Vydanie WordPress 3.5 odložené o ďalší deň

3

Na vydanie finálnej verzie WordPress 3.5 si musíme počkať o ďalší deň dlhšie. Naplánovaný bol už na piateho decembra 2012 a ani o 3 dni neskôr v piatok nebol stále dostupný na stiahnutie. Nakoniec sa kvôli rozhodnutiu hlavných vývojárov posunulo jeho vypustenie do sveta na dnes 10.12.2012, ale ani to sa nepodarilo. Ďalší predpokladaný dátum bol stanovený na zajtrašok 11. decembra 2012. Uvidíme či sa už konečne dočkáme.

Momentálne si môžete stiahnúť najnovšiu vývojovú verziu WordPress 3.5 RC6 (zip) alebo na ňu aktualizovať pomocou modulu WordPress Beta Tester. Obsahuje v sebe opravu pre TinyMCE editor aby keď do neho vložíte akokoľvek absurdný objekt alebo značku stále fungoval a zobrazoval to čo má. Taktiež sa vývojári snažia o zachovanie čo najväčšej kompatibility s predošlými verziami. TinyMCE teraz štandardne beží na HTML5 bez toho aby to nejak ovplyvnilo váš obsah.

Môžete si to veľmi jednoducho otestovať sami. Otvorte si záložku „Text“, vložte tam čo vás napadne a prepnite sa naspäť do vizuálneho editoru. Ak je všetko v poriadku, môžete zatlieskať našim vývojárom. Samozrejme nezabudnite si skontrolovať či vám to vôbec funguje v 3.4.2.  Nemalo by nastať úplne, či čiastočné zmiznutie vami vloženého obsahu, nečakané chyby v JavaScripte a zle je aj ak vám začne dymiť počítač.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

3 Komentáre

    • Tieto „vtipné“ poznámky všetkým poskytnú veľa užitočných informácií. Keby si sa radšej pochválil svojim nickom aby sme ti vedeli poďakovať za to koľko si toho preložil :).

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here