Všetko najlepšie WP.sk!

5

WordPress.sk má už tri roky. Počas týchto rokov sa WordPress na Slovensku rozšíril z pár desiatok blogov pred verziou WordPress 2.7 na tisíce osobných a firemných stránok v súčasnosti. Z pôvodného nástroja pre blogerov sa stal WordPress najpoužívanejším CMS na svete.

Keď sme s Vladom Gáborom spúštali WP.sk, snívali sme o tom, že sa nám podarí vybudovať slovenskú komunitu okolo WordPress. Ani nie rok na to sa k nám pridal Jano Bočínec a priniesol nový vietor do plachiet. O niečo neskôr Angelo Verona upratal v prekladoch na sk.wordpress.org a približne pred rokom sme spojili sily a prepojili sk.wordpress.org s WP.sk. Počas tých rokov nám pomáhali desiatky dobrovoľníkov s prekladmi WordPress a modulov do slovenčiny. Dnes môžeme povedať, že sa nám náš sen čiastočne splnil, no stále je čo zlepšovať.

Tento rok pre vás pripravujeme prvý slovenský WordCamp, systém pre rýchlejšie vydávanie prekladov najnovších verzií WordPress, redesign WP.sk a fóra technickej podpory a ešte niekoľko prekvapení.

Otvárame šampanské… Všetko najlepšie WP.sk!

Váš tím WP.sk:
Savione (Peter Nemčok)
JohnnyPea (Ján Bočínec)
Anilo (Angelo Verona)
Niesom (Vladimír Gábor)

Napíšte nám, čo sa vám na WP.sk páči a čo by ste radi zlepšili. Z najlepších komentárov vyžrebujeme víťaza jedného lístka na WordCamp.

🤷‍♂️ Neviete si rady? Pozrite si služby, ktoré vieme zabezpečiť.
Pomohol vám tento článok? Podporte nás 🧡
WordPress Návod v PDF

5 Komentáre

    • Ak by sa do prekladania zapojilo viac dobrovoľníkov, tak by preklad už bol. Keď to prekladáme len asi traja, štyria vo voľnom čase, tak to ešte chvíľu potrvá. Dúfam, že do 2 týždňov bude.
      Pre preklad budúcich verzií chystáme pár zmien. Tejto téme sa budeme venovať aj na WordCampe.

VLOŽIŤ KOMENTÁR

Please enter your comment!
Please enter your name here