetovo dosiahol už 7 miliónov stiahnutí. V súčasnosti ho používa viac než milión webových stránok a je považovaný za globálneho lídra v segmente internetových obchodov. Podľa posledných štatistík WooCommerce poháňa okolo 30% všetkých online obchodov.

Úspešnosť modulu sa zobrazuje aj na počte stiahnutí. V roku 2013 to bolo okolo 1 milióna, v roku 2014 – 4 milióny a doteraz je to už spomínaných 7 miliónov stiahnutí.

Vďaka popularite tohto modulu sa uskutočnila aj prvá konferencia WooConf v San Franciscu, ktorá bola venovaná výhradne WooCommerce a jeho rozšíreniam.

Budúcnosť WooCommerce je veľká a predpokladáme, že záujem o tento šikovný modul bude naďalej rásť.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

5 Komentáre

  1. Používam tiež a myslím, že aj vy (chlapci z webikon) ste sa vydali správnou cestou, že tvoríte moduly pre tento systém. Najbližšie sa chystám využiť modul, ktorý mi uľahčí platby kartou pre TrustPay

    • WooCommerce je vhodný aj na väčšie e-shopy so stovkami, či tisíckami produktov, akurát pri takých je už potrebných viacero modulov na pohodlnejšiu správu prduktov a viac času na optimalizáciu stránky.

  2. […] WordPress plugin WooCommerce, ktorý poháňa až 30% všetkých e-shopov, valcuje konkurenciu. […]

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here